Povezane vesti

Stanojević: Prija nam kad Zvezda ne pobedi, ali nećemo ni mi dobiti sve

Stanojević: Prija nam kad Zvezda ne pobedi, ali nećemo ni mi dobiti sve

Nova 30.10.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je pred meč sa Čukaričkim u Superligi, da ne očekuje da će njegova ekipa pobediti sve do kraja. Partizan trenutno ima osam bodova više od Zvezde, ali i utakmicu više u domaćem prvenstvu, što… »
Stanojević: Nećemo pobediti sve do kraja, nema šanse, to je nemoguće

Stanojević: Nećemo pobediti sve do kraja, nema šanse, to je nemoguće

Novi magazin 30.10.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je danas da je nemoguće da će njegova ekipa pobediti u svakoj utakmici do kraja prvenstva i istakao da se crno-beli, i pored bodovne prednosti, sigurno neće opustiti. "Prirodno je da ti znači… »
Stanojević iskren: ‘Raduje me poraz Zvezde, ali ni mi nećemo sve pobediti! (video)

Stanojević iskren: ‘Raduje me poraz Zvezde, ali ni mi nećemo sve pobediti! (video)

Hot sport 30.10.2021
Partizan ima sve u svojim rukama! Uoči duela 15. kola Superlige Srbije između Partizana i Čukaričkog za medije je govorio Aleksandar Stanojević. ‘Prirodno je da nam znači kada Zvezda ne pobedi, kao što i njima ne znači kada mi ne pobedimo… »
Stanojević: Grobari, pozdravite Sašu Ilića i podržite Partizan

Stanojević: Grobari, pozdravite Sašu Ilića i podržite Partizan

Sportski žurnal 30.10.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da njegov tim čeka težak meč sa Čukaričkim, a ujedno i specifičan zbog legende crno-belih Saše Ilića, koji će kao šef struke predvoditi Brđane u Humskoj. Meč 15. kola Superlige igra se u nedelju… »
Stanojević: Nemoguće je da pobedimo sve do kraja, Čukarički ima stabilnost, vidi se Ilićev pečat

Stanojević: Nemoguće je da pobedimo sve do kraja, Čukarički ima stabilnost, vidi se Ilićev pečat

Večernje novosti 30.10.2021
FOTO: FK Partizan Strateg kluba iz Humske je svestan da će se Partizan negde "okliznuti" pre kraja sezone. - Prirodno je da nam znači kada Zvezda ne pobedi, kao što i njima ne znači kada mi ne pobedimo. NJihov kiks nam daje još jedan impuls da idemo… »
Stanojević ne otpisuje Zvezdu: "Nemoguće je da pobedimo sve do kraja"

Stanojević ne otpisuje Zvezdu: "Nemoguće je da pobedimo sve do kraja"

Sportske.net 30.10.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević smatra da njegova ekipa nije u mogućnosti da pobedi svaku utakmicu do kraja prvenstva. "Parni valjak" igra u fantastičnoj formi i bez poraza su ove sezone u domaćim okvirima. Sada im sleti duel sa… »
Stanojević: Nemoguće je da pobedimo sve do kraja

Stanojević: Nemoguće je da pobedimo sve do kraja

Mozzart sport 30.10.2021
“Malo smo razočarani brojem navijača na tribinama”, priznaje trener Partizana. Standardna priča za Srbiju: Čim jedan od dva večita rivala pobegne na više od tri boda razmaka, navijači ovog drugog počnu da se opraštaju od titule. Posle dosta… »
Stanojević očekuje kiks Partizana: “Nećemo pobediti sve do kraja, to je nemoguće”

Stanojević očekuje kiks Partizana: “Nećemo pobediti sve do kraja, to je nemoguće”

Vesti online 30.10.2021
Fudbalere Partizana očekuje duel protiv Čukaričkog, možda i najteži meč u dosadašnjem delu sezone (pored derbija), pogotovo ukoliko se u obzir uzme i pritisak zbog trenutne situacije na tabeli. Trener Aleksandar Stanojević je izjavio da su svi… »
Saši iliću je mesto u Partizanu! Stanojević hvali legendu crno-belih i ima jednu bitnu poruku za navijače!

Saši iliću je mesto u Partizanu! Stanojević hvali legendu crno-belih i ima jednu bitnu poruku za navijače!

Mondo 30.10.2021
Aleksandar Stanojević je pred meč sa Čukaričkim najviše pričao o legendarnom kapitenu. Aleksandar Stanojević je pred meč sa Čukaričkim najviše pričao o legendarnom kapitenu. Legenda Partizana će sada biti na suprotnoj strani. Saša Ilić će… »
Poraz zvezde daje dodatni impuls Partizanu! Stanoje spušta loptu: Mi nećemo pobediti svaku do kraja, to je nemoguće!

Poraz zvezde daje dodatni impuls Partizanu! Stanoje spušta loptu: Mi nećemo pobediti svaku do kraja, to je nemoguće!

Mondo 30.10.2021
Aleksandar Stanojević ne dozvoljava crno-belima da polete uprkos dobrim rezultatima. Aleksandar Stanojević ne dozvoljava crno-belima da polete uprkos dobrim rezultatima. Partizan čuva prvo mesto na tabeli u Superligi i imaju pet bodova prednosti u… »
"Biće jako čudno,: do juče je igrao sa mnogima!" Mladi as Partizana za Blicsport o duelu protiv Saše Ilića: Nema nam…

"Biće jako čudno,: do juče je igrao sa mnogima!" Mladi as Partizana za Blicsport o duelu protiv Saše Ilića: Nema nam…

Sportal blic 29.10.2021
Fudbaleri Partizana i dalje sigurno koračaju u Superligi. Sezona crno - belih protiče u najboljem redu i u Ligi konferencija, gde su izabranici Aleksandra Stanojević na korak do plasmana nokaut fazu takmičenja, što znači automatski i proleće u… »

Vesti dana »

Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 32 minutajoš 37 povezanih