Povezane vesti
Smotra zimske mehanizacije: Osam mašina za čišćenje snega sa oko 470 kilometara puteva
Večernje novosti 12.11.2021
JP "Urbanizam i izgradnja" Sezona počinje 15. novembra i trajaće do 15. marta i duže ukoliko bude bilo potrebe za tim. Za ove namene je izdvojeno 30 miliona dinara, a posao je poveren preduzeću „Perica Jović AB kop“. Ova firma je po ugovoru obavezna da… »
I ove zime za održavanje ulica i puteva 30 miliona, u gradsku kasu vraćeno 16 miliona
Jugmedia 12.11.2021
Četvrtu godinu zaredom preduzeće „Perica Jović AB Kop“ iz Vlasotinca vršiće održavanje ulica, lokalnih i pojedinih nekategorisanih puteva, a sezona počinje 15. novembra i trajaće do 15. marta, za šta je, kao i ranije, izdvojeno 30 miliona iz kase grada… »
Vesti dana »
Ministarstvo spoljnih poslova preporučilo građanima Srbije da napuste Iran zbog rizika od pogoršanja bezbednosne situacije
Danas pre 8 minutajoš 3 povezane
Težak poraz Partizana u polufinalu Kupa Radivoja Koraća, Mega protiv Zvezde u borbi za trofej
Danas pre 43 minutajoš 2 povezane
Protesti u Albaniji: Demonstranti bacali molotovljeve koktele i pirotehnička sredstva na kancelariju Edija Rame
Danas pre 1 satjoš 1 povezana




