Povezane vesti
Posao za 5.000 ljudi , plata 1.200 $: Studija o ekonomskom uticaju projekta "Jadar" koji treba da realizuje "Rio Tinto"
Večernje novosti 30.10.2021
Marko Čadež (PKS) o projektu u okolini Loznice Prosečna neto zarada u rudniku iznosila bi 1.222 dolara. Ukupan godišnji doprinos privredi procenjuje se na 2,9 odsto BDP-a, uzimajući u obzir lanac snabdevanja i efekte potrošnje. Planirana vrednost te… »
Rudnik litijuma diže srpski BDP za 1,5 milijardi dolara godišnje
Danas 29.10.2021
U slučaju da se ispune uslovi za sprovođenje prijekta „Jadar“ Srbija neće dobiti samo rudnik litijuma i bora već će to dovesti i do privlačenja novih stranih investicija, izjavio je danas Marko Čadež, predsednik Privredne komore Srbije, na… »
Vesti dana »

Ukinut pritvor optuženima za napad na studente u blokadi u Novom Sadu
RTS pre 2 satajoš 27 povezanih

Večeras protest zbog puštanja iz pritvora okrivljenih za prebijanje studenata kada je jednoj studentkinji polomljena vilica
NoviSad.com pre 54 minutajoš 25 povezanih

SRCE: Suspendovan policajac koji je priveo nasilnika iz SNS, MUP da saopšti detalje o suspenziji
Beta pre 2 satajoš 15 povezanih

Savet za kulturu i informisanje traži stručno mišljenje povodom inicijative da se žrtvama pada nadstrešnice podigne spomenik
RTV pre 5 minutajoš 15 povezanih