Povezane vesti
Policijska akcija za vikend: Deset vozača vozilo pijano, a jedan pod dejstvom marihuane
Večernje novosti 30.08.2021
Depositphotos Policija je saopštila da su dvojica vozača, dvadesettrogodišnji vozač „audija“, koji je vozio sa 1,7 promila alkohola u organizmu, i tridesetrogodišnji vozač „pežoa“, koji je upravljao vozilom sa 1,66 promila alkohola, izazvali saobraćajne… »
Zadržali deset vozača zbog alkohola i narkotika
Jug press 30.08.2021
LESKOVAC-LEBANE Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu i Lebanu, u toku vikenda, zadržali su desetoro vozača koji su upravljali vozilima pod dejstvom alkohola, i jednog koji vozio pod dejstvom marihuane. Dvojica vozača… »
Vesti dana »

"Veoma zanimljivi elementi": Papa Lav pohvalio Trampov predlog mirovnog plana za Gazu
Blic pre 4 satijoš 8 povezanih

Ove 3 stavke obavezno proverite na klima uređaju pred zimu! Majstor upozorava: "Ne biste verovali šta se tu skupi tokom leta"
Blic pre 11 minutajoš 1 povezana

Ambasador EU Fon Bekerat: Srbiji su vrata za članstvo u EU širom otvorena
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Socijalistička partija Srpske podržava kandidaturu Siniše Karana: "On će štititi interese našeg naroda i naše Republike"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana