Povezane vesti

Objavljen snimak kraljice elizabete: Evo kako izgleda nakon što je provela noć u bolnici (video)

Objavljen snimak kraljice elizabete: Evo kako izgleda nakon što je provela noć u bolnici (video)

Večernje novosti 29.10.2021
Foto: Printskrin youtube - Jako mi je drago što imam priliku videti vas jutros, makar samo preko ekrana - rekla je kraljica dok je putem video-linka pratila dodelu nagrade za poeziju britanskom pesniku i prevodiocu Davidu Konstantinu. - Ne znam šta… »
Britanska kraljica dobro raspoložena: Elizabeta imala onlajn angažman dok je nadgledala dodelu medalje za poeziju

Britanska kraljica dobro raspoložena: Elizabeta imala onlajn angažman dok je nadgledala dodelu medalje za poeziju

Blic 28.10.2021
Britanska kraljica Elizabeta bila je danas veoma dobro raspoložena, dok je obavljala kraljevski onlajn angažman, dva dana nakon što je otkazala planirano pojavljivanje na klimatskom samitu COP26 sledeće nedelje, po savetu svojih lekara. - Veoma mi je… »
Kraljica dobro raspoložena: Elizabeta imala onlajn angažman

Kraljica dobro raspoložena: Elizabeta imala onlajn angažman

Večernje novosti 28.10.2021
Foto: EPA - Veoma mi je drago što sam imala priliku da vas vidim, makar samo mehanički ovog jutra - rekla je britanska kraljica (95) dok je nadgledala dodelu medalje za poeziju britanskom pesniku i prevodiocu Dejvidu Konstantinu putem video linka… »

Vesti dana »