Povezane vesti

Zbog ovoga je Đoković najbolji svih vremena: Novak posle velike drame srušio Hurkača za istoriju tenisa i magični broj…

Zbog ovoga je Đoković najbolji svih vremena: Novak posle velike drame srušio Hurkača za istoriju tenisa i magični broj…

Sportal blic 06.11.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković ostvario je veliku pobedu u polufinalu mastersa u Parizu nad Poljakom Hubertom Hurkačom rezultaom 2:1 po setovima (3:6, 6:0, 7:6). Koliko je ovo istorijski trijumf govori i podatak da je Srbin obezbedio prvo mesto… »
Gde možete gledati Novakov istorijski meč o kojem će pričati cela Srbija

Gde možete gledati Novakov istorijski meč o kojem će pričati cela Srbija

Nova 06.11.2021
Novak Đoković igra za istoriju i plasman u finale Mastersa u Parizu, a na tom putu stoji mu poljski teniser Hubert Hurkač, sa kojim će igrati ne pre 14 časova. Subotnji program u „Bersiju“ otvorio je meč dublova, a najbolji teniser sveta u pohod… »
Novakov rival u polufinalu Pariza poslednji učesnik Završnog mastersa

Novakov rival u polufinalu Pariza poslednji učesnik Završnog mastersa

Nova 06.11.2021
Poljski teniser Hubert Hurkač poslednji je učesnik Završnog mastersa u Torinu koji se održava od 14. do 21. novembra. Hurkač je u petak pobedio Džejmsa Dakvorta nakon velike borbe u tri seta i tom pobedom zakazao duel sa Novakom Đokovićem u… »
‘Zbog toga sam i došao ovde’: Novak saznao kada igra protiv Hurkača, pa izgovorio reči koje svaki Srbin želi da čuje!

‘Zbog toga sam i došao ovde’: Novak saznao kada igra protiv Hurkača, pa izgovorio reči koje svaki Srbin želi da čuje!

Hot sport 06.11.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u polufinalu Mastersa u Parizu sastaće se sa Hubertom Hurkačem. Novak je juče u četvrtfinalu odigrao sjajan meč, kada je sa 2:0 u setovima savladao Tejlora Frica. Srbin je jučerašnji ‘posao’ završio za… »
VIDEO Novak se našalio na francuskom, navijači u transu, prekinuo zbog ovacija

VIDEO Novak se našalio na francuskom, navijači u transu, prekinuo zbog ovacija

Nova 06.11.2021
Novak Đoković je nakon pobede protiv Tejlora Frica sa 6:4, 6:3 raspametio publiku u pariskom Bersiju. U polufinalu ga čeka Hubert Hurkač, a Đoković mu je poslao jasnu poruku da će se tu završiti njegov put. Uz sve to je Novak uspeo dva puta da… »
Danas u Parizu polufinalni meč Đoković - Hurkač

Danas u Parizu polufinalni meč Đoković - Hurkač

Novi magazin 06.11.2021
Srpski teniser Novak Đoković susrešće se danas u polufinalu mastersa u Parizu sa Poljakom Hubertom Hurkačom. Njihov meč predviđen je s početkom u 14h00 na centralnom terenu, gde će potom u drugom polufinalnom duelu snage odmeriti Rus Danil… »
Medvedev u polufinalu mastersa u Parizu

Medvedev u polufinalu mastersa u Parizu

Danas 06.11.2021
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se večeras u polufinale turnira u Parizu, nakon što je u dva seta pobedio Francuza Uga Gastona 7:6, 6:4. Medvedev, drugi teniser sveta, savladao je Francuza, 103. na ATP listi, nakon sat i 47 minuta igre. Rus će u… »
Medvedev prati Đokovića: Rus preko Francuza stigao do polufinala Pariza

Medvedev prati Đokovića: Rus preko Francuza stigao do polufinala Pariza

Večernje novosti 05.11.2021
FOTO: AP/Tanjug Odličan otpor favorizovanom rivalu pružio je 103. igrač sveta, čak je bio i nadomak osvajanja prvog seta, ali kada je trebalo da odigra najbolje on je posustao. Prvih osam gemova ovog meča proteklo je bez brejk prilike, a onda je… »
Dobar je hurkač, ali dobar sam i ja: Đoković nasmejao publiku u Parizu

Dobar je hurkač, ali dobar sam i ja: Đoković nasmejao publiku u Parizu

Večernje novosti 05.11.2021
FOTO: AP Amerikanac Tejlor Fric (26. na ATP listi) nije bio dorastao prvom reketu sveta - 6:4, 6:3. Nije to bilo perfektno Novakovo izdanje, ali sasvim dovoljno za trijumf. Sve je bilo gotovo za sat i 13 minuta. - Trebalo je vremena da se pronađe… »
Đoković pobedio Frica za polufinale mastersa u Parizu

Đoković pobedio Frica za polufinale mastersa u Parizu

Danas 05.11.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u polufinale mastersa u Parizu, pošto je savladao Amerikanca Tejlora Frica sa 6:4, 6:3. Srpski igrač je do pobede nad 26. teniserom sveta došao za sat i 14 minuta igre. Prvi je do brejka na meču… »

Vesti dana »