Povezane vesti
Novi Beograd čeka crvenu zvezdu: Nikola Jakšić veruje će da sutra (19.45) nadigrati i crveno-bele
Večernje novosti 22.10.2021
FOTO: AP - Crvena zvezda ima vrhunsku ekipu ove sezone. To su i potvrdili plasmanom u Ligu šampiona, na čemu im iskreno čestitam, ali mi imamo naš cilj, a to je pobeda. Očekuje nas veoma teška utakmica, međusobno se dobro poznajemo i sigurno neće biti… »
Veliki spektakl: Novi Beograd protiv Crvene zvezde želi nastavak niza
Nova 22.10.2021
Četvrto kolo vaterpolo Superlige Srbije donosi novi spektakl i još jedan duel ekipa koje će ove sezone igrati u Ligi šampiona. Lideri na tabeli, vaterpolisti Novog Beograda u subotu od 19 sati i 45 minuta na bazenu “11. april” dočekuju Crvenu zvezdu… »
Vesti dana »

RHMZ: Crveni meteo alarm danas na snazi na istoku i jugoistoku Srbije, Pomoravlju i Kosovu i Metohiji
RTV pre 39 minutajoš 25 povezanih

SAD pripremaju sastanak Putina i Zelenskog; nordijske i baltičke države potvrdile podršku Ukrajini
RTS pre 4 minutajoš 22 povezane

Australija će priznati palestinsku državu! Premijer Albaneze se pridružio liderima Francuske, Britanije i Kanade koji su već doneli tu odluku (foto)
Kurir pre 54 minutajoš 9 povezanih

Meteorit koji je udario u Zemlju stariji od naše planete, tvrde naučnici
BBC News pre 30 minutajoš 8 povezanih