Повезане вести
Лидери четири силе позивају Иран да спречи деескалацију: "То ће бити могуће само ако промене правац"
Блиц 30.10.2021
Лидери САД, Немачке, Француске и Велике Британије позвали су данас председника Ирана Ебрахима Раисија да искористи шансу за могући повратак САД споразуму из 2015. године о иранском нуклеарном програму како би се спречила "опасна… »
Четири силе упутиле захтев Ирану: Раиси позван да се врати нуклеарном споразуму из 2015.
Вечерње новости 30.10.2021
Фото: АП Пхото/Ебрахим Нороози - То ће бити могуће само ако Иран промени правац - навела су лидери четири државе у заједничком саопштењу после састанка на маргинама Г20 у Риму. - Позивамо председника Раисија да искористи ову… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 1 сатјош 1 повезана
Укида се ово стајалиште у Београду Измене трају све до фебруара, ево шта је са линијама јавног превоза
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 4 сатијош 3 повезане



