Povezane vesti

Kon: "Kovid propusnice 24 sata, pa nek se okuplja ko hoće i gde hoće"

Kon: "Kovid propusnice 24 sata, pa nek se okuplja ko hoće i gde hoće"

Pravda 28.10.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon kaže da je jedini neprijatelj virus i da je kovid 19 zlikovac. On je to poručio i onima koji su protiv kovid propusnica i koji su nezadovoljni odlukama Kriznog štaba. "Ti koji se bore protiv kovid… »
"Kovid propusnice 24 sata, pa nek se okuplja ko hoće i gde hoće" Kon: Nisam ja ljut na nevakcinisane, meni su oni najvažnji…

"Kovid propusnice 24 sata, pa nek se okuplja ko hoće i gde hoće" Kon: Nisam ja ljut na nevakcinisane, meni su oni najvažnji…

Blic 28.10.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon kaže da je jedini neprijatelj virus i da je kovid 19 zlikovac. On je to poručio i onima koji su protiv kovid propusnica i koji su nezadovoljni odlukama Kriznog štaba. - Ti koji se bore protiv kovid… »
Kon: Najviše sam zabrinut za nevakcinisane, sve ovo radimo zbog njih

Kon: Najviše sam zabrinut za nevakcinisane, sve ovo radimo zbog njih

Nova 28.10.2021
Epidemiolog i član republičkog Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da je najviše zabrinut za nevakcinisane protiv koronavirusa, kao i posledice toga kada oni obolevaju. „Meni su nevakcinisani najznačajniji. Sve ovo se radi prvenstveno zbog njih… »
Kon: Meni su nevakcinisani najznačajniji, sve ovo se radi prvenstveno zbog njih

Kon: Meni su nevakcinisani najznačajniji, sve ovo se radi prvenstveno zbog njih

N1 Info 28.10.2021
Epidemiolog i član republičkog Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da je najviše zabrinut za nevakcinisane protiv koronavirusa, kao i posledice toga kada oni obolevaju. „Meni su nevakcinisani najznačajniji. Sve ovo se radi prvenstveno zbog njih… »
Doktor Kon zabrinut: Bez celodnevne kovid propusnice nema rešenja!

Doktor Kon zabrinut: Bez celodnevne kovid propusnice nema rešenja!

Kurir 28.10.2021
BEOGRAD - Epidemiolog i član republičkog Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je najviše zabrinut za nevakcinisane protiv korona virusa, kao i posledice toga kada oni obolevaju. "Meni su nevakcinisani najznačajniji. Sve ovo se radi… »
Dr Kon o nastavi u školama: Nema zatvaranja bez restriktivnih mera! Evo kada će biti poznata odluka o produženom jesenjem…

Dr Kon o nastavi u školama: Nema zatvaranja bez restriktivnih mera! Evo kada će biti poznata odluka o produženom jesenjem…

Kurir 28.10.2021
Model rada u školama naredne nedelje trebalo bi da bude sproveden "vrlo slično kao i do sada", kaže epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon. Epidemiolog je kazao da je prisustvovao razgovorima sa Timom za praćenje epidemiološke situacije u… »
Đaci idu ranije na raspust?

Đaci idu ranije na raspust?

Vesti online 28.10.2021
Đaci čekaju da li će pohađati onlajn, a Krizni štab već razmišlja o tome da se na početak decembra pomeri zimski raspust. O ovome je govorio i član Kriznog štaba dr Predrag Kon. On je istakao da ima dosta zaražene dece, ali i da je njihova… »
Đaci će na raspust već oko 15. decembra? Danas pada odluka o onlajn nastavi

Đaci će na raspust već oko 15. decembra? Danas pada odluka o onlajn nastavi

Nova 28.10.2021
Epidemiolozi će se danas sastati s ministrom prosvete Brankom Ružićem, nakon čega će se znati jasan stav o tome kako će se nastava u školama odvijati u narednom periodu. Tu vest je je za Nova.rs potvrdio član Kriznog štaba Branislav Tiodorović… »
Danas sastanak Tima za škole, pominje se i pomeranje raspusta

Danas sastanak Tima za škole, pominje se i pomeranje raspusta

Danas 28.10.2021
Redovna sednica Tima za škole na kojoj će biti doneta odluka kako će škole raditi od ponedeljka, 1. novembra, biće održana danas i njoj će, kako je najavljeno, prisustvovati i neki članovi Kriznog štaba. Posle tog sastanka biće jasnije i o… »
Dan d za škole: Osim što bi đaci mogli na onlajn nastavu, raspravlja se i o pomeranju zimskog raspusta

Dan d za škole: Osim što bi đaci mogli na onlajn nastavu, raspravlja se i o pomeranju zimskog raspusta

Blic 28.10.2021
Dok se čeka odluka da li će đaci u Srbiji krenuti na onlajn nastavu, na Kriznom štabu se već raspravlja o pomeranju zimskog raspusta na početak decembra. O ovom predlogu govorio je dr Predrag Kon, epidemiolog i član Kriznog štaba. On je istakao da… »

Vesti dana »