Povezane vesti

Kon: Nikada neću zaboraviti uzvikivanje 'Mengele'

Kon: Nikada neću zaboraviti uzvikivanje 'Mengele'

RTV 26.10.2021
BEOGRAD - Povodom pretnji i uvreda koje su im uputili protivnici epidemijskih mera i vakcinacije, epidemiolog Branislav Tiodorović kaže da to nije očekivao, a Predrag Kon da nikad neće zaboraviti uzvikivanje ''Mengele''. "Moram da priznam da nisam… »
Odbor SSP za zdravstvo osudio proteste ispred stanova Kona i Tiodorovića

Odbor SSP za zdravstvo osudio proteste ispred stanova Kona i Tiodorovića

Danas 26.10.2021
Odbor Stranke slobode i pravde (SSP) za zdravstvo danas je osudio protese ispred stanova epidmiologa Predraga Kona i Branislava Tiodorovića iz vladinog Kriznog štaba i zatražio da se sa tim odmah prestane. SSP je navela da nezadovoljstvo zbog novih… »
Lončar o protestu ispred zgrada lekara: Bezobrazluk, dođite ispred mog stana

Lončar o protestu ispred zgrada lekara: Bezobrazluk, dođite ispred mog stana

N1 Info 26.10.2021
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar je izjavio, povodom protesta protivnika mera zaštite od koronavirusa ispred zgrada u kojima žive lekari u Beogradu i Nišu, da je to "nezapamćeni beobrazluk". „Hoću da poručim svim tim ljudima koji su otišli na… »
Lončar: Mera daje rezultate, produžiti je na 24 sata; Protesti ispred zgrada Kona i Tiodorovića bezobrazluk

Lončar: Mera daje rezultate, produžiti je na 24 sata; Protesti ispred zgrada Kona i Tiodorovića bezobrazluk

RTV 26.10.2021
BEOGRAD - Mera o uvođenju kovid propusnica daje predviđene rezultate, izjavio je danas ministar zdravlja Zlatibor Lončar i dodao da se zalaže za to da se ta mera produži na 24 sata. "Ova mera daje željene rezultate, povećava se obim vakcinisanih, a… »
Kovid propusnice treba da važe 24 sata: Lončar o novim mera - zalažem se da dođe do pooštravanja

Kovid propusnice treba da važe 24 sata: Lončar o novim mera - zalažem se da dođe do pooštravanja

Mondo 26.10.2021
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar naveo je da se ide ka tome da kovid propusnice treba da važe 24 sata. Ministar zdravlja Zlatibor Lončar naveo je da se ide ka tome da kovid propusnice treba da važe 24 sata. Kako je rekao, mera o njihovom uvođenju… »
Lončar antivakserima: Dođite ispred mog stana

Lončar antivakserima: Dođite ispred mog stana

Nova 26.10.2021
"Hoću da poručim svim tim ljudima koji su otišli na privatne adrese doktora Kona i Tiodorovića da to više ne rade, jer ni jedan ni drugi nisu krivi za bilo šta. Oni su moj izbor za članove Kriznog štaba i iza svake njihove odluke ili predloga… »
Lončar o protestima protiv Kona i Tiodorovića: "Dođite ispred mog stana, ja sam kriv za sve"

Lončar o protestima protiv Kona i Tiodorovića: "Dođite ispred mog stana, ja sam kriv za sve"

Telegraf 26.10.2021
- Sve iskalite na meni, ali mi ćemo ovde ići do kraja - poručio je Lončar. Proteste ispred stanova članova Kriznog štaba, Predraga Kona i Branislava Tiodorovića, ministar zdravlja Zlatibor Lončar ocenjuje kao nezapamćeni bezobrazluk i građanima… »
Pretnje i uvrede Šekleru i Tiodoroviću zbog stavova o korona virusu

Pretnje i uvrede Šekleru i Tiodoroviću zbog stavova o korona virusu

Danas 26.10.2021
Virusologu Milanku Šekleru su, zbog njegovih stavova o korona virusu, vakcinaciji i kovid propusnicama, upućene pretnje na društvenim mrežama. U jednom od komentara o njegovom gostovanju na RTS na Tviteru piše „kada vidite ovog nacistu nalupajte… »

Vesti dana »