Povezane vesti

DIK saopštio prve nezvanične rezultate: VMRO je pobedio u preko 40 opština!

DIK saopštio prve nezvanične rezultate: VMRO je pobedio u preko 40 opština!

Večernje novosti 01.11.2021
AP Photo Konačni rezultati, kako je najavio predsednik DIK-a, biće objavljeni danas. U gradu Skoplju, od 89,5 odsto obrađenih glasova, Petre Šilegov iz koalicije „Najbolje za moju opštinu” koju predvodi SDSM ima 78.664 glasa ili 41,10 odsto, a… »
Arsovska proglasila pobedu u Skoplju: "Grad prvi put posle 30 godina ima ženu gradonačelnicu"

Arsovska proglasila pobedu u Skoplju: "Grad prvi put posle 30 godina ima ženu gradonačelnicu"

Večernje novosti 31.10.2021
Foto: Tanjug AP Ona je rekla da je, prema poslednjim informacijama, u prednosti za preko 20 hiljada glasova i da je srećna što Skoplje prvi put posle 30 godina ima ženu gradonačelnicu. - Vaša podrška mi mnogo znači i što ste mi dali poverenje da… »
Odvojio se od zaeva i pobedio: Maksim Dimitrievski nadmoćniji na izborima u Kumanovu (foto+video)

Odvojio se od zaeva i pobedio: Maksim Dimitrievski nadmoćniji na izborima u Kumanovu (foto+video)

Večernje novosti 31.10.2021
Foto: Printskrin Prema prvim rezultatima, on je osvojio 52, 68 odsto glasova, dok njegov protivkandidat Oliver Ilievski, ispred Koalicije SDSM, ima 44,83 odsto glasova. Dimitrievski je proglasio je pobedu u drugom krugu lokalnih izbora uživo se ukljuvši… »

Vesti dana »