Povezane vesti

Dalila insistira da spava pored Dejana! Zadrugarka dala Caru ultimatum, a evo kako je on reagovao!

Dalila insistira da spava pored Dejana! Zadrugarka dala Caru ultimatum, a evo kako je on reagovao!

Alo 03.11.2021
Dalila neće u izolaciju. Dalila Dragojević je razgovarala sa Filipom Carem o mestu gde će spavati. Dalila je donela odluku da ne spavaju više u izolaciji, već da pređu u spavaću kod Dejana. Foto: Youtube/Printscreen - Ne mogu više u izolaciji… »
Mnogi je žele, a ja je imam! Jovana van sebe od sreće, Aleks priznala šta oseća prema njoj!

Mnogi je žele, a ja je imam! Jovana van sebe od sreće, Aleks priznala šta oseća prema njoj!

Alo 03.11.2021
Vole da provode vreme zajedno. U toku je sastanak. Ivana Šopić je reč dala Sanji Grujić: - Marijana je najnebitnija, bitna mi je kao lajsni sneg. Najomraženija osoba je Filip Car, prekršio je svaku Božiju osobu. Mensur je najbolji za mene ima… »
Dejanove pare pukla na ljubavnika Dalila celo veče davala novac Caru, evo šta joj je rekao na to!

Dejanove pare pukla na ljubavnika Dalila celo veče davala novac Caru, evo šta joj je rekao na to!

Alo 03.11.2021
Bez trunke srama. Žurka se završila, a Dalila Dragojević i Filip Car otišli su do Bele kuće da doručkuju hranu koju su kupili od Dejanovih para. - Žena nije normalna, baca fore, zamalo mi rebra ispala od smeha - priznao je Car. - Baš je bila dobra… »

Vesti dana »