Povezane vesti

Počinje vakcinacija Sputnjikom iz beogradskog instituta

Počinje vakcinacija Sputnjikom iz beogradskog instituta

Al Jazeera 22.10.2021
Doze iz beogradskog Instituta Torlak od ponedjeljka će se distribuirati punktovima širom Srbije. Direktorica Instituta za onkologiju i radiologiju iz Beograda Danica Grujičić primila je u petak prvu dozu vakcine Sputnjik V koja je proizvedena u… »
Sputnjik sa Torlaka dobio dozvolu za upotrebu

Sputnjik sa Torlaka dobio dozvolu za upotrebu

Politika 22.10.2021
Vakcine sputnjik V proizvedene na Institutu Torlak u Beogradu, danas su dobile dozvolu za upotrebu od nacionalnog regulatora Agencije za lekove i medicinska sredstva, potvrdio je za Tanjug ministar u Vladi Srbije Nenad Popović. „To znači da će… »
Veliki dan za Srbiju: Doktorka Danica Grujičić prva primila vakcinu Sputnjik proizvedenu u našoj zemlji

Veliki dan za Srbiju: Doktorka Danica Grujičić prva primila vakcinu Sputnjik proizvedenu u našoj zemlji

Večernje novosti 22.10.2021
Foto: N. Skenderija - Sve ljude, posebno mlade pozivam da prime našu Torlakovu vakcinu. Nemojte spasti na to da vas proveravaju da li imate tu neku kovid propusnicu ili nemate. Zašto da se ponižavate? Možete da idete gde hoćete, da radite šta… »
Danica Grujičić prva primila Sputnjik vakcinu proizvedenu na Torlaku

Danica Grujičić prva primila Sputnjik vakcinu proizvedenu na Torlaku

N1 Info 22.10.2021
Vakcine Sputnjik V, proizvedene na Institutu Torlak u Beogradu, danas su dobile dozvolu za upotrebu od nacionalnog regulatora Agencije za lekove i medicinska sredstva, potvrdio je za Tanjug ministar u Vladi Srbije Nenad Popović. Istakao je da je do sada… »
Danica Grujičić primila prvu srpsku vakcinu Sputnjik V

Danica Grujičić primila prvu srpsku vakcinu Sputnjik V

Dnevnik 22.10.2021
BEOGRAD: Direktorka Insituta za onkologiju i radiologiju Srbije dr Danica Grujičić primila je danas prvu dozu vakcine Sputnjik V koja je proizvedena na Torlaku u Beogradu. Grujučić je izrazila zadovoljstvo zbog toga što Srbija proizvodi vakcine… »
Dr Danica održala reč: Izuzetno sam srećna! Moram da priznam, čekala sam Torlakovu vakcinu! Deco, molim vas, vakcinišite…

Dr Danica održala reč: Izuzetno sam srećna! Moram da priznam, čekala sam Torlakovu vakcinu! Deco, molim vas, vakcinišite…

Kurir 22.10.2021
Primila prvu vakcinu Sputnjik V proizvedenu u Srbiji i rekla da nije htela da se vakciniše dok ne bude proizvedena Torlakova vakcina. Dodala je i da su antivakseri toliko daleko otišli da su joj napravili i lažnu stranicu na Fejsbuku i da se to sad… »
Torlakov Sputnik dobio dozvolu- dr Danica Grujičič prva prima vakcinu!

Torlakov Sputnik dobio dozvolu- dr Danica Grujičič prva prima vakcinu!

U centar 22.10.2021
Vakcine Sputnik V proizvedene na Institutu Torlaku Beogradu, dobile su danas dozvolu od nacionalnog regulatora Agencije za lekove i medicinska sredstva, potvrdio je Tanjugu ministar u Vladi Srbije Nenad Popović. „Sputnik „made in Serbia“ od danas… »

Vesti dana »