Povezane vesti
Ana Ivanović posle dugog ćutanja otkrila da li sinovi pričaju srpski
Nova 31.08.2021
Ana Ivanović, nekada najbolja teniserka planete, jedna je od najvećih sportskih zvezda u našoj zemlji, a i godinama po završetku karijere njen privatni život privlači mnogo pažnje. Ivanović je sa Bastijanom Švajnštagerom dobila dva sina trogodišnjeg Luku… »
Ana Ivanović konačno progovorila o ovoj temi! Bivša teniserka otkrila da li joj deca govore srpski jezik!
Večernje novosti 31.08.2021
FOTO: EPA Ana Ivanović je majka dvojice dečaka, trogodišnjeg Luke i dvogodišnjeg Leona koji su daleko od očiju javnosti. Mada su i bivša teniserka i Bastijan Švajnštajger čuveni u svetu, trude se da porodični život ostave iza domašaja fotoreportera i… »
Vesti dana »

Koliko je ratova Tramp zaista okončao i da li je sprečio sukob Srbije i Kosova
BBC News pre 25 minutajoš 25 povezanih

Student PMF-a priveden na blokadi u Novom Sadu: Njegova koleginica tvrdi da joj je policajac rekao da ga "vodi na streljanje"
N1 Info pre 25 minutajoš 9 povezanih

VREME DANAS: Sunčana sreda širom Srbije, u petak stiže osveženje
Nedeljnik pre 15 minutajoš 14 povezanih

Tramp: Sastanak Putina i Zelenskog gotovo dogovoren; Kalas: Novi paket sankcija Rusiji biće spreman do kraja meseca
RTS pre 25 minutajoš 12 povezanih