Povezane vesti

Saslušana prva dva svedoka odbrane u slučaju ubistva Ivanovića, iskaz dao i sin

Saslušana prva dva svedoka odbrane u slučaju ubistva Ivanovića, iskaz dao i sin

N1 Info 30.08.2021
„Porodica Olivera Ivanovića zaslužuje istinu i pravdu. Mi želimo da pravda bude sprovedena i da krivci budu kažnjeni. Sud će utvrditi ko su krivci, a ko nisu. Pridružujemo se krivičnom gonjenju“, kazao je Nikola Ivanović u procesu za ubistvo… »
Saslušanjem svedoka nastavljeno suđenje za ubistvo Olivera Ivanovića

Saslušanjem svedoka nastavljeno suđenje za ubistvo Olivera Ivanovića

Nova 30.08.2021
U procesu za ubistvo Olivera Ivanovića počelo je ispitivanje svedoka pred tročlanim većem Osnovnog suda u Prištini, a po optužnici specijalnog tužilaštva, javio je RTS. Svedok tužilaštva Haki Nimani, iz sela Reka kod Kosovske Mitrovice, rekao je… »
"Oliver je primetio da nas neko prati": Taksista koji je vozio Ivanovića svedočio na suđenju za učestvovanje u ubistvu

"Oliver je primetio da nas neko prati": Taksista koji je vozio Ivanovića svedočio na suđenju za učestvovanje u ubistvu

Večernje novosti 30.08.2021
Foto Tanjug Kako je objasnio, dok ga je čekao na parkingu, prišla mu je jedna osoba. - Pitao me je ko sam i gde je otišao Ivanović. Moj odgovor je bio da sam taksista i da je on otišao u Kfor. Ta osoba je bila normalne visine oko 40 godina u vozilu… »
Miroslav Ivanović: Oliverova porodica ne očekuje previše od suđenja u Prištini

Miroslav Ivanović: Oliverova porodica ne očekuje previše od suđenja u Prištini

Danas 30.08.2021
Iako se u medijima naglašeno kvalifikuje kao suđenje za ubistvo Olivera Ivanovića, ovo suđenje neće otkriti nalogodavce i izvršioce, ocenio je za portal Kossev.info brat Olivera Ivanovića, Miroslav Ivanović. Danas je u Osnovnom sudu u Prištini… »
U Prištini saslušanje svedoka u slučaju ubistva Olivera Ivanovića

U Prištini saslušanje svedoka u slučaju ubistva Olivera Ivanovića

N1 Info 30.08.2021
U procesu za ubistvo Olivera Ivanovića počelo je ispitivanje svedoka pred tročlanim većem Osnovnog suda u Prištini, a po optužnici specijalnog tužilaštva, javio je RTS. Svedok tužilaštva Haki Nimani, iz sela Reka kod Kosovske Mitrovice, rekao je… »
"Prišla mi je jedna osoba i pitala gde je otišao": Nastavljeno suđenje za ubistvo Olivera Ivanovića, svedočio taksista…

"Prišla mi je jedna osoba i pitala gde je otišao": Nastavljeno suđenje za ubistvo Olivera Ivanovića, svedočio taksista…

Blic 30.08.2021
U Osnovnom sudu u Prištini danas je nastavljeno suđenje optuženima za učešće u ubistvu lidera Gradanske inicijative "Sloboda, demokratija, pravda" Olivera Ivanovića. Za učešće u ovom ubistvu za različita krivična dela optuženo je šestoro… »
Miroslav Ivanović o suđenju u Prištini: Ne sudi se ni ubici ni nalogodavcu

Miroslav Ivanović o suđenju u Prištini: Ne sudi se ni ubici ni nalogodavcu

N1 Info 30.08.2021
Iako se u medijima naglašeno kvalifikuje kao suđenje za ubistvo Olivera Ivanovića, ovo suđenje nije to, ocenio je za KoSSev Miroslav Ivanović, brat Olivera Ivanovića. Danas je u Osnovnom sudu u Prištini nastavljeno suđenje optuženima za učešće… »
Počelo saslušanje svedoka u slučaju ubistva Olivera Ivanovića

Počelo saslušanje svedoka u slučaju ubistva Olivera Ivanovića

Danas 30.08.2021
U procesu za ubistvo Olivera Ivanovića počelo je ispitivanje svedoka pred tročlanim većem Osnovnog suda u Prištini, a po optužnici specijalnog tužilaštva. Svedok tužilaštva Haki Nimani, iz sela Reka kod Kosovske Mitrovice, rekao je da je… »
Nastavljeno suđenje za ubistvo Ivanovića, šestoro Srba na optuženičkoj klupi

Nastavljeno suđenje za ubistvo Ivanovića, šestoro Srba na optuženičkoj klupi

Nova 30.08.2021
U Osnovnom sudu u Prištini danas je nastavljeno suđenje optuženima za učešće u ubistvu lidera Građanske inicijative "Sloboda, demokratija, pravda" Olivera Ivanovića. Za učešće u ovom ubistvu za različita krivična dela optuženo je šestoro… »
Optuženo šestoro Srba - prošli put se izjasnili da nisu krivi: Nastavljeno suđenje za ubistvo Olivera Ivanovića

Optuženo šestoro Srba - prošli put se izjasnili da nisu krivi: Nastavljeno suđenje za ubistvo Olivera Ivanovića

Srbija danas 30.08.2021
Za učešće u ovom ubistvu za različita krivična dela optuženo je šestoro Srba. U Osnovnom sudu u Prištini danas je nastavljeno suđenje optuženima za učešće u ubistvu lidera Gradanske inicijative "Sloboda, demokratija, pravda" Olivera… »

Vesti dana »