Povezane vesti
Određen pritvor direktoru dobojske bolnice: Osumnjičen za zloupotrebu položaja prilikom nabavke medicinske opreme
Blic 08.10.2021
Okružni sud Banjaluka odredio je pritvor direktoru dobojske Bolnice "Sveti apostol Luka" Mladenu Gajiću zbog sumnje da je zloupotrebio službeni položaj u postupcima javne nabavke medicinske opreme za vreme pandemije virusa korona. Pritvor je određen na… »
Afera "korona ugovori": Određen pritvor direktoru bolnice
Večernje novosti 08.10.2021
Foto LJ. Đ. Pritvor je određen zbog sumnje da je Gajić počinio krivično delo zloupotreba službenog položaja ili ovlašćenja. - Pritvor može trajati do 6. novembra, a određen je zbog bojazni da će boravkom na slobodi ometati krivični postupak uništavanjem… »
Predložen Pritvor za gajića: U aferi "Korona ugovori" direktor dobojske bolnice saslušan u Tužilaštvu RS
Večernje novosti 08.10.2021
Foto D. Pozderović Pritvor je zatražen zbog bojazni da će boravkom na slobodi ometati postupak uticajem na svedoke ili uništavanjem tragova, i zbog takozvanog uznemirenja javnosti. Direktoru firme "A. R. M. S. sistemi" Vladimiru Vuletiću nije određeno… »
Vesti dana »
"Užasno je, mrtvi su" Svedoci otkrivaju potresne detalje velike tragedije u Švajcarskoj: Slavili su Novu godinu, u sekundi se sve pretvorilo u pakao (foto, video)
Blic pre 29 minutajoš 24 povezane
Viktor Vembanjama doživeo istu povredu kao i Jokić, ali će se ranije vratiti na teren
Nova pre 10 minutajoš 31 povezana
NIS posle nove američke licence: Kada bi rafinerija mogla da proradi
NIN pre 35 minutajoš 14 povezanih




