Povezane vesti

Postaje vruće! Buduća zadrugarka koja ulazi napraviće lom u Beloj kući! (video)

Postaje vruće! Buduća zadrugarka koja ulazi napraviće lom u Beloj kući! (video)

Alo 02.09.2021
Samom svojom pojavom ova atraktivna crnka privukla je veliku pažnju medija. Novinari našeg portala nalaze se ispred jedne lekarske ordinacije u Zemunu u koju je produkcija poslala buduće učesnike na obaveznu kontrolu. Peta sezona rijalitija "Zadruga"… »
Probala si moju kobasicu, ti si niko i ništa! Mc Damiro osuo paljbu po starleti i njenom timu! (video)

Probala si moju kobasicu, ti si niko i ništa! Mc Damiro osuo paljbu po starleti i njenom timu! (video)

Alo 02.09.2021
Njegov odnos sa starletom i bivšom zadrugarkom Stanijom Dobrojević ostao je misterija tokom njegovog učešća u rijalitiju. Novinari našeg portala nalaze se ispred jedne lekarske ordinacije u Zemunu u koju je produkcija poslala buduće učesnike na… »
Kopija Stanije dobrojević prošla lekarski Priznala je svima da ulazi u rijaliti sa fejk garderobom! (video)

Kopija Stanije dobrojević prošla lekarski Priznala je svima da ulazi u rijaliti sa fejk garderobom! (video)

Alo 02.09.2021
Aleksandra Petković Princeza biće jedna od učesnica "Zadruge 5. Novinari našeg portala nalaze se ispred jedne lekarske ordinacije u Zemunu u koju je produkcija poslala buduće učesnike na obaveznu kontrolu. Aleksandra Petković Princeza biće jedna… »
Zadrugari na sistematskom Oni su prošli lekarski pregled! (video)

Zadrugari na sistematskom Oni su prošli lekarski pregled! (video)

Alo 02.09.2021
Novinari našeg portala nalaze se ispred jedne lekarske ordinacije u Zemunu u koju je produkcija poslala buduće učesnike na obaveznu kontrolu. Novinari našeg portala nalaze se ispred jedne lekarske ordinacije u Zemunu u koju je produkcija poslala… »
Na njih će sve pasti! Ove poznate face su prošle sistematski, a devojke već lude za njima!

Na njih će sve pasti! Ove poznate face su prošle sistematski, a devojke već lude za njima!

Alo 02.09.2021
Peta sezona rijalitija "Zadruga" samo što nije počela. Novinari našeg portala nalaze se ispred jedne lekarske ordinacije u Zemunu u koju je produkcija poslala buduće učesnike na obaveznu kontrolu. Peta sezona rijalitija "Zadruga" samo što nije… »
"Probala je moju kobasicu"! Reper brutalno izvređao Staniju Dobrojević - "Sve sam platio, čak joj dao i da jede!"

"Probala je moju kobasicu"! Reper brutalno izvređao Staniju Dobrojević - "Sve sam platio, čak joj dao i da jede!"

Mondo 02.09.2021
MC Damiro izvređao starletu s kojom je snimio duet. MC Damiro izvređao starletu s kojom je snimio duet Pre tri godine MC Damiro se upisao u istoriju rijalitija po rekordnoj kazni koju je trebalo da plati za bekstvo iz Zadruge. Reper je diskvalifikovan i… »
Počelo odbrojavanje! Još jedno poznato lice prošlo sistematski! (foto)

Počelo odbrojavanje! Još jedno poznato lice prošlo sistematski! (foto)

Alo 02.09.2021
Među onima koji će ući u petu sezonu popularnog šou programa ima i nekih starih, dobro poznatih lica, ali i novih. Učesnici "Zadruge 5" došli su na lekarski pregled u Zemun parku pred ulazak u rijaliti. Među onima koji će ući u petu sezonu… »

Vesti dana »