Povezane vesti

Dalila besna jer joj dejan nabacuje grižu savesti! Neću da imam razumevanja za njega, hoću da živim život!

Dalila besna jer joj dejan nabacuje grižu savesti! Neću da imam razumevanja za njega, hoću da živim život!

Alo 01.11.2021
Nakon što je David Dragojević doživeo nervni slom kada je video da se Dalila i Filip ljube, njih dvoje su prokomentarisali njihovo ponašanje. Dalila je Dejanu obećala da se neće ljubiti sa Carem ispred njega, ali je ipak to uradila i u razgovoru sa… »
Filip psovao i vređao dalilu! Sukobili se zbog Dejanovog ponašanja, Car opleo po njemu pa ušao u žestoku raspravu sa svojom…

Filip psovao i vređao dalilu! Sukobili se zbog Dejanovog ponašanja, Car opleo po njemu pa ušao u žestoku raspravu sa svojom…

Alo 01.11.2021
Hoču da živim život, ne mogu da se krijem. Dalila Dragoejvić i Filip Car su nakon Dejanovog sloma kada ih je video kako se ljube komentarisali njegovo ponašanje. Dalila je Dejanu obećala da se neće ljuti sa Carem ispred njega, ali je ipak to… »
Raspada mi se organizam Dejan video šta rade Dalila i Car, pa vrištao i bacao se! (video)

Raspada mi se organizam Dejan video šta rade Dalila i Car, pa vrištao i bacao se! (video)

Alo 01.11.2021
Dejan Dragojević totalno se slomio kada je video svoju i dalje zakonitu suprugu Dalilu na garnituri sa Filipom Carem, nakon čega je doživeo nervni slom. On je nakon toga otišao u pušionicu gde je krenuo da lomi sve ispred sebe. Zadrugari su se… »
Gde god odem, oni se ljube Dejan očajan, ne može više da izdrži da gleda Dalilu i Cara!

Gde god odem, oni se ljube Dejan očajan, ne može više da izdrži da gleda Dalilu i Cara!

Alo 01.11.2021
Dejan Dragojević skrhan je zbog kraha braka s Dalilom i uprkos činjenici što ju je zamolio da se pred njim ne ljubi s Filipom, ona to nije ispoštovala. On je u razgovoru s voditeljem Darkom Tanasijevićem priznao da mu je prethodni period bio najteži… »

Vesti dana »