Povezane vesti

Vanja Grbić poslao važnu poruku odbojkašicama: Drage devojke, cela nacija je ponosna na vas, borile ste se za primer!

Vanja Grbić poslao važnu poruku odbojkašicama: Drage devojke, cela nacija je ponosna na vas, borile ste se za primer!

Hot sport 05.09.2021
Italijanke su bile raspoložene. Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije je poražena u finalu Evropskog prvenstva od selekcije Italije sa 1:3 (26:24, 22:25, 19:25, 11:25). Izabranice Zorana Terzića su u Štark Areni dale sve od sebe, ovog puta to nije… »
Evropsko prvenstvo za odbojkašice: Srbija ipak ostala bez zlata, Italijanke bolje

Evropsko prvenstvo za odbojkašice: Srbija ipak ostala bez zlata, Italijanke bolje

BBC News 05.09.2021
Posle bronzane medalje na Olimpijskim igrama, mesec dana kasnije odbojkašice Srbije došle do srebra na Evropskom prvenstvu u Beogradu. Sjajno leto za ženski sport u Srbiji, iako nije krunisano evropskim zlatom u odbojci. Posle osvajanja titule prvaka… »
Terzić: Žal ostaje dok ne ukapiramo da je i srebro veliki rezultat

Terzić: Žal ostaje dok ne ukapiramo da je i srebro veliki rezultat

Sportski žurnal 05.09.2021
Srbija je u finalu u Beogradu poražena od Italije sa 3:1 i nije uspela da uzme treće zlato u nizu na EP. Selektor odbojkašica Srbije Zoran Terzić izjavio je večeras da ostaje žal i velika bol zbog poraza u finalu Evropskog prvenstva, koji će… »
Terzićev tajm-aut za istoriju: Vi ste meni najbolje na svetu, ko ih j...

Terzićev tajm-aut za istoriju: Vi ste meni najbolje na svetu, ko ih j...

Sportski žurnal 05.09.2021
Odbojkašice Srbije za samo mesec dana osvojile su bronzu na Olimpijskim igrama u Tokiju i srebro na Evropskom prvenstvu u Beogradu. Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nije uspela da osvoji treću titulu prvaka Evrope u nizu, a selektor Zoran… »
On zna kako se gubi i pobeđuje - Vanja Grbić ima posebnu poruku za odbojkašice

On zna kako se gubi i pobeđuje - Vanja Grbić ima posebnu poruku za odbojkašice

Sportske.net 05.09.2021
Odbojkašice Srbije nisu uspele da odbrane titulu šampiona Evrope, pošto je u finalu Evropskog prvenstva u Beogradu izgubila od selekcije Italije sa 1:3, po setovima 26:24, 22:25, 19:25, 11:25. Srbija je bila dvostruki uzastupni prvak Evrope i uprkos… »
Ognjenović: Moramo da budemo srećne i ponosne

Ognjenović: Moramo da budemo srećne i ponosne

Sportski žurnal 05.09.2021
Dizač srpskog tima istakla je da u finalu nisu odigrale onako kako su planirale. Kapitenka odbojkašica Srbije Maja Ognjenović izjavila je večeras da ceo tim treba da bude srećan, ponosan i zadovoljan posle osvajanja srebrne medalje na Evropskom… »
Italijanke prozivkom proslavile zlato: Posle sr…a, mi smo šampioni

Italijanke prozivkom proslavile zlato: Posle sr…a, mi smo šampioni

Nova 05.09.2021
Odbojkašice Italije prozvale su kritičare posle osvajanja evropskog zlata u Beogradu, protiv Srbije u finalu. Bilo je 3:1 za Italijanke u finalu, čime su se iskupile za nastup na Olimpijskim igrama, na kojim su ostale bez medalje. Srbija je tako ostala… »
Lazovićeva: Puna Arena nije bila pritisak, već igrač više

Lazovićeva: Puna Arena nije bila pritisak, već igrač više

N1 Info 05.09.2021
Srpska odbojkašica Katarina Lazović istakla je posle poraza u finalu Evropskog prvenstva u Beogradu da je uopšte ponosna što je deo tima i što ima priliku da igra sa najboljima na svetu. Reprezentacija Srbije nije uspela da odbrani titulu evropskih… »
Tijana bošković: Ponosna sam na sve nas!

Tijana bošković: Ponosna sam na sve nas!

Večernje novosti 05.09.2021
FOTO: N. Skenderija Boškovićeva je rekla da su devojke napravile veliki uspeh, ali da su i razočarane što šampionat nisu završile sa zlatnom medaljom. “Napravile smo izuzetno veliki uspeh. Bronzana medalja na Olimpijskim igrama, sada srebro… »
Niko ne treba da brine, skroz je u redu uzeti srebro

Niko ne treba da brine, skroz je u redu uzeti srebro

Mozzart sport 05.09.2021
Odbojkašice Srbije i pored poraza u finalu Evropskog prvenstva ponosne na sve što su uradile ovog dugačkog leta. Trebalo je da bude jedan izuzetno srećan i radostan događaj, pretvorio se u tužan skup. Nažalost, odbojkašice Srbije su teren posle… »
Bošković: "Ove medalje su kao zlatne za nas"

Bošković: "Ove medalje su kao zlatne za nas"

Sportske.net 05.09.2021
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nije uspela da odbrani titulu šampiona Evrope, pošto je sinoć u finalu Evropskog prvenstva u Beogradu izgubila od selekcije Italije sa 1:3, po setovima 26:24, 22:25, 19:25, 11:25. Kapitenka ženske odbojkaške… »
Maja ognjenović o tajm-autu terzića: To su reči koje izazivaju najjače emocije!

Maja ognjenović o tajm-autu terzića: To su reči koje izazivaju najjače emocije!

Večernje novosti 05.09.2021
FOTO: N. Skenderija Italijanke su se okitile titulom prvaka Evrope, a Srbiji je pripalo srebro posle 1:3 (26:24, 22:25, 19:25 i 11:25) u Beogradu i Areni. - Igrale smo protiv Italije koja je bila izuzetno raspoložena, nažalost, omogućile smo im idealan… »
Pobedom nad Srbijom u finalu od 3:1 odbojkšice Italije osvojile Evropsko prvenstvo

Pobedom nad Srbijom u finalu od 3:1 odbojkšice Italije osvojile Evropsko prvenstvo

Danas 05.09.2021
Odbojkašice Italije su nove evropske prvakinje u odbojci nakon što su u finalnom meču savladale reprezentaciju Srbije sa 3:1 u setovima. Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nije uspela da odbrani titulu šampiona Evrope, pošto je večeras u… »
Maja o Terzićevom tajm-autu i ponosu zbog srebra odbojkašica

Maja o Terzićevom tajm-autu i ponosu zbog srebra odbojkašica

Nova 05.09.2021
Maja Ognjenović, kapitenka ženske odbojkaške reprezenacije Srbije kaže da je Italija u finalu bila raspoloženija ekipa. Italijanke su se okitile titulom prvaka Evrope, a Srbiji je pripalo srebro posle 1:3 (26:24, 22:25, 19:25 i 11:25) u Beogradu i… »
Terzić: Nikad ponosniji na ekipu, ali nije prijatno gubiti kod kuće

Terzić: Nikad ponosniji na ekipu, ali nije prijatno gubiti kod kuće

Nova 05.09.2021
Selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije Zoran Terzić rekao je posle poraza u finalu Evropskog prvenstva od Italije, da je uvek teško kada se izgubi na domaćem terenu, ali je istakao da nikad nije bio ponosniji na svoju ekipu. „Prvo moram… »
"Ovo je 20. odličje za 15 godina, ne znam koji sport i koja zemlja je to uradila!" Ženska odbojkaška reprezentacija…

"Ovo je 20. odličje za 15 godina, ne znam koji sport i koja zemlja je to uradila!" Ženska odbojkaška reprezentacija…

Sportal blic 04.09.2021
, a selektor odbojkašica Srbije Zoran Terzić istakao je da je ponosan na svoje igračice koje su u subotu uveče u Beogradu osvojile srebro na Evropskom prvenstvu. Nije odbranjeno zlato od pre dve godine, ali je Terzić zahvalio devojkama na svemu što… »
Terzić posle poraza od Italije: Ponosan sam na odbojkašice, vratićemo Italijankama na sledećem takmičenju

Terzić posle poraza od Italije: Ponosan sam na odbojkašice, vratićemo Italijankama na sledećem takmičenju

Večernje novosti 04.09.2021
FOTO: N. Skenderija Maja Ognjenović i saigračice su ovog leta najpre osvojile bronzu na Olimpijskim igrama u Tokiju, a potom i srebro na Evropskom prvenstvu u Beogradu. - Nikad nisam bio ponosniji na ovu ekipu. Teška takmičarska sezona u kojoj smo… »
Tijana bošković: Nije bio naš dan, hvala publici, uživale smo pred njom

Tijana bošković: Nije bio naš dan, hvala publici, uživale smo pred njom

Večernje novosti 04.09.2021
FOTO: N. Skenderija Srbija je poražena u meču za zlato sa 3:1 u setovima, a naša korektorka je istakla da su svi tužni, ali ujedno i ponosni na veliku uspeh. - Teško je sada bilo šta reći, naravno da smo tužni i razočarani, ali i ovo je ogroman… »
Odbojkašicama Turske bronza na Evropskom prvenstvu

Odbojkašicama Turske bronza na Evropskom prvenstvu

Danas 04.09.2021
Odbojkašice Turske osvojile su danas bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu, pošto su u meču za treće mesto u Beogradu pobedile selekciju Holandije sa 3:0, po setovima 25:20, 25:19, 25:23. Tursku su do pobede vodile Ebrar Karakurt i Hande Baladin sa… »

Vesti dana »