Povezane vesti

"Ovo izgleda teže nego sve krize": Vučić iz Slovenije: Razlike između tri naroda nikada nisu bile izraženije

"Ovo izgleda teže nego sve krize": Vučić iz Slovenije: Razlike između tri naroda nikada nisu bile izraženije

Blic 05.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas i sutra boravi u Sloveniji. Vučić se obraća posle Samita lidera EU i Zapadnog Balkana iz redova Evropske narodne partije (EPP) u Ljubljani. "Snaga Evropske narodne partije je u centralnoj i jugoistočnoj… »
Vučić: Nemam iluzije po pitanju brzog ulaska Srbije u EU

Vučić: Nemam iluzije po pitanju brzog ulaska Srbije u EU

Danas 05.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras posle sastanka Evropske narodne partije (EPP) u Ljubljani da je slovenački predlog da do 2030. godine sve zemlje Zapadnog Balkana budu deo Evropske unije. Kako je rekao, tu inicijativu slovenačke… »
Vučić o pridruženju EU: "Mislim da neki lideri to neće da prihvate"

Vučić o pridruženju EU: "Mislim da neki lideri to neće da prihvate"

Večernje novosti 05.10.2021
Foto: Printskrin Vučić je rekao da je slovenačka delegacija, a što je podržao i Sebastijan Kurc, i pored protivljenja tri zemlje koje su protiv proširenja, predložila da do 2030. godine sve zemlje Balkana budu deo EU. - Mislim da to evropski lideri… »
Vučić uoči samita EPP u Ljubljani: Uz podršku EPP moguće prevazići probleme

Vučić uoči samita EPP u Ljubljani: Uz podršku EPP moguće prevazići probleme

Danas 05.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je uoči sastanka lidera EU i Zapadnog Balkana iz redova Evropske narodne partije (EPP) u Ljubljani da očekuje otvorenu i iskrenu diskusiju o zapadnobalkanskim temama, ali i o Evropi i evropskoj budućnosti… »

Vesti dana »