Povezane vesti

Vučić o uvredama Milanovića On je izbor hrvatskog naroda i samim tim njihova slika i prilika! Da vređam narod, ne pada mi…

Vučić o uvredama Milanovića On je izbor hrvatskog naroda i samim tim njihova slika i prilika! Da vređam narod, ne pada mi…

Kurir 21.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da "neće da odgovara na uvrede" hrvatskog predsednika Zorana Milanovića, koji je ranije izjavio da "sumnja u stvarne ciljeve politike Beograda kada je u pitanju članstvo u EU", kao i da će pre toga… »
"Čezne da Srbiju vidi u EU": Vučić o Zoranu Milanoviću: On je veliki i iskreni prijatelj Srbije, samo mu ja smetam

"Čezne da Srbiju vidi u EU": Vučić o Zoranu Milanoviću: On je veliki i iskreni prijatelj Srbije, samo mu ja smetam

Blic 21.09.2021
Zoran Milanović je veliki i iskreni prijatelj Srbije, on čezne da Srbiju vidi u EU, a ja mu smetam, i taj problem ćemo da rešimo, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je tako odgovorio na pitanje o hrvatskom predsedniku i njegovim… »
Vučić: Milanović je izbor građana Hrvatske, njihova slika i prilika

Vučić: Milanović je izbor građana Hrvatske, njihova slika i prilika

Al Jazeera 21.09.2021
Hrvatski predsjednik Zoran Milanović ocijenio je da je ratna prošlost Aleksandra Vučića prepreka Srbiji u EU integracijama. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da razumije hrvatskog kolegu Zorana Milanovića, koji je u New Yorku za… »
Vučić: Milanoviću smeta naš ekonomski uspeh, ne pada mi na pamet da ga vređam

Vučić: Milanoviću smeta naš ekonomski uspeh, ne pada mi na pamet da ga vređam

N1 Info 21.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ne želi uvredama da odgovara na izjave hrvatskog predsednika Zorana Milanovića o njemu. Vučić je poručio da poštuje hrvatsku državu, ali sa željom da srpska država bude uspešnija u ekonomiji… »
Vučić: Neću da odgovaram na uvrede Zorana Milanovića

Vučić: Neću da odgovaram na uvrede Zorana Milanovića

Nova 21.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da "neće da odgovara na uvrede" hrvatskog predsednika Zorana Milanovića, koji je ranije izjavio da "sumnja u stvarne ciljeve politike Beograda kada je u pitanju članstvo u EU", kao i da će pre toga… »
Na plitke uvrede neću da odgovaram: Vučić reagovao nakon uvreda Zorana Milanovića

Na plitke uvrede neću da odgovaram: Vučić reagovao nakon uvreda Zorana Milanovića

Večernje novosti 21.09.2021
Foto: Printscreen/RTS - Ja ga razumem, on je veliki i iskreni prijatelj Srbije, i on želi Srbiju da vidi u EU, i ja mu u tome smetam. Ali to neće promeniti činjenicu da će Srbija da pretekne EU. Neće se promeniti to da na njegove niske i plitke… »
Milanović u Njujorku: Srbija nema snažnu nameru da se priključi EU

Milanović u Njujorku: Srbija nema snažnu nameru da se priključi EU

Blic 21.09.2021
Predsednik Zoran Milanović je u Njujorku na predavanju na Kolumbija univerzitetu klevetao Predsednika Srbije Aleksandra Vučića i kritikovao Evropsku uniju. Milanović je uoči današnje sednice Saveta bezbednosti održao predavanje na ovom univerzitetu… »
Milanović u New Yorku: Vučić je bio jedan od najistaknutijih ratnih huškača 90-tih

Milanović u New Yorku: Vučić je bio jedan od najistaknutijih ratnih huškača 90-tih

Al Jazeera 21.09.2021
Govoreći na Univerzitetu Columbia u New Yorku hrvatski predsjednik Milanović istaknuo da Srbija ‘nema snažnu namjeru’ ući u EU, dok se Sjeverna Makedonija i Albanija ‘snažno trude i bore’. Hrvatski predsjednik Zoran Milanović rekao je u New… »
Milanović: Prepreka Srbiji ka EU je Vučić – ratni huškač iz devedesetih

Milanović: Prepreka Srbiji ka EU je Vučić – ratni huškač iz devedesetih

Nova 21.09.2021
Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je u ponedeljak u Njujorku da je za Hrvatsku najvažnije pitanje šta će biti sa Evropskom unijom u narednih 10 godina i da uspeh hrvatskog članstva u njoj meri samo izvlačenjem novca iz europskih fondova… »

Vesti dana »