Povezane vesti
Saljih Mustafa nepoštovanje suda opravdava stresom
Danas 21.09.2021
Suđenje bivšem pripadniku OVK Saljihu Mustafi nastavljeno je danas u Specijalizovanim većima Kosova u Hagu, a trenutno svedoči zaštićeni svedok i ročište se održava iza zatvorenih vrata, javlja prištinska Koha, a prenosi kosovo-online. Optuženi Mustafa… »
Jezivo svedočenje o zločinima OVK: Nastavljeno suđenje Saljihu Mustafi
Večernje novosti 21.09.2021
Mustafi produžen pritvor za još dva meseca / Foto printskrin Ovako je zaštićeni svedok "3593" opisao svoje povrede koje je zadobio kad su ga pripadnici takozvane OVK oteli u aprili 1999. godine i danima prebijali, držeći ga zatočenog na imanju u selu… »
Svedok prepoznao mustafu: Potvrdio mučenja u logoru Zlaš
Večernje novosti 20.09.2021
Foto: AP Mustafa je optužen za ratne zločine po četiri tačke optužnice: proizvoljno lišavanje slobode, surovo postupanje, mučenje i ubistvo, i prvi je optuženi pripadnik OVK kom se sudi pred Specijalnim sudom za Kosovo. - Drugi vojnici nisu ništa radili… »
Vesti dana »

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 52 minutajoš 1 povezana

Ministar Nenad Vujić: Napad na tužilaštvo u Valjevu će biti najoštrije kažnjen
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Garež i srča na sve strane: Ovako izgledaju zapaljene prostorije SNS u Valjevu (foto,video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

"Povređen žandarm, biće uhapšeni svi koji su kršili zakon": Dačić se oglasio o nasilju i sukobima na protestima
Mondo pre 51 minutajoš 2 povezane

Oglasio se Vučić nakon paljenja gradske uprave u Valjevu i nemira u Beogradu
Telegraf pre 51 minutajoš 3 povezane