Povezane vesti

Svakog komšiju je znao po imenu! Susedi Laneta Gutovića skrhani bolom nakon smrti glumca - "Bio je običan čovek!"

Svakog komšiju je znao po imenu! Susedi Laneta Gutovića skrhani bolom nakon smrti glumca - "Bio je običan čovek!"

Mondo 26.08.2021
Komšije Milana Laneta Gutovića govorile o glumačkoj legendi. Komšije Milana Laneta Gutovića govorile o glumačkoj legendi. Milan Lane Gutović je preminuo juče u 76. godini u Beogradu, a velika glumačka legenda biće sahranjena u subotu, 28… »
Poznat datum sahrane i komemoracije lanetu gutoviću: Glumac neće biti sahranjen u Aleji velikana!

Poznat datum sahrane i komemoracije lanetu gutoviću: Glumac neće biti sahranjen u Aleji velikana!

Mondo 26.08.2021
Objavljen datum komemoracije i sahrane Milana Laneta Gutovića. Objavljen datum komemoracije i sahrane Milana Laneta Gutovića. Milan Lane Gutović biće sahranjen u subotu na lokalnom kumodraškom groblju, saopštili su nedavno članovi porodice, a sada… »
Komemoracija Lanetu Gutoviću u JDP-u 10. septembra

Komemoracija Lanetu Gutoviću u JDP-u 10. septembra

RTS 26.08.2021
Milan Gutović će biti sahranjen u subotu, 28. avgusta u 13.30. Opelo u Crkvi Svete Trojice u Kumodražu počinje u 13 časova. Komemoracija slavnom glumcu će biti održana u petak, 10. septembra, sa početkom u 12 sati u Jugoslovenskom dramskom… »
Petar Božović plakao u emisiji uživo: Neutešan nakon smrti Laneta Gutovića - "Gubitak delim sa celim narodom!"

Petar Božović plakao u emisiji uživo: Neutešan nakon smrti Laneta Gutovića - "Gubitak delim sa celim narodom!"

Mondo 26.08.2021
Petar Božović se emotivnim rečima oprostio od velikog glumca i prijatelja Milana Laneta Gutovića. Petar Božović se emotivnim rečima oprostio od velikog glumca i prijatelja Milana Laneta Gutovića. Legendarni pozorišni i televizijski glumac Milan… »
"Preminuo je moj otac, nisam spremna": Ćerka Laneta Gutović se oprostila potresnim rečima od glumca

"Preminuo je moj otac, nisam spremna": Ćerka Laneta Gutović se oprostila potresnim rečima od glumca

Blic 26.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolest. On je rođen 11. avgusta 1946. godine u beogradskom naselju Umka, a potom je živeo u Kumodražu. Poslednjih godina često je kampovao i pecao. Vest o… »
Seka Sablić oprostila se od voljenog kolege Laneta Gutovića

Seka Sablić oprostila se od voljenog kolege Laneta Gutovića

Vesti online 26.08.2021
Glumačka legenda Milan Lane Gutović napustio nas je danas nakon što je podlegao posledicama koje je koronavirus ostavio na njegovim plućima. Mnogi su se od tada oglasili, tu je bilo i pevača i glumaca, kako mlađe, tako i starije generacije. Glumica… »
Novak se molitvom oprostio od laneta gutovića: Odlazak legendarnog glumca odjeknuo do Njujorka (foto)

Novak se molitvom oprostio od laneta gutovića: Odlazak legendarnog glumca odjeknuo do Njujorka (foto)

Mondo 26.08.2021
Najbolji teniser sveta takođe je uputio poslednji pozdrav slavnom glumcu. Najbolji teniser sveta takođe je uputio poslednji pozdrav slavnom glumcu. U sredu je Srbiju potresla vest da je legendarni glumac Milan Lane Gutović preminuo u 76. godini. Od… »
Mirotićev poslednji pozdrav za laneta: "Počivaj u večnoj svetlosti, legendo i hvala ti na svemu" (foto)

Mirotićev poslednji pozdrav za laneta: "Počivaj u večnoj svetlosti, legendo i hvala ti na svemu" (foto)

Večernje novosti 26.08.2021
Foto: B.M. - Počivaj u večnoj svetlosti legendo. Hvala ti na svemu 🙏 Milan Lane Gutović ❤ - napisao je na Instagramu Mirotić. A post shared by Nikola Mirotic (@nikolamirotic33) Dirljiv oproštaj od velikana naše glumačke scene uputio je i… »
Molitva: Novak Đoković se oprostio od Laneta Gutovića na društvenim mrežama /foto/

Molitva: Novak Đoković se oprostio od Laneta Gutovića na društvenim mrežama /foto/

Sportal blic 26.08.2021
Legendarni srpski glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini života, a od njega se oprostio i najbolji teniser sveta Novak Đoković. Prvi reket planete je na društvenim mrežama okačio crno-belu fotografiju slavnog glumca uz emotikone… »
Ćerka Milana Gutovića objavila potresnu poruku: "Nisam spremna"

Ćerka Milana Gutovića objavila potresnu poruku: "Nisam spremna"

Prva 26.08.2021
Od svog oca velikog glumca Milana Gutovića oprostila se njegova ćerka Milica. Ona je na svom Fejsbuk profilu napisala da nije spremna za takav gubitak. "Danas je preminuo moj otac Milan Gutović. Nisam spremna. Nemam reči prikladne za ovaj trenutak. Na… »
Laneta smrt sprečila da odigra novu ulogu Ovo je lik kog je Gutović trebalo da glumi u novoj seriji!

Laneta smrt sprečila da odigra novu ulogu Ovo je lik kog je Gutović trebalo da glumi u novoj seriji!

Alo 26.08.2021
Milan Lane Gutović (75) preminuo je juče u 15.45 na Intenzivnoj nezi VMA, a iza sebe je ostavio ogroman broj uloga od kojih su većina bile kultne. Slavni glumac radio je punom parom i uveliko se spremao za novu ulogu u seriji "Don Gilić", a… »
Đoković se molitvom oprostio od laneta: Poslednji pozdrav velikom glumcu od najboljeg tenisera sveta (foto)

Đoković se molitvom oprostio od laneta: Poslednji pozdrav velikom glumcu od najboljeg tenisera sveta (foto)

Večernje novosti 26.08.2021
EPA-EFE/ANDY RAIN Novak je na Instagram storiju podelio crno-belu fotografiju legendarnog glumca uz emozikone molitve. Foto: Instagram/djokernole… »
Kolege glumci se opraštaju od Laneta Gutovića

Kolege glumci se opraštaju od Laneta Gutovića

Danas 26.08.2021
Javne ličnosti su po saznanju da je preminuo poznati glumac Milan Lane Gutović, na društvenim mrežama posvetili objave u znak sećanja na ovu legendu glumišta. Povodom smrti Gutovića, Sergej Trifunović je napisao na svom instagram nalogu da nikada… »
Vučić uputio saučešće povodom smrti glumca Milana Gutovića

Vučić uputio saučešće povodom smrti glumca Milana Gutovića

Danas 26.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je pismo saučešća povodom smrti glumca Milana Gutovića. „Sa tugom sam primio vest o smrti Milana Gutovića, glumca koji je svojim jedinstvenim umetničkim pristupom obeležio čitavu eru u našoj… »
Ivica Dačić izjavio saučešće porodici Milana Gutovića

Ivica Dačić izjavio saučešće porodici Milana Gutovića

Danas 25.08.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić uputio je saučešće porodici, prijateljima i kolegama glumca Milana Gutovića, koji je danas preminuo. Sa velikim žaljenjem primio sam vest da nas je napustio Milan Gutović, bio sam ubeđen kao i svi koji ga… »
"Znači: Lepotice..." Ana Bekuta podelila poslednju prepisku sa lanetom gutovićem: "Ovo mi je napisao iz bolnice"

"Znači: Lepotice..." Ana Bekuta podelila poslednju prepisku sa lanetom gutovićem: "Ovo mi je napisao iz bolnice"

Blic 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti, javlja agencija Beta kojoj je to potvrdio Gutovićev sin. A sada je pevačica Ana Bekuta na svom Instagram profilu podelila poruku koju joj je Lane… »
"Poslednja poruka koju mi je Lane poslao": Poznata pevačica otkrila šta joj je Gutović poručio iz bolničke postelje

"Poslednja poruka koju mi je Lane poslao": Poznata pevačica otkrila šta joj je Gutović poručio iz bolničke postelje

Večernje novosti 25.08.2021
Foto: Tanjug/Filip Krainčanić Pevačica Ana Bekuta na svom Instagram profilu podelila poruku koju joj je Lane napisao dok je bio u bolnici. - Šaljem ljubav - napisala je Bekuta Lanetu dok je bio u bolnici. - Znači lepotice... - napisao joj je glumac… »
"Momci pošto biblioteka ne radi, moraćemo u kafanu” Kolege se bolnim rečima opraštaju od Laneta Gutovića: " Ti si bio…

"Momci pošto biblioteka ne radi, moraćemo u kafanu” Kolege se bolnim rečima opraštaju od Laneta Gutovića: " Ti si bio…

Blic 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti. Vest o smrti potresla je ceo Balkan, a kolege se putem društvenih mreža opraštaja od velikana srpskog glumišta. - Otišao je divni Milan Gutović… »
"Nekad sam namerno bio grub": U jednom od poslednjih intervjua Lane Gutović je otkrio svoja velika kajanja: "Mislio sam da sam…

"Nekad sam namerno bio grub": U jednom od poslednjih intervjua Lane Gutović je otkrio svoja velika kajanja: "Mislio sam da sam…

Blic 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti. Lane je ostao poznat po mnogim istaknutim ulogama, ali publici je neretko odavao utisak zatvorenog i zahtevnog čoveka. Ipak oni koji ga poznaju tvrde… »
Najlegendarnija lanetova scena: Urnebesni ples sa Lepom Brenom: A ova replika iz "Tesne kože" vratiće vas u neka druga…

Najlegendarnija lanetova scena: Urnebesni ples sa Lepom Brenom: A ova replika iz "Tesne kože" vratiće vas u neka druga…

Blic 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti, javlja agencija Beta kojoj je to potvrdio Gutovićev sin. Lane je iza sebe ostavio mnogobrojne uloge. A uz njegovog Srećka Šojića iz čuvene "Tesne… »
"Čovek prelista ceo svoj život i onda shvati jednu stvar": Lane Gutović je u životu imao jednu patnju: "Sve što činite…

"Čovek prelista ceo svoj život i onda shvati jednu stvar": Lane Gutović je u životu imao jednu patnju: "Sve što činite…

Blic 25.08.2021
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti, javlja agencija Beta kojoj je to potvrdio Gutovićev sin. Voditeljka i autorka emisije "Balkanskom ulicom" Vesna Dedić, podelila je na svom Instagram… »
"Neka mu je večna slava": Lepa Brena se oprostila od velikog Laneta Gutovića

"Neka mu je večna slava": Lepa Brena se oprostila od velikog Laneta Gutovića

Večernje novosti 25.08.2021
Foto: M. Labudović/Jutjub/Lepa Brena Brena je sada otkrila kako je izgledala saradnja sa Lanetom na jendoj reklami, ali i koliko je tužna zbog njegovog odlaska: - Veoma sam tužna zbog njegove smrti. Bio je neverovatno dobar i originalan glumac. Dok smo… »
Srbija i glumci: Milan Gutović – Odlazak genija satire

Srbija i glumci: Milan Gutović – Odlazak genija satire

Danas 25.08.2021
Srpski i jugoslovenski pozorišni, televizijski i filmski glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini, potvrdio je njegov sin Saša za agenciju Beta. Poznat po brojnim televizijskim i pozorišnim ulogama, najviše će ostati upamćen po ulozi… »

Vesti dana »