Povezane vesti
Vjosa pokazuje da nije pazila na času o ZSO! Petković: Da Osmanijeva zna šta su evropske tekovine ne bi nipodaštavala…
Večernje novosti 09.11.2021
ARGUMENTI Petar Petković, Foto Tanjug Ali, izgleda da za Osmani političke poruke iz SAD selektivno važe, baš kao što za nju i Aljbina Kurtija selektivno važe i svi do sada potpisani sporazumi u Briselu, dodaje Petković, saopšteno je iz Kancelarije za… »
Vjosa pokazuje da nije pazila na času o ZSO: Petković: Da Osmanijeva zna šta su evropske tekovine ne bi nipodaštavala…
Blic 08.11.2021
Zamenom teza da bi formiranjem Zajednice srpskih opština na takozvanom Kosovu bila forimirana Republika Srpska, Vjosa Osmani je pokazala da nije pazila na času kada su iz Stejt departmenta i ambasade SAD u Prištini stigle nedvosmislene poruke da Priština… »
Petković: Osmani nije razumela poruku SAD da se mora formirati ZSO
Danas 08.11.2021
Direktor Кancelarije za Кosovo i Metohiju Petar Petković ocenio je da predsednica Kosova Vjosa Osmani nije dobro razumela kada su iz Stejt departmenta i ambasade SAD u Prištini stigle nedvosmislene poruke da Priština mora da formira Zajednica srpskih… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 23. septembar: Sunčano i veoma toplo, uveče naoblačenje
Novi magazin pre 7 satijoš 14 povezanih

Devet osoba i dalje u zatvoru na Klisi u Novom Sadu zbog nereda ispred prostorija SNS: Sedmorici preti doživotna robija zbog napada na Kobre
Danas pre 1 satjoš 17 povezanih

Guteres otvorio sednicu Generalne skupštine: UN su više od mesta okupljanja
RTS pre 17 minutajoš 24 povezane

Francuska priznala palestinu: Oglasio se Makron: Za otvaranje ambasade ima jedan uslov
Blic pre 17 minutajoš 25 povezanih