Povezane vesti

Đorđu Joksimoviću posle šest godina mukotrpne borbe vraćene ćerke

Đorđu Joksimoviću posle šest godina mukotrpne borbe vraćene ćerke

RTS 21.10.2021
Đorđe Joksimović, kome su 2015. godine oduzete tri maloletne ćerke i koji je pet puta pešačio iz Kragujevca do Beograda kako bi apelovao na nadležne da mu vrate decu, konačno je ponovo sa svojim ćerkama, potvrđeno je RTS-u. Đorđe Joksimović… »
Đorđe Joksimović za Danas nakon što su mu vraćena deca: Svi smo srećni, igramo se odbojke ispred kuće

Đorđe Joksimović za Danas nakon što su mu vraćena deca: Svi smo srećni, igramo se odbojke ispred kuće

Danas 21.10.2021
Đorđe Joksimović, otac iz Kragujevca, koji se šest godina borio da mu se vrati starateljstvo nad tri maloletne ćerke, potvrdio je za Danas da ih je jutros preuzeo iz hraniteljske porodice. – Svi smo srećni i radosni, osećaj je neverovatan… »
Nova.rs: Đorđu Joksimoviću iz Kragujevca vraćene ćerke

Nova.rs: Đorđu Joksimoviću iz Kragujevca vraćene ćerke

N1 Info 21.10.2021
‘‘Moje devojčice su spakovale svoje knjige i jedva čekaju da svoje stvari rasporede po sobama koje sam za njih uredio‘‘, sa olakšanjem kaže Đorđe Joksimović, koga je Nova.rs u telefonskom razgovoru zatekla na putu od hraniteljske porodice… »
Đorđe Joksimović, po kojem je snimljen film "Otac", ponovo sa ćerkama: Ljudi moji, presrećne su

Đorđe Joksimović, po kojem je snimljen film "Otac", ponovo sa ćerkama: Ljudi moji, presrećne su

Noizz 21.10.2021
Agonija duga šest godina, danas će napokon da se završi. Nakon silnih šetnji od Kragujevca do Beograda, traženja pravde i nedavnog otpočetog štajka glađu, Đorđu Joksimoviću će napokon biti vraćene tri maloletne ćerke, koje su do danas bile u… »
Đorđe ponovo sa decom! Uspela borba za koju je čula cela Srbija: Nakon 6 godina, otac je konačno došao po svoje ćerke

Đorđe ponovo sa decom! Uspela borba za koju je čula cela Srbija: Nakon 6 godina, otac je konačno došao po svoje ćerke

Mondo 21.10.2021
Sve je potresla priča Đorđa Joksimovića iz Kragujevca, koji još od 2015. godine čeka da mu Socijalni rad vrati tri maloletne ćerke koje se trenutno nalaze u hraniteljskoj porodici. Sve je potresla priča Đorđa Joksimovića iz Kragujevca, koji… »
Đorđu iz Kragujevca posle 6 godina vraćena deca, jutros ih preuzeo: Otac konačno zajedno sa sve tri ćerkice

Đorđu iz Kragujevca posle 6 godina vraćena deca, jutros ih preuzeo: Otac konačno zajedno sa sve tri ćerkice

Kurir 21.10.2021
KRAGUJEVAC - Osnovni sud u Kragujevcu doneo je odluku da vrati starateljstvo nad decom Đorđu Joksimoviću. Tri predivne devojčice, maloletne ćerke Kragujevčanina Đorđa Joksimovića, od danas će ponovo, posle 6 godina, biti u svom domu. Joksimović… »
Kraj agonije: Đorđu Joksimoviću vraćene ćerke

Kraj agonije: Đorđu Joksimoviću vraćene ćerke

Nova 21.10.2021
‘‘Moje devojčice su spakovale svoje knjige i jedva čekaju da svoje stvari rasporede po sobama koje sam za njih uredio‘‘, sa olakšanjem kaže Đorđe Joksimović, koga smo u telefonskom razgovoru zatekli na putu od hraniteljske porodice do… »

Vesti dana »