Povezane vesti
Obnovljena dva kilometra staza: Nastavlja se uređenje prolaza na gradskim grobljima
Večernje novosti 27.10.2021
Privatna arhiva Radovi su počeli na Špitaljskom, a biće nastavljeni na Svetoilijskom groblju. NJihova vrednost je oko osam miliona dinara, a sredstva su obezbeđena iz gradskog budžeta u vidu subvencija lokalnom javno-komunalnom preduzeću. Ovo je četvrta… »
Za sređivanje staza na leskovačkim grobljima iz budžeta Grada izdvojeno 8 miliona dinara
Južne vesti 27.10.2021
Kako bi sredili leskovačka groblja pred jesenje zadušnice, iz JKP Komunalac saopštili su da se krenulo sa radovima na asfaltiranju i popločavanju staza na Špitaljskom i Svetoilijskom groblju. Kako navode, za sređivanje staza u dužini od 900 metara iz… »
Vesti dana »

Putnik na letu od Londona do Glazgova pretio bombom, mreže bruje o "Srbinu heroju" koji ga je obuzdao
Euronews pre 3 satajoš 28 povezanih

Šapić predstavio “nemanjićki plave” tramvaje uz nove lapsuse i oštar stav prema “baljezganju” (VIDEO)
Serbian News Media pre 5 satijoš 26 povezanih

Osveženje stiže u utorak Evo koliko će trajati i kada se očekuje stabilizacija treba li da strtepimo od vremenskih nepogoda?
Dnevnik pre 2 satajoš 58 povezanih