Povezane vesti

Alek Boldvin se oglasio posle tragičnog događaja! U šoku sam, srce mi je slomljeno zbog svega, nema reči da opišu moju…

Alek Boldvin se oglasio posle tragičnog događaja! U šoku sam, srce mi je slomljeno zbog svega, nema reči da opišu moju…

Kurir 22.10.2021
Alek Boldvin (63) koji je na setu filma usmrti koleginicu i ranio režisera je prekinuo čutnju i oglasio se na društvenim mrežama. View this post on Instagram A post shared by Alec Baldwin (@alecbaldwininsta) - Nema reči da opišu moj šok i tugu zbog… »
Zašto ste mi dali napunjen pištolj?! Alek Boldvin nakon što je ubio koleginicu i ranio čoveka urlao i vrištao od šoka

Zašto ste mi dali napunjen pištolj?! Alek Boldvin nakon što je ubio koleginicu i ranio čoveka urlao i vrištao od šoka

Kurir 22.10.2021
Glumac Alek Boldvin je na snimanju filma "Rust" pucao iz rekvizita, filmskog pištolja, a hitac je ubio snimateljku (42) i ranio reditelja (48) filma. Očevici su ispričali kako je glumac reagovao nakon tragedije. Boldvin je odmah nakon nesreće pitao… »
Rođeni brat Aleka Boldvina oglasio se potresnom porukom: Prijatelji, svi se pomolite za žrtve ovog tragičnog događaja…

Rođeni brat Aleka Boldvina oglasio se potresnom porukom: Prijatelji, svi se pomolite za žrtve ovog tragičnog događaja…

Kurir 22.10.2021
Mlađi brat Aleka Boldvina, Stiv se oglasio na Instagramu i podelio potresnu poruku posle velike tragedije koja je potresla svet kada je njegov brat (63) na snimanju filma ubio snimateljku i ranio reditelja filma "Rust" koji su snimali u Santa Feu. On je… »
Vešanje, lovci na glave i odmetnik: Sve o filmu koji je snimao Boldvin

Vešanje, lovci na glave i odmetnik: Sve o filmu koji je snimao Boldvin

Nova 22.10.2021
Deda odmetnik beži sa unukom jer je osuđen na vešanje zbog ubistva lokalnog rančera - ovo je šturi zaplet filma na čijem se snimanju jutros desilo pravo ubistvo, kada je Alek Boldvin usmrtio snimateljku i ranio reditelja ostvarenja "Rust". Kada je… »
Šotra o smrti u vesternu: Boldvin nije kriv, zakazali pirotehničari

Šotra o smrti u vesternu: Boldvin nije kriv, zakazali pirotehničari

Nova 22.10.2021
Ne mogu da verujem da se ovo desilo, prva je reakcija reditelja Zdravka Šotre na incident koji se jutros završio tragedijom na snimanju filma u Americi. Da se snimanje filma završi tragedijom, kao što je to bio slučaj kada je Alek Boldvin usmrtio… »
Alek Boldvin proživljava pakao, a ona se provodi: Njegova bratanica i žena Džastina Bibera okačila fotke sa lude žurke!

Alek Boldvin proživljava pakao, a ona se provodi: Njegova bratanica i žena Džastina Bibera okačila fotke sa lude žurke!

Kurir 22.10.2021
Glumac Alek Boldvin (63) je na snimanju filma "Rust" pucao iz rekvizita, filmskog pištolja, a hitac je ubio snimateljku (42) i ranio reditelja (48). Vest su preneli brojni svetski mediji, a Alekova bratanica Hejli Biber Boldvin (24), supruga pevača… »
Boldvin upucao Halinu, a nekad maltretirao najlepšu ženu holivuda: Imao je burnu prošlost sa bivšom ženom, a završilo se…

Boldvin upucao Halinu, a nekad maltretirao najlepšu ženu holivuda: Imao je burnu prošlost sa bivšom ženom, a završilo se…

Kurir 22.10.2021
Holivudski glumac Alek Boldvin ubio koleginicu Halinu Hačins (42) i ranio Džoela Suzu (48) na smimanju vestern filma "Rust" (Rđa). Nesrećni događaj koji će Aleku zauvek promeniti život, dogodio se dva dana pred rođendan njegove ćerke Ajrland… »
Alek Boldvin ubio Halinu na setu 2 dana pred ćerkin rođendan: Zbog nje je hteo da se ubije, nazvao je svinjom pa pao u…

Alek Boldvin ubio Halinu na setu 2 dana pred ćerkin rođendan: Zbog nje je hteo da se ubije, nazvao je svinjom pa pao u…

Kurir 22.10.2021
Holivudski glumac Alek Boldvin ubio koleginicu Halinu Hačins (42) i ranio Hoela Souzu (48) na smimanju vestern filma "Rust" (Rđa). Nesrećni događaj koji će Aleku zauvek promeniti život, dogodio se dva dana pred rođendan njegove ćerke Ajrland… »
Oglasila se Bojana Maljević o slučaju Boldvin: Samo oružar sme dati pravi pištolj u ruke glumcu!

Oglasila se Bojana Maljević o slučaju Boldvin: Samo oružar sme dati pravi pištolj u ruke glumcu!

Kurir 22.10.2021
Američki glumac Alek Boldvin pucao je iz pištolja na snimanju vesterna u SAD i ubio jednu osobu, a druga je ranjena, saopštila je lokalna policija. Direktorka fotografije Halina Hačins i reditelj Džel Suza pogođeni su iz pištolja sa startnom… »
Porodica Brendona Lija se oglasila nakon što je Boldvin upucao koleginicu: Niko ne sme biti ubijen iz pištolja na filmskom…

Porodica Brendona Lija se oglasila nakon što je Boldvin upucao koleginicu: Niko ne sme biti ubijen iz pištolja na filmskom…

Kurir 22.10.2021
Porodica Brendona Lija ostavila poruku nakon vesti o strašnoj tragediji koja se dogodila na snimanju filma "Rust" u kojoj je glumac Alek Boldvin ubio ženu i ranio reditelja. Glumac Alek Boldvin je slučajno na setu tokom snimanja filma "Rust" upucao… »
Da li će Alek Boldvin završiti iza rešetaka? Glumac je usmrtio koleginicu, a evo šta kaže zakon

Da li će Alek Boldvin završiti iza rešetaka? Glumac je usmrtio koleginicu, a evo šta kaže zakon

Kurir 22.10.2021
Glumac Alek Boldvin slučajno je ubio ženu, a ranio muškarca na snimanju filma. Zakon Nju Meksika, gde se incident odigrao, ovako kažnjava ubistvo iz nehata. Glumac Alek Boldvin ubio je slučajno snimateljku, a ranio režisera na snimanju filma "Rust"… »
I on je ubijen na snimanju: Tragedija sina Brusa Lija

I on je ubijen na snimanju: Tragedija sina Brusa Lija

Nova 22.10.2021
Nisam siguran da li mi je ova uloga suđena, ili me je sreća samo pogledala. Ovo su bile reči Brendona Lija kada je počeo da snima kultni film "Vrane" koji mu je i bukvalno došao glave. Nesreća koja se dogodila na setu i ubistvo iz nehata koje je… »
Ovo je žena koju je ubio Alek Boldvin na snimanju filma

Ovo je žena koju je ubio Alek Boldvin na snimanju filma

Nova 22.10.2021
Svet je šokiran incidentom u kojem je slavni holivudski glumac Alek Boldvin ubio direktorku fotografije vesterna koji je snimao Halinu Hačins, a reditelja Džola Souzu ranio. Ko je bila Halina Hačins? Prema njenom sajtu, Halina je rodom iz Ukrajine, a… »
Ovde se sve dogodilo, od filmskog seta do mesta zločina Pogledajte policiju i uviđaj na mestu na kojem Boldvin snima (prvi…

Ovde se sve dogodilo, od filmskog seta do mesta zločina Pogledajte policiju i uviđaj na mestu na kojem Boldvin snima (prvi…

Kurir 22.10.2021
SANTA FE - Snimanje holivudskog filma Rast (Rust ) pretvorilo se u tragediju a filmski set u mesto zločina kada je slavni holivudski glumac Alek Boldvin ćorcima iz pištolja, filmskog rekvizita, ubio snimateljku Halinu Hačins (42), i ranio reditelja… »
Nije ni slutila da će joj to biti zadnji slobodan dan: Poslednja objava Haline Hačins koju je Alek ubio na snimanju slama…

Nije ni slutila da će joj to biti zadnji slobodan dan: Poslednja objava Haline Hačins koju je Alek ubio na snimanju slama…

Kurir 22.10.2021
Holivudski glumac Alek Boldvin na snimanju filma upucao direktorku fotografije Halinu Hačins, koja je radila na brojnim filmskim ostvarenjima. Ona je umrla od prostrelne rane, koju je zadobila na snimanju filma "Rust". Imala je 42 godine. Hačinsonova je… »
Prvi snimci sa mesta nesreće gde je glumac Alek Boldvin ubio koleginicu

Prvi snimci sa mesta nesreće gde je glumac Alek Boldvin ubio koleginicu

Nova 22.10.2021
Velika tragedija se dogodila na snimanju filma ''Rust'', gde je slavni holivudski glumac Alek Boldvin ubio svoju koleginicu Halinu Hačins i ranio Hoela Souzu. Kako prenose svetski mediji, do nesreće je došlo na snimanju scene u improvizovanoj crkvi… »
Prva fotografija Aleka Boldvina nakon što ga policija saslušala o ubistvu

Prva fotografija Aleka Boldvina nakon što ga policija saslušala o ubistvu

Nova 22.10.2021
Novinar CBS-a Rik Folbaum objavio je prvu fotografiju Aleka Boldvina nakon tragedije u kojoj je slučajno ubio članicu filmske ekipe vesterna koji je snimao u SAD, a reditelja filma ranio. „Rastrojeni Alek Boldvin nakon što ga je policija ispitala o… »

Vesti dana »