Povezane vesti
Važno za sve đake, ali i roditelje: Školski kalendar za ovu godinu - Evo koji su dani neradni
Večernje novosti 02.09.2021
Foto: Depositphotos Prvo polugodište će prema kalendaru za školsku 2021/22, koji je objavilo Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, trajati do četvrtka 30. decembra 2021, a evo koji su još neradni dani i kada su raspusti. Školski kalendar 1… »
Plašili smo se provokacija, a ovako je bilo u sjenici: Deca ponosno pevala Bože pravde zajedno sa nastavnicima! (video)
Kurir 02.09.2021
Skoro 850.000 đaka, među kojima je više od 64.000 prvaka, juče je selo u školske klupe, a početak škole prvi put je u istoriji obeležen intoniranjem državne himne "Bože pravde"! Uprkos provokacijama pojedinih političkih organizacija, intoniranje himne je… »
Vesti dana »

Neredi u Srbiji: Policija pretukla momka u Valjevu, demolirane prostorije SNS
BBC News pre 1 satjoš 46 povezanih

Viši sud u Beogradu zamenio pritvor kućnim pritvorom bivšim ministrima Momiroviću i Vesiću u slučaju rekonstrukcije železničke pruge
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 22 povezane

U junu prijavljena izgradnja 2.960 stanova, prosečna površina – 72,4 kvadrata
Jugmedia pre 4 satijoš 29 povezanih

Istorijski samit Trampa i Putina na Aljasci o ratu u Ukrajini i globalnim posledicama
Naslovi.ai pre 35 minutajoš 119 povezanih