Povezane vesti
Umesto sa osmehom, vratili se u sanducima: Srpska i Federacija plaču za mladićima koji su poginuli u Austriji (foto)
Večernje novosti 07.11.2021
Foto: Fejsbuk U ovoj tragediji koja je šokirala i potresla region, tri bosanskohercegovačke porodice su zavijene u crno, a najmlađi nastradali imao je samo 22 a najstariji tek 27 godina. Poginuli su Đorđe Rogić (22) iz Prnjavora, Boris Babić (23) iz… »
Kući vraćeni u sanducima: Srpska i Federacija plaču za mladićima koji su poginuli u Gracu
Telegraf 07.11.2021
Najmlađi nastradali imao je samo 22, a najstariji tek 27 godina. Nakon što su u Gracu izvršili zvaničnu identifikaciju i iz tog austrijskog grada dopremili njihova tela, proteklog vikenda sahranjena je mladost Srpske i Bosne - trojice mladića čiji je… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 58 povezanih

Uhapšen ubica Čarlija Kirka: Oglasio se direktor FBI, zvaničnici otkrili: Atentator bio obučen u crno, najverovatnije pucao sa krova
Blic pre 41 minutajoš 115 povezanih