Povezane vesti

Đoković - Medvedev 0:3

Đoković - Medvedev 0:3

Politika 13.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je u finalu Ju-Es opena od ruskog tenisera Danila Medvedeva sa 3:0 u setovima (4:6, 4:6, 2:6). Novak je tako propustio šansu da postane tek drugi teniser u istoriji sporta koji je osvojio "kalendarski… »
Grand slem ostaje nedostižan, Medvedev zaustavio Đokovića na poslednjem koraku

Grand slem ostaje nedostižan, Medvedev zaustavio Đokovića na poslednjem koraku

Glas Amerike 13.09.2021
NJUJORK — Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da osvoji i četvrti grand slem trofej ove sezone i tako postane tek drugi muškarac, koji je u takozvanoj "open eri" (od 1968. godine), u istoj godini trijumfovao u Melburnu Parizu, Londonu i… »
Medvedev zaustavio Đokovića u finalu US opena

Medvedev zaustavio Đokovića u finalu US opena

Dnevnik 13.09.2021
Najbolji teniser na svetu Novak Đoković nije uspeo da osvoji sva četiri grend slema u sezoni. U tome ga je sprečio Rus Danil Medvedev koji je u finalu US opena bio bolji. Naime, Medvedev je slavio sa 3:0, po stovima 6:4, 6:4, 6:4. Novak je tako… »
Ceo stadion navija i kliče Novaku, on plače i igra tenis! Eksplozija emocija na Artur Ešu! (VIDEO)

Ceo stadion navija i kliče Novaku, on plače i igra tenis! Eksplozija emocija na Artur Ešu! (VIDEO)

Vesti online 13.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je sa 3:0 (6:4, 6:4, 6:4) u velikom finalu US opena od Danila Medvedeva, ali je stadion bio na njegovoj strani i navijao za njega, što često nije bio slučaj tokom turnira. Ceo Artur Eš stadion navijao je… »
Novak u suzama poručio: “Dodirnuli ste moju dušu, ovako se nikada nisam osećao u Njujorku!” (VIDEO)

Novak u suzama poručio: “Dodirnuli ste moju dušu, ovako se nikada nisam osećao u Njujorku!” (VIDEO)

Vesti online 13.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković nije uspeo da osvoji rekordnu 21. gren slem titulu, pošto je večeras u finalu US Opena poražen od Rusa Danila Medvedeva 6:4, 6:4, 6:4. Đokovićeva teniska istorija je tako odložena, a Novak je posle meča, i… »
Medvedev se poklonio Novaku: “Ovo nikada nisam rekao, za mene si najbolji igrač u istoriji tenisa!” (VIDEO)

Medvedev se poklonio Novaku: “Ovo nikada nisam rekao, za mene si najbolji igrač u istoriji tenisa!” (VIDEO)

Vesti online 13.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je sa 3:0 (6:4, 6:4, 6:4) u velikom finalu US opena od Danila Medvedeva. Posle meča, Danil Medvedev je istako da je jako nervozan posle osvajanja prvog grend slema u karijeri, i poručio Novaku da je z… »
Aleksandra Krunić posle preokreta do glavnog žreba u Portorožu

Aleksandra Krunić posle preokreta do glavnog žreba u Portorožu

Sportske.net 13.09.2021
Srpska teniserka Aleksandra Krunić plasirala se u glavni žreb turnira u Portorožu. Krunićeva je u poslednjem kolu kvalifikacija slavila protiv Suzan Bendeki rezultatom 2:1, po setovima 2:6, 6:1, 6:3. Aleksandra je posle nešto manje od dva sata igre… »
Igraće u glavnom žrebu: Aleksandra Krunić se plasirala u glavni žreb turnira u Portorožu

Igraće u glavnom žrebu: Aleksandra Krunić se plasirala u glavni žreb turnira u Portorožu

Večernje novosti 13.09.2021
FOTO Teniski savez Srbije Nije meč dobro počeo po 176. teniserku sveta, od četiri servis gema u prvom setu izgubila je tri. Ipak, Krunićeva je podigla nivo igra u nastavku meča, ubedljivo je dobila drugi set i odvela meč u treći odlučujući… »
4 Glavna razloga za Novakov poraz: Stao je na korak od istorije, ali evo zašto ima pravo na to

4 Glavna razloga za Novakov poraz: Stao je na korak od istorije, ali evo zašto ima pravo na to

Sportal blic 13.09.2021
Novak je bio na korak od zvezda, a poslednji stepenik do kalendarskog slema ispostavio se kao prevelika prepreka. Danil Medvedev odigrao je meč života, pokazao da je s pravom svetski broj 2 i raspršio snove srpskog tenisera koji će, uprkos ovako… »
Beker prešao na stranu rusa: Đoković nije bio mentalno u stanju da kontroliše emocije, Medvedev je najbolji

Beker prešao na stranu rusa: Đoković nije bio mentalno u stanju da kontroliše emocije, Medvedev je najbolji

Večernje novosti 13.09.2021
Foto AP Nemac je istakao da je ruski teniser bio najbolji igrač u NJujorku. – Danil Medvedev je zaslužio pobedu na turniru. Bio je najbolji igrač u ove dve nedelje i izgubio je samo jedan set ukupno na putu do svog prvog grend slema – rekao je… »
Tim saoseća sa Novakom: Poslednju razmenu je igrao u suzama, pritisak je bio nehuman

Tim saoseća sa Novakom: Poslednju razmenu je igrao u suzama, pritisak je bio nehuman

Mozzart sport 13.09.2021
“Svašta se nagomilalo u njemu tokom prethodnih meseci”, kaže Austrijanac. Jedan od najboljih tenisera sveta i prošlogodišnji pobednik US opena Dominik Tim saosećao je sa Novakom Đokovićem nakon poraza srpskog asa u finalu njujorškog grend… »
Đoković mora da plati kaznu zbog ponašanja u finalu

Đoković mora da plati kaznu zbog ponašanja u finalu

Nova 13.09.2021
Organizatori poslednjeg grend slema u sezoni doneli su odluku da kazne Novaka Đokovića novčano nakon finalnog meča. Srpski teniser je poražen u tri seta od Danila Medvedeva i tako je propustio priliku da ispiše tenisku istoriju. On je kažnjen sa… »
(Video): Ovo lomi srce, nije mogao da izdrži! Novak Đoković obuzdavao emocije, pa ustao i otišao - pogledajte kako je Nole…

(Video): Ovo lomi srce, nije mogao da izdrži! Novak Đoković obuzdavao emocije, pa ustao i otišao - pogledajte kako je Nole…

Sportal blic 13.09.2021
nije uspeo da ostvari istorijski podvig i osvoji četiri grend slema u jednoj godini, a poraz od Danila Medvedeva mu je izuzetno teško pao. Novak se rasplakao još tokom meča, kada je zaronio glavu u peškir, zatim je jedva obuzdavao suze po završetku… »
Iznenađujuća odluka organizatora: Novak novčano kažnjen zbog nesportskog ponašanja u finalu US opena

Iznenađujuća odluka organizatora: Novak novčano kažnjen zbog nesportskog ponašanja u finalu US opena

Vesti online 13.09.2021
Nije Novak Đoković mogao da dođe do kalendarskog slema i tako dođe do istorijskog podviga. Nakon pobeda na Australijan openu, Rolan Garosu i Vimbldonu, kao prepreka u velikom finalu US opena isprečio mu se Danil Medvedev. Bilo je to teško veče za… »
Danil: Definitivno je slađe ovako, ali mi je žao Novaka

Danil: Definitivno je slađe ovako, ali mi je žao Novaka

N1 Info 13.09.2021
Danil Medvedev je osvojio prvi Grend slem u karijeri. Dobio je u finalu Novaka Đokovića i to ubedljivom igrom i zahvaljujući neverovatnim servisima. Rus je posle meča rekao da mu je žao Noleta, a novinari su još jednom na konferenciji za medije… »
US Open, jedini grend slem koji se otima velikoj trojci i šesto izgubljeno finale za Novaka

US Open, jedini grend slem koji se otima velikoj trojci i šesto izgubljeno finale za Novaka

Mozzart sport 13.09.2021
Đoković u Njujorku izgubio više finala no na preostala tri grend slema zajedno. Federer bez trofeja od 2008, u poslednjih 10 godina, sedam šampiona. Beše prvo surova dominacija Rodžera Federera i njegovih 12 grend slem trofeja od Vimbldona 2003. do… »
Đoković: Nastavak sezone? Ne znam da li ću igrati bilo gde

Đoković: Nastavak sezone? Ne znam da li ću igrati bilo gde

N1 Info 13.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da nema plan za završnicu sezone, te da nije siguran gde će još igrati posle US Opena. Srbin je maksimalnim rezultatom poražen u finalu turnira u Njujorku od Danila Medvedeva, pa je tako zaustavljen na… »
Kazna Đokoviću za lomljenje reketa 5.000 dolara

Kazna Đokoviću za lomljenje reketa 5.000 dolara

RTS 13.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković kažnjen je sa 5.000 dolara zbog nesportskog ponašanja tokom finala Ju Es Opena protiv Rusa Danila Medvedeva, prenose američki mediji. Kako se navodi,Đokovića su organizatori novčano kažnili zbog toga što je u… »
O ovome niko ne priča! Na US openu postoji posebna tradicija - Amerikanac jednom fotkom otkrio o čemu se radi

O ovome niko ne priča! Na US openu postoji posebna tradicija - Amerikanac jednom fotkom otkrio o čemu se radi

Mondo 13.09.2021
Bivši američki teniser Endi Rodik otkrio zanimljivu tradiciju. Bivši američki teniser Endi Rodik otkrio zanimljivu tradiciju. Ovogodišnji US open je završen. Novi šampion je Danil Medvedev. Ruski igrač je u meču za trofej savladao Novaka… »
Pojavio se snimak kada se Novak rasplakao i napustio konferenciju VIDEO

Pojavio se snimak kada se Novak rasplakao i napustio konferenciju VIDEO

Nova 13.09.2021
Novak Đoković nije uspeo da ostvari istorijski podvig i osvoji četiri grend slema u jednoj godini, a poraz od Danila Medvedeva mu je izuzetno teško pao. Novak se prvo rasplakao odmah po završetku meča, kada je zaronio glavu u peškir, a potom je… »
Medvedev: Novače ti si za mene najbolji igrač u istoriji tenisa, svih vremena

Medvedev: Novače ti si za mene najbolji igrač u istoriji tenisa, svih vremena

Sportski žurnal 13.09.2021
Medvedev je u trećem grend slem finalu osvojio prvi trofej. Pre dve godine u NJujorku je izgubio od Rafaela Nadala u pet setova. On se izvinio Đokoviću jer ga je sprečio da ostvari istorijski uspeh. "Prvi put sam ovoliko nervozan kod govora. Želim da… »
Đoković zaplakao posle poraza: Dodirnuli ste mi dušu

Đoković zaplakao posle poraza: Dodirnuli ste mi dušu

Politika 13.09.2021
NjUJORK – Nisam dobio meč, ali srce mi je ispunjeno srećom, najsrećniji sam čovek na svetu jer ste učinili da se osećam posebno, rekao je srpski teniser Novak Đoković posle poraza od Danila Medvedeva u finalu US opena i ovacija sa tribina u… »
Ðoković zaplakao posle poraza: Dodirnuli ste mi dušu

Ðoković zaplakao posle poraza: Dodirnuli ste mi dušu

Prva 13.09.2021
Nisam dobio meč, ali srce mi je ispunjeno srećom, najsrećniji sam čovek na svetu jer ste učinili da se osećam posebno, rekao je srpski teniser Novak Ðoković posle poraza od Danila Medvedeva u finalu US Opena i ovacija sa tribina u Njujorku. "… »
Đoković: Težak poraz, ali moram da budem zadovoljan godinom (VIDEO)

Đoković: Težak poraz, ali moram da budem zadovoljan godinom (VIDEO)

Beta 13.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Djoković rekao je da je u finalu Otvorenog prvenstva SAD bio ispod svog nivoa, da je Danil Medvedev zaslužio trofej i istakao da i pored poraza mora da bude zadovoljan ovom godinom. "Mnogo je različitih emocija. Ono što… »
Novak na kraju kažnjen 5.000 dolara

Novak na kraju kažnjen 5.000 dolara

Mozzart sport 13.09.2021
Zbog nesportskog ponašanja tokom meča. Ostao je Novak Đoković bez istorijskog trijumfa u Njujorku, nije uspeo da pobednički pehar spakuje u torbu, a na kraju je još morao da – plati. Kako pišu mediji iz Njujorka, organizatori US opena su kaznili… »
Kako nas je Novak naučio da su muške suze okej

Kako nas je Novak naučio da su muške suze okej

Noizz 13.09.2021
Novak Đoković je u finalu US opena na samom finišu trećeg seta zaplakao na terenu i pokazao nam da su muške suze okej, na čemu smo mu prezahvalni jer je još jednom pokazao koliki je car tako što je potpuno razbio predrasudu o tome da muškarci ne… »
Sav užas novakovog finala u jednom snimku: Đokovića nikada nismo videli nervoznijeg, a bes je iskalio udarajući sam sebe…

Sav užas novakovog finala u jednom snimku: Đokovića nikada nismo videli nervoznijeg, a bes je iskalio udarajući sam sebe…

Sportal blic 13.09.2021
nije uspeo da osvoji . Posle sjajne igre u prva dva seta, Novak je "upao" u nervozu koju je morao na neki način da izbaci iz sebe. Đoković je potpuno "izgoreo" kada je Medvedev u drugom setu uspeo da se vrati posle 0:40 i tri brejk lopte za Novaka… »
Uh! Novak ovo nije znao - Medvedev nije mogao da hoda! Rus šokirao posle finala: Da je izjednačio, počelo bi ludilo!

Uh! Novak ovo nije znao - Medvedev nije mogao da hoda! Rus šokirao posle finala: Da je izjednačio, počelo bi ludilo!

Mondo 13.09.2021
Đokoviću je teško pao poraz u finalu US opena, a biće mu još teže kada bude čuo ove reči Danila Medvedeva. Đokoviću je teško pao poraz u finalu US opena, a biće mu još teže kada bude čuo ove reči Danila Medvedeva. Danil Medvedev je novi… »
Oglasio se i Lejver, poruka "nedodirljivog" Medvedevu i Đokoviću

Oglasio se i Lejver, poruka "nedodirljivog" Medvedevu i Đokoviću

Sportske.net 13.09.2021
Legendarni australijski teniser Rod Lejver, kojem je jedino uspelo da osvoji sva četiri Grend slema u sezonu, pohvalio je Danila Medvedeva nakon trijumfa protiv Novaka Đokovića i osvajanja US opena. Lejver je 1969. godine objedinio sva četiri… »
Kako je Đoković propustio istorijsku priliku? (VIDEO)

Kako je Đoković propustio istorijsku priliku? (VIDEO)

N1 Info 13.09.2021
Poslednji dan US opena doneo nam je finale u kojem Novak Đoković nije uspeo da kompletira kalendarski slem, već je izgubio od Danila Medvedeva sa 6:4, 6:4, 6:4. Šta je to za čime će Novak najviše žaliti? Pritisak, igra i fizička sprema – kako… »
Isplivao snimak uplakanog Novaka na konferenciji: Pričao o najbolnijoj temi, pa u suzama prekinuo razgovor! (video)

Isplivao snimak uplakanog Novaka na konferenciji: Pričao o najbolnijoj temi, pa u suzama prekinuo razgovor! (video)

Mondo 13.09.2021
Najbolji teniser sveta je bio vrlo emotivan posle poraza u finalu US opena. Najbolji teniser sveta je bio vrlo emotivan posle poraza u finalu US opena. Novak Đoković nije uspeo da osvoji US open i tako kompletira kalendarski grend slem, pošto je u… »
Boli, baš boli: Najteži poraz Novaka Đokovića u poslednjih 10 godina! Od Vimbldona 2010. se ovo nije desilo

Boli, baš boli: Najteži poraz Novaka Đokovića u poslednjih 10 godina! Od Vimbldona 2010. se ovo nije desilo

Večernje novosti 13.09.2021
FOTO: Tanjug Đoković je večeras u finalu Ju-Es opena izgubio sa 3:0 od Medvedeva i nije uspeo da kompletira kalendarski grend slem. Poslednji put je sa 3:0 na grend slemu Novak izgubio davne 2010. godine. Bio je to duel sa Tomašom Berdihom u… »
Medvedev nije mogao da stoji na nogama: Rus priznao da se fizički raspao pred kraj trećeg seta

Medvedev nije mogao da stoji na nogama: Rus priznao da se fizički raspao pred kraj trećeg seta

Večernje novosti 13.09.2021
Foto: AP Nakon što je poveo sa 2:0 i stekao dva brejka prednosti u trećem setu, usledio je pad u igri ruskog tenisera, kada je po prvi put dozvolio Novaku da mu oduzme servis i kada se činilo da bi mogao i do preokreta. Međutim, Medvedev je tada… »
Đoković mističan po pitanju narednog perioda: "Ne znam da li ću igrati!"

Đoković mističan po pitanju narednog perioda: "Ne znam da li ću igrati!"

Sportske.net 13.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je posle poraza od Danila Medvedeva u finalu US opena da je njegova bliska budućnost neodređena. Srpski igrač je juče bio veoma emotivan posle poraza od drugog igrača sveta u Njujorku što mu je uskratilo… »
Jeste izgubio meč, ali je dobio ono što je zaslužio: "Dirnulo me je u srce!" Novak Đoković otkrio zašto je zaplakao usred…

Jeste izgubio meč, ali je dobio ono što je zaslužio: "Dirnulo me je u srce!" Novak Đoković otkrio zašto je zaplakao usred…

Sportal blic 13.09.2021
Najbolji teniser sveta objasnio je zašto je u finišu trećeg seta finala na US openu zaplakao na terenu. Srpski teniser nije uspeo da osvoji titulu na Otvorenom prvenstvu SAD u Njujorku, pošto je u finalu izgubio od drugog tenisera sveta Rusa Danila… »
Novaka savladale emocije – suze pred kraj finala US Opena

Novaka savladale emocije – suze pred kraj finala US Opena

Nova 13.09.2021
Novak Đoković je poražen u finalu US Opena od Danila Medvedeva sa 3:0 u setovima i tako propustio priliku da postane tek drugi igrač u istoriji koji je uspeo da kompletira kalendarski grend slem i ujedno postane igrač sa najviše takvih titula ikada… »
Bez obzira na sve, Nole je najveći ikada: Srpski as ostao bez ‘kalendarskog slema’, Medvedev odigrao meč života i…

Bez obzira na sve, Nole je najveći ikada: Srpski as ostao bez ‘kalendarskog slema’, Medvedev odigrao meč života i…

Hot sport 13.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković ostao je bez kalendarskog grend slema. U finalu US Opena, od srpskog asa bio je bolji Danil Medvedev – 6:4, 6:4, 6:4. Nakon Olimpijskih igara, Novak je pretrpeo još jedan težak poraz koji će dugo pamtiti… »
Misteriozna proslava titule Medvedeva: Samo će legende razumeti

Misteriozna proslava titule Medvedeva: Samo će legende razumeti

Nova 13.09.2021
Danil Medvedev je u finalu US Opena savladao Novaka Đokovića sa ubedljivih 3:0 u setovima. Kada je osvojio poslednji poen, Medvedev je pao na teren i u čudnom položaju isplaženog jezika proslavio osvajanje svog prvog grend selam. On je posle meča… »
Medvedev otkrio da je bio u užasnom stanju, Novak propustio veliku priliku

Medvedev otkrio da je bio u užasnom stanju, Novak propustio veliku priliku

Nova 13.09.2021
Danil Medvedev uspeo je da spreči ispisivanje istorije u finalu US Opena nakon fantastične partije i ubedljive pobede protiv Novaka Đokovića od 3:0 u setovima. Nakon što je poveo sa 2:0 i stekao dva brejka prednosti u trećem setu, usledio je pad u… »
Neverovatno priznanje Rusa, posle ovoga boli još više! Medvedev sakrio probleme od Đokovića, Novak je imao ogromnu šansu…

Neverovatno priznanje Rusa, posle ovoga boli još više! Medvedev sakrio probleme od Đokovića, Novak je imao ogromnu šansu…

Sportal blic 13.09.2021
nije uspeo da ispiše istoriju tenisa i da postane najtrofejniji Grend slem šampion i prvi posle koji je u kalendarskoj godini osvojio sva četiri Grend slem turnira. Poslednja prepreka na tom putu bio je Rus , drugi reket sveta, koji je odigrao… »
Đoković uplakan napustio konferenciju: Pričao o porodici pa se slomio - Voleo bih da više budem sa decom, to me boli!

Đoković uplakan napustio konferenciju: Pričao o porodici pa se slomio - Voleo bih da više budem sa decom, to me boli!

Mondo 13.09.2021
Novak Đoković nije uspeo da ponovi podvig Roda Lejvera iz 1969. godine. Novak Đoković nije uspeo da ponovi podvig Roda Lejvera iz 1969. godine. Novak Đoković nije uspeo da osvoji 21. grend slem titulu u karijeri i kompletira kalendarski grend slem… »
Novak nije izdržao, rasplakao se zbog dece pa napustio pres konferenciju

Novak nije izdržao, rasplakao se zbog dece pa napustio pres konferenciju

Nova 13.09.2021
Novak Đoković je poražen u finalu US Opena od Danila Medvedeva sa 3:0 u setovima i tako propustio priliku da postane tek drugi igrač u istoriji koji je uspeo da kompletira kalendarski grend slem i ujedno postane igrač sa najviše takvih titula ikada… »
Novak otkrio zašto je zaplakao usred meča: Amerikancima će ovo večno pamtiti - Bilo je kao osvajanje 21 grend slema!

Novak otkrio zašto je zaplakao usred meča: Amerikancima će ovo večno pamtiti - Bilo je kao osvajanje 21 grend slema!

Mondo 13.09.2021
Najbolji teniser sveta je ostao na pobedu od kalendarskog grend slema, a nakon poraza u finalu US opena govorio je o emocijama koje je doživeo na terenu. Najbolji teniser sveta je ostao na pobedu od kalendarskog grend slema, a nakon poraza u finalu US… »
Novak u suzama: Boli ali zahvalan sam, teško mi pada odsustvo od dece

Novak u suzama: Boli ali zahvalan sam, teško mi pada odsustvo od dece

N1 Info 13.09.2021
U emotivnom razgovoru sa srpskim novinarima posle poraza u finalu US opena, Novak Đoković se zahvalio na podršci svima koji ga podržavaju, rekao je da nema još ništa isplanirano za budućnost kada je reč o turnirima, a na kraju je i napustio… »
"To sam sebi obećao... Uh... Izvinjavam se!" Novak Đoković nije izdržao u razgovoru sa srpskim novinarima, ponovo je pustio…

"To sam sebi obećao... Uh... Izvinjavam se!" Novak Đoković nije izdržao u razgovoru sa srpskim novinarima, ponovo je pustio…

Sportal blic 13.09.2021
bio je nadomak istorijskog podviga, ali nije uspeo. je odigrao nestvarno dobar meč , osvojio prvu grend slem titulu u karijeri i isprečio se na Novakovom putu ka njegovom 21. grend slem trofeju, ali i osvajanju kalendarskog grend slema. Đoković jeste… »
Znate kako sam dobio Novaka? Nisam imao jedan plan! Medvedev se poverio Vilanderu: Da je samo dobio taj gem...

Znate kako sam dobio Novaka? Nisam imao jedan plan! Medvedev se poverio Vilanderu: Da je samo dobio taj gem...

Mondo 13.09.2021
Medvedev je odigrao taktički perfektan meč, a Đoković je imao šansu da napravi i veliki preokret, samo da je izdržao još jedan gem. Medvedev je odigrao taktički perfektan meč, a Đoković je imao šansu da napravi i veliki preokret, samo da je… »
Novak priznao: Nisam imao osećaj da mogu da preokrenem kao protiv Cicipasa

Novak priznao: Nisam imao osećaj da mogu da preokrenem kao protiv Cicipasa

Nova 13.09.2021
Novak Đoković je zaustavljen na putu ka ispisivanju teniske istorije, a nepremostiva prepreka je bio Danil Medvedev u finalu US Opena, koji je bio bolji sa ubedljivih 3:0 u setovima. Na pitanje posle meča da analizira ključne momente koji su presudili… »
Novak se rasplakao: Ne osećam se staro i istrošeno, ali želim više vremena da provedem s porodicom

Novak se rasplakao: Ne osećam se staro i istrošeno, ali želim više vremena da provedem s porodicom

Mozzart sport 13.09.2021
Đoković govorio o planovima za budućnost. Srpski as nije uspeo da osvoji kalendarski grend slem u Njujorku. Danil Medvedev je u finalu na stadionu Artur Eš posle tri seta stigao do prve krune na najvećim turnirima. Na konferenciji za srpske medije… »
Đoković sumirao utiske: Bio sam spor, noge me nisu slušale, bio je to jedan od onih loših dana

Đoković sumirao utiske: Bio sam spor, noge me nisu slušale, bio je to jedan od onih loših dana

Mozzart sport 13.09.2021
Srpski as na konferenciji za medije analizirao finalni meč na US openu. Posle tri vezane titule na Australijan openu, Rolan Garosu i Vimbldonu, Novak Đoković nije uspeo da osvoji kalendarski grend slem. Pre toga je i u Tokiju na Olimpijskom igrama… »
Reči legendarnog Ozija: Novače, potraga se nastavlja

Reči legendarnog Ozija: Novače, potraga se nastavlja

Mozzart sport 13.09.2021
Rod Lejver odao priznanje obojici finalista US opena u Njujorku. Korak do istorije. Korak koji je ovog puta bio ogroman, nesavladiv za Novaka Đokovića. Posle 27 uzastopnih pobeda na grend slemovima, usledio je bolan poraz u finalu US opena. Rus Danil… »
Najdirljivija scena u tenisu ikada: Novak Đoković se rasplakao nasred finala, publika potpuno slomila Srbina koji nije mogao…

Najdirljivija scena u tenisu ikada: Novak Đoković se rasplakao nasred finala, publika potpuno slomila Srbina koji nije mogao…

Sportal blic 13.09.2021
Najbolji teniser na svetu, , od . Rus je svojom prvom grend slem titulom prekinuo Đokovićev san o kalendarskom slemu, a srpski teniser i pored velike želje, nije uspeo da pruži partiju, na kakve nas je navikao. Jednostavno, nije bila Novakova noć, a… »
Medvedev osvojio US Open, Đoković propustio priliku za „kalendarski slem“

Medvedev osvojio US Open, Đoković propustio priliku za „kalendarski slem“

Danas 13.09.2021
Ovogodišnji pobednik US Opena je Danil Medvedev koji je pobedio večeras Novaka Đokovića rezultatom 3:0 (6:4, 6:4, 6:4) i tako ga sprečio da bude prvi muški teniser posle 1969. koji je osvojio sva četiri grend slema u istoj godini, ali i da… »
Medvedev Đokoviću: Ti si za mene najbolji igrač u istoriji tenisa

Medvedev Đokoviću: Ti si za mene najbolji igrač u istoriji tenisa

Radio 021 13.09.2021
Novak Đoković rekao je da je u večerašnjem finalu Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku njegov protivnik Rus Danil Medvedev igrao fantastično i da je zasluženo osvojio trofej. "Fantastičan meč za Danila, fantastičan turnir, ako postoji iko ko u ovom… »
Đoković poražen u finalu US opena, Medvedev osvojio prvi grend slem

Đoković poražen u finalu US opena, Medvedev osvojio prvi grend slem

Radio 021 13.09.2021
Novak Đoković poražen je u finalu US opena od Danila Medvedeva, rezultatom 3:0 (6:4, 6:4, 6:4). Istorijsku šansu imao je Đoković, da postane prvi teniser posle Roda Lejvera 1969, koji će trijumfovati na sva četiri najveća turnira. Loše je Novak… »
Nikad emotivniji Đokovićev govor!

Nikad emotivniji Đokovićev govor!

Sportske.net 13.09.2021
Navikao je Novak Đoković da u najvažnijim mečevima na US openu uglavnom ima i veći deo navijača protiv sebe, ali ovoga puta sve je bilo potpuno drugačije. Tokom čitavog meča sa Medvedevim u finalu, naš teniser je imao veliku podršku sa tribina… »
Medvedev posle finala rekao Novaku nešto što nikom nikad nije!

Medvedev posle finala rekao Novaku nešto što nikom nikad nije!

Sportske.net 13.09.2021
Danil Medvedev je novi šampion US opena posle trijumfa u tri seta nad našim Novakom Đokovićem. Sva tri seta Rus je dobio istim rezultatom, tri puta po 6:4 i tako stigao do svog prvog Gren Slem trofeja. Tokom ceremonije je, međutim, osetio potrebu da… »
Novakov drugi najbrži poraz u poslednjoj deceniji

Novakov drugi najbrži poraz u poslednjoj deceniji

Mozzart sport 13.09.2021
Samo Dominik Tim na Rolan Garosu 2017. uspeo za manje vremena da pobedi Đokovića na nekom grend slem turniru od 2010. godine. Poraz Novaka Đokovića od Danila Medvedeva šesti je najbrži u karijeri najboljeg tenisera na planeti kada se gledaju njegovi… »
Konačno si ih osvojio! (foto+video)

Konačno si ih osvojio! (foto+video)

Mozzart sport 13.09.2021
Novaka Đokovića potpuno slomila podrška sa tribina grandioznog Artur Eš stadiona. Novak Đoković nije uspeo. Poražen je od Danila Medvedeva u nastajanju da kompletira kalendarski slem, ali ovo sasvim sigurno ne znači da će jedan od najboljih… »
"Vratiće se g.O.A.T!"

"Vratiće se g.O.A.T!"

Mozzart sport 13.09.2021
Stižu poruke podrške srpskom teniseru sa svih strana. Težak poraz. Bolan za sve nas koji smo se spremali za teniski maraton i istorijski trijmuf Novaka Đokovića. Nije bio njegov dan. Videlo se to vrlo brzo. Dok je Danil Medvedev pružio partiju… »
Medvedev poručio Đokoviću: Ti si za mene najbolji svih vremena!

Medvedev poručio Đokoviću: Ti si za mene najbolji svih vremena!

Mozzart sport 13.09.2021
„Izvinjavam se navijačima i Novaku. Svi znamo šta je on danas jurio“, rekao je novi šampion US opena. Pamtiće zauvek Danil Medvedev meč koji je odigrao u Njujorku protiv Novaka Đokovića. Sve je bilo spremno za istorijski trijumf Srbina, ali je… »
Novak zaplakao u toku meča - ovo nikad nije doživeo! Ceo stadion se tresao zbog njega, Đokoviću u čudu krenule suze!

Novak zaplakao u toku meča - ovo nikad nije doživeo! Ceo stadion se tresao zbog njega, Đokoviću u čudu krenule suze!

Mondo 13.09.2021
Momenat finala koji ćemo zauvek pamtiti! Momenat finala koji ćemo zauvek pamtiti! Novak Đoković ostao je bez snage i izgubio finale US Opena protiv Danila Medvedeva u tri seta. U završnici meča, Rus je prvi put servirao za pobedu, a publika je… »
Novaku drhtao glas: Nikad se nisam ovako osećao u Njujorku

Novaku drhtao glas: Nikad se nisam ovako osećao u Njujorku

Nova 13.09.2021
Novak Đoković je nakon izgubljenog finala US Opena od Danila Medvedeva održao kraći govor, a glas mu je trepereo. Najbolji teniser planete je poražen sa 6:4, 6:4, 6:4, a nakon susreta je plakao kao kiša. Došao je trenutak i da održi govor, a malo… »
Đoković, tenis i US Open: Novak posle tri seta položio oružje - Medvedev osvojio prvi Grend slem u karijeri

Đoković, tenis i US Open: Novak posle tri seta položio oružje - Medvedev osvojio prvi Grend slem u karijeri

Radio 021 13.09.2021
Đoković je večeras u Njujorku propustio priliku da dođe do 21. pehara na Grend slem turnirima i tako postane najuspešniji teniser u istoriji. Getty Images Novak Đoković nije uspeo da osvoji US Open, pošto ga je u finalu turnira u Njujorku pobedio… »
"Nikad se nisam ovako osećao, volim vas" Novakove reči kroz suze kruže svetom, svi priznaju da je najveći ikada: Danile…

"Nikad se nisam ovako osećao, volim vas" Novakove reči kroz suze kruže svetom, svi priznaju da je najveći ikada: Danile…

Sportal blic 13.09.2021
Prvi teniser sveta poražen je u finalu od . , a ujedno i srušio Đokovićev san o kalendarskom slemu. Nakon meča, srpski teniser je istakao da je Rus bio bolji i da je zasluženo odneo pobedu. Na konstataciju, da ovo nije bio njegov meč, ali kada se… »
Novak u suzama - ja sam najsrećniji čovek na svetu! Đoković skinuo kapu Amerikancima: Ovako se nikad nisam osećao!

Novak u suzama - ja sam najsrećniji čovek na svetu! Đoković skinuo kapu Amerikancima: Ovako se nikad nisam osećao!

Mondo 13.09.2021
Godinama je Novak "ratovao" sa publikom u Njujorku, ali sada ih je pridobio. Godinama je Novak "ratovao" sa publikom u Njujorku, ali sada ih je pridobio. Novak Đoković je poražen u finalu US Opena pošto je Danil Medvedev odigrao savršen meč (3:0)… »
Novače, ovo nikome nisam rekao! Pobedio ga, pa priznao pred celim svetom - ti si najbolji u istoriji!

Novače, ovo nikome nisam rekao! Pobedio ga, pa priznao pred celim svetom - ti si najbolji u istoriji!

Mondo 13.09.2021
Medvedev posle titule priznao da je Novak najbolji ikada! Medvedev posle titule priznao da je Novak najbolji ikada! Danil Medvedev je došao do prvenca! Osvojio je prvu grend slem titulu pobedom protiv Novaka Đokovića u finalu US opena. Na taj način je… »
Medvedev se poklonio Novaku: Ti si za mene najbolji u istoriji

Medvedev se poklonio Novaku: Ti si za mene najbolji u istoriji

Nova 13.09.2021
Danil Medvedev je savladao Novaka Đokovića sa 6:4, 6:4, 6:4 u finalu US Opena, a nakon toga je odlučio da pokaže koliko poštovanje gaji prema srpskom teniseru. „Prvi put sam toliko nervozan kod govora. Izvinite navijači, izvini Novače, svi znamo… »
Bravo Danile, to je šampionski potez! Medvedev zapušio usta mnogima: Ovo nikome nisam rekao, Novače, za mene si najbolji u…

Bravo Danile, to je šampionski potez! Medvedev zapušio usta mnogima: Ovo nikome nisam rekao, Novače, za mene si najbolji u…

Sportal blic 13.09.2021
Mada je drugi teniser sveta, tek danas je osvojio prvi grend slem u karijeri. Ruski teniser je porazio u finalu nakon što je bio puno bolji, a nakon finala se izvinio publici i Đokoviću jer je "znao šta je jurio", odnosno pokvario je njegov pokušaj… »
Đoković, tenis i US Open: Novak posle tri seta položio oružje - Medvedev osvojio prvi Grend slem u karijeri

Đoković, tenis i US Open: Novak posle tri seta položio oružje - Medvedev osvojio prvi Grend slem u karijeri

Južne vesti 13.09.2021
Getty Images Novak Đoković nije uspeo da osvoji US Open, pošto ga je u finalu turnira u Njujorku pobedio ruski teniser Danil Medvedev sa 3:0, po setovima 6:4, 6:4, 6:4. Medvedevu je to bio prvi trofej na Grend slem turnirima u karijeri. Đoković je… »
Danil medvedev: Nikada nisam ovo nikome rekao - Novače, ti si najbolji u istoriji tenisa!

Danil medvedev: Nikada nisam ovo nikome rekao - Novače, ti si najbolji u istoriji tenisa!

Večernje novosti 13.09.2021
FOTO: AP/Tanjug Šampion Otvorenog prvenstva Amerike nakon meča i uručenja pehara obratio se navijačima. - Po prvi put sam nervozan. Želim da se izvinim navijačima i Novaku. Svi znamo šta je on jurio danas. Sve ono što si postigao, nikada nisam… »
Umesto čarobna, noć je bila turobna

Umesto čarobna, noć je bila turobna

Mozzart sport 13.09.2021
Danil Medvedev senzacionalno lako savladao Đokovića u finalu US Openu. Falila je samo ta još jedna. Najveća u karijeri. Najvažnija u istoriji tenisa. Ona koja će ga za sva vremena zacementirati na Olimpu sportskih božanstava. Na tronu najvećeg… »
Novak se rasplakao zbog publike u Njujorku VIDEO

Novak se rasplakao zbog publike u Njujorku VIDEO

Nova 13.09.2021
Novak Đoković je imao veliku šansu da dođe do istorijskog podviga, ali je umesto toga sa 3:0 poražen od Danila Medvedeva, a koliko teško je poraz pao najboljem teniseru sveta pokazala je situacija sa kraja trećeg seta. Đoković je u završnici… »
Đoković plakao kao kiša, slomile ga emocije zbog reakcije Amerikanaca FOTO

Đoković plakao kao kiša, slomile ga emocije zbog reakcije Amerikanaca FOTO

Nova 13.09.2021
Novak Đoković plakao je kao kiša nakon završenog finala protiv Danila Medvedeva (6:4, 6:4, 6:4). Novak je najpre plakao u gemu neposredno pre kraja meča. Počeo je da plače pre poslednjeg gema, a onda nastavio i u toku poena. Kada je došao trenutak… »
Novak na ovo nije navikao: Gromoglasna podrška za Srbina u NJujorku (video)

Novak na ovo nije navikao: Gromoglasna podrška za Srbina u NJujorku (video)

Večernje novosti 12.09.2021
FOTO: AP/Tanjug Sa jedne strane, Novak nije baš omiljen među zapadnim zaljubljenicima u tenis, ali sa druge strane Danil Medvedev je Rus, što bi značilo pripadnik tradicionalno rivalske zemlje za Amerikance. Ipak, izgleda da je presudilo pomenuto… »

Vesti dana »