Povezane vesti

Ustoličen sa pancirom? Mitropolit Joanikije izneo istinu o svetom činu

Ustoličen sa pancirom? Mitropolit Joanikije izneo istinu o svetom činu

Alo 06.09.2021
Mitropolit Joanikije je danas u Cetinjskom manastiru. Nasmejan i dobro raspoložen, mitropolit Joanikije je primao skromne poklone od monaštva koje je došlo da se pozdravi sa njim. - Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao - rekao je kroz smeh… »
Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao: Mitropolit Joanikije dobro raspoložen, druži se sa monasima u Cetinjskom manastiru

Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao: Mitropolit Joanikije dobro raspoložen, druži se sa monasima u Cetinjskom manastiru

Kurir 06.09.2021
Mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije poručio je da se juče nije ustoličio sa pancirom. "Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao", rekao je kroz smeh mitropolit Joanikije Novostima. Joanikije je, dobro raspoložen i nasmejan, razgovarao sa… »
Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao: "Novosti" sa mitropolitom Joanikijem na Cetinju (foto)

Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao: "Novosti" sa mitropolitom Joanikijem na Cetinju (foto)

Večernje novosti 06.09.2021
Foto: D. Milovanović Nasmejan i dobro raspoložen, mitropolit je primao skromne poklone od monaštva koje je došlo da se pozdravi sa njim. - Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao - rekao je kroz smeh mitropolit Joanikije novinarima "Novosti". Foto… »

Vesti dana »