Povezane vesti
Da kamen zaplače Ovo je mladić (21) koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći na "putu smrti"
Alo 30.10.2021
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć posle ponoći na "putu smrti" M-17, u mestu Papratnica kod Žepča, poginula je jedna osoba, dok su dve povređene, jedna teže, druga lakše. Kako portal "Avaz" saznaje, u nesreći je nastradao Belmin… »
Tragedija: Ovo je mladić (21) koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći na "putu smrti"
Večernje novosti 30.10.2021
Foto: Fejsbuk Kako portal "Avaz" saznaje, u nesreći je nastradao Belmin Mujčinović (21) iz Begovog Hana. Podsećamo, u saobraćajnoj nesreći je učestvovao kamion marke “skanija”, koji je vozio M. S. iz Gračanice. Drugo je putničko vozilo “opel vektra”… »
Tragična nesreća kod Žepča: Jedna osoba poginula, dve povređene u sudaru kamiona i automobile
Blic 30.10.2021
Jedna osoba je poginula, dok su dve povređene, jedna teže, druga lakše, u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko ponoći u mestu Papratnica kod Žepča. - Sinoć u 00.23 sata policiji je prijavljena saobraćajna nesreća na putu M-17, mesto Papratnica… »
Vesti dana »
Rokovi za izborne radnje na KiM: Spisak biračkih mesta se mora objaviti do 25. novembra
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
"To je mučno kad roditelji pomisle da ponovo moraju: U sudnicu..." Zora Dobričanin o ukidanju presude Kecmanovićima: "Vrlo sam indisponirana zbog toga"
Blic pre 4 satijoš 4 povezane
Pontonski most kod Svilajnca rasklopljen zbog visokog vodostaja Velike Morave
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Sutra Dan narodnog pozorišta u Beogradu, uskoro objavljivanje decembarskog repertoara
Danas pre 9 satijoš 1 povezana




