Povezane vesti
U Beogradu se zabranjuje roštiljanje na terasama stambenih zgrada
Blic 29.08.2021
Odbornici Skupštine grada Beograda u ponedeljak će glasati za odluku kojom se zabranjuje korišćenje ćumura i otvorenog plamena u stambenim zgradama, najavio je zamenik gradonačelnika Goran Vesić, prenosi Beoinfo. - Upotreba otvorenog plamena najčešće na… »
Zbogom roštilju u gradu Očekuje se odluka Skupštine Beograda o zabrani te aktivnosti u zgradama
Alo 29.08.2021
U zgradama zabrana korišćenja ćumura i otvorenog plamena zbog velike opasnosti izazivanja požara. orišćenje ćumura i otvorenog plamena u stambenim zgradama trebalo bi da bude zabranjeno, ako odbornici Skupštine grada na sutrašnjoj sednici izglasaju takvu… »
Nema više roštiljanja i mirisa: Odbornici odlučuju o zabrani upotrebe otvorenog plamena u zgradama
Večernje novosti 29.08.2021
Foto A. Stevanović Prema rečima zamenika gradonačelnika Gorana Vesića, jedna od najčešćih primedaba građana jesu mirisi koji u stambenim zgradama dolaze od ugostiteljskih objekata, kao i onih koji se bave poslovanjem u stanovima. Zabrana upotrebe… »
Vesti dana »
MOL dobio odobrenje OFAC-a za nastavak pregovora o kupovini NIS-a do 16. juna
Biznis.rs pre 7 satijoš 22 povezane
Basketaši Srbije srušili i olimpijske prvake! Stojačić vodio „orlove“ do polufinala Svetskog prvenstva
Dnevnik pre 1 danjoš 28 povezanih
Visoki iranski zvaničnik: Modžtabi Hamneiju teško povređena noga u napadu u februaru
Telegraf pre 1 danjoš 56 povezanih
Antoneliju Pol u finišu borbe s Ferštapenom: Vozač Mercedesa prvi startuje na Velikoj nagradi Monaka
Dnevnik pre 9 satijoš 29 povezanih




