Povezane vesti
Preminuo nevakcinisani pacijent
Jug press 11.11.2021
LESKOVAC U leskovačkoj kovid bolnici preminuo nevakcinisani pacijent rođen u Leskovcu 1947. Hospitalizovano je njih 168, iz Leskovca 123, Vlasotinca 15, Lebana 11, Bojnika 10, Medveđe 6, Crne Trave, Beograda i Negotina 1. Primljeno je 19 osoba, otpušteno… »
U Leskovcu preminula jedna osoba: Šest pacijenata upućeno u druge ustanove
Večernje novosti 11.11.2021
I.M. Na bolničkom lečenju trenutno je 168, a na terapiji kiseonikom je 120 ljudi. U pomenutom periodu primljeno je 19, a otpušteno 10 pacijenata. Hospitalizovane su 123 osobe iz Leskovca, 15 iz Vlasotinca, 11 iz Lebana, 10 iz Bojnika, šest iz Medveđe i… »
Vesti dana »
"Hvala što ste mi podarili Kosanu" Aca Sofronijević emotivnim govorom raznežio sve – poseban poklon od Halida Bešlića obeležio slavlje
Kurir pre 1 satjoš 34 povezane
Od sutra izmene režima saobraćaja u Bulevaru Despota Stefana zbog radova
Euronews pre 57 minutajoš 31 povezana
Pred nastavak suđenja u slučaju Generalštab konzervatorka zaslužna za stavljanje zaštite poručuje: Neko je pokušao da se našali (VIDEO)
Insajder pre 2 satajoš 41 povezana
Inflacija u Srbiji porasla posle isteka uredbe o maržama: U martu ubrzala na 2,8 odsto
Euronews pre 1 satjoš 41 povezana



