Povezane vesti
Lukač: Srpska će primenjivati svoj, a ne Inckov zakon
RTV 26.08.2021
BANJALUKA - Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač izjavio je da je odluka bivšeg visokog predstavnika u BiH Valentina Incka neprihvatljiva i da će se na teritoriji Republike Srpske primenjivati Zakon koji je donela Narodna skupština… »
Ministar policije RS potvrdio Inckov zakon neće se primenjivati u Republici Spskoj
Alo 26.08.2021
On je podsetio da je kao odgovor, Narodna skupština usvojila dva važna zakona - prvi određuje Inckovu odluku kao nevažeću na teritoriji Republike Srpske, a prema drugoj, svi koji vređaju Republiku Srpsku i njen narod nazivaju "genocidnim" mogu dobiti… »
Odbijena inckova odluka: Lukač - u Srpskoj će se primenjivati Zakon Narodne skupštine Republike Srpske
Večernje novosti 26.08.2021
Foto D. Pozderović - On (Incko) je BiH vratio u prošlost, na kraj rata, pre četvrt veka. Za 12 godina svog boravka ovde, Incko nije postigao gotovo ništa u BiH. I sada, napuštajući tu dužnost, stvorio je velike probleme. Verujem da je vratio BiH u… »
Vesti dana »
Sabalenka rutinski u drugom kolu: Arina počistila rivalku na startu Rolan Garosa
Kurir pre 2 satajoš 38 povezanih
Rubio: Pregovori o sporazumu sa Iranom bi mogli da traju nekoliko dana
Nedeljnik pre 7 satijoš 32 povezane
(FOTO) Četiri osobe, uključujući dva tinejdžera, poginule u sudaru voza i školskog autobusa u Belgiji
N1 Info pre 3 satajoš 23 povezane
Preminuo Dragoljub Mićunović: Profesor, filozof i doajen srpske politike
BBC News pre 2 satajoš 51 povezana
Pojas Presvete Bogorodice ostaje duže u hramu Svetog Save - do 1. juna
Insajder pre 1 satjoš 18 povezanih



