Povezane vesti

Tadić: Vratio se kult reprezentacije

Tadić: Vratio se kult reprezentacije

Politika 13.11.2021
LISABON - Pokušaćemo da neutrališemo njihov kvalitet i da izvučemo maksimum iz naših kapaciteta, biće prava borba na terenu u kojoj publika može samo da uživa, izjavio je kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić uoči odlučujuće… »
​Tadić i Vlahović dižu atmosferu, vreme je da padne Portugal!

​Tadić i Vlahović dižu atmosferu, vreme je da padne Portugal!

Sportske.net 13.11.2021
Reprezentativci Srbije Dušan Tadić i njegov imenjak Vlahović silno su bili raspoloženi posle večerašnjeg treninga, dan uoči odlučujuće utakmice za plasman na Svetsko prvenstvo, koje naš tim igra u nedelju protiv Portugala u Lisabonu. Obojica su… »
Piksi: ''Vreme je...''

Piksi: ''Vreme je...''

Sportske.net 13.11.2021
Selektor fudbalera Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da njegovu selekciju očekuje jako teška utakmmica sutra protiv Portugala, preneo je Fudbalski savez Srbije. "Moramo da budemo jako koncentrisani, znamo da je Portugal jaka ekipa i učinićemo… »
Stojković: Portugal ili mi? Da vidimo ko je bolji

Stojković: Portugal ili mi? Da vidimo ko je bolji

Dnevnik 13.11.2021
LISABON: „Srbija je došla da pobedi i ode na Mundijal, a siguran sam da ni Portugal neće igrati na nerešen rezultat, ko bude bolji, putovaće u Katar”, poručio je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi uoči meča odluke… »
Ronaldo se oglasio pred Srbiju i izrazio samo jednu želju!

Ronaldo se oglasio pred Srbiju i izrazio samo jednu želju!

Vesti online 13.11.2021
Kapiten portugalske reprezentacije Kristijano Ronaldo oglasio se pred odlučujući meč njegove zemlje sa selekcijom Srbije (nedelja, 20.45) i poručio da će prevashodno igrati za svoj narod. – Zbog Portugala i Portugalaca želimo još jednom da igramo… »
Tadić: Ne obaziremo se previše na činjenicu da Pepe nema pravo nastupa

Tadić: Ne obaziremo se previše na činjenicu da Pepe nema pravo nastupa

Sportski žurnal 13.11.2021
Srbija i Portugalija su na deobi prvog mesta Grupe A. Portugalija ima bolju gol razliku pa mu za direktan plasman na Mundijal odgovara i remi. Drugoplasirana ekipa nastupaće u baražu. Meč između Srbiije i Portugalije će se igrati iu nedelju u… »
Izgleda da smo naljutili ronalda: Besneo u Beogradu, a pred meč godine poslao snažnu poruku (foto)

Izgleda da smo naljutili ronalda: Besneo u Beogradu, a pred meč godine poslao snažnu poruku (foto)

Večernje novosti 13.11.2021
FOTO: AP/Tanjug Kristijanu Ronaldu i drugovima je dovoljan i bod da se direktno plasiraju na Mundijal, naši moraju da pobede inače odlaze u dodatne kvalifikacije, a svi dobro pamte šta se desilo kada su poslednji put igrali ovi takmaci. U Beogradu je… »
Milinković-Savić: Portugal jedna od najboljih selekcija, ali idemo na pobedu

Milinković-Savić: Portugal jedna od najboljih selekcija, ali idemo na pobedu

Danas 13.11.2021
Fudbalski reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić rekao je da je Portugal jedna od najboljih selekcija na svetu, ali da će njegova ekipa ići na pobedu u utakmici u Lisabonu, odlučujuću za plasman na Svetsko prvenstvo 2022. godine. „Mislim… »
Sergejeva snažna poruka pred Portugal: Znam kako ću sa Ronaldom

Sergejeva snažna poruka pred Portugal: Znam kako ću sa Ronaldom

Nova 13.11.2021
Fudbaler Srbije Sergej Milinković-Savić prokomentarisao je predstojeći meč sa Portugalom, formu i klasu Dušana Vlahovića i Kristijana Ronalda. Srbija i Portugal u Lisabonu u nedelju od 20.45 (TV Nova S) igraju poslednji i odlučujući meč za… »
Kostić otvoreno pred portugal: ‘Znamo šta nas čeka, nema tenzije!’

Kostić otvoreno pred portugal: ‘Znamo šta nas čeka, nema tenzije!’

Hot sport 13.11.2021
‘Finale’ u Lisabonu! Srbija sutra gostuje Portugalu u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, a pobednik ovog meča ide direktno na Mondijal. ‘Došao je taj trenutak koji smo dugo čekali, nije lako doći do finala ovih kvalifikacija. Doći do te… »
Sergej O portugalu sa dosta poštovanja: ‘Jedna od najboljih reprezentacija na svetu!’

Sergej O portugalu sa dosta poštovanja: ‘Jedna od najboljih reprezentacija na svetu!’

Hot sport 13.11.2021
Biće velika borba! Uoči duela sa Portugalom za FIFA zvanični sajt govorio je Sergej Milinković-Savić: ‘Kao i svi, mislim da je Portugalija jedna od najboljih reprezentacija na svetu. Nema potrebe da pričam o njima, jer je sve prilično jasno. Isto… »
Kostić puca od samopouzdanja: "Idemo na Svetsko prvenstvo"

Kostić puca od samopouzdanja: "Idemo na Svetsko prvenstvo"

Sportske.net 13.11.2021
Reprezentativac Srbije Filip Kostić uveren je da naš državni tim može da postigne dobar rezultat na gostovanju u Portugalu i na taj način izbori drugi uzastpni plasman na Svetsko prvenstvo. Srbija u nedelju uveče gostuje u Lisbonu u nadi da će… »
Kostić: Portugal veliki tim, došli smo da pobedimo

Kostić: Portugal veliki tim, došli smo da pobedimo

Dnevnik 13.11.2021
LISABON: Portugal je velika ekipa sa velikim igračima, znamo šta nas čeka, moramo da damo maksimum svih 90 minuta, pokazali smo u ranijim mečevima da možemo da se nosimo sa njima. Idemo da ih dobijemo i da idemo na Svetsko prvenstvo, poručio je… »
Milinković-Savić: Imamo bolji tim nego 2018. u Rusiji, znam kako da zaustavimo Ronalda

Milinković-Savić: Imamo bolji tim nego 2018. u Rusiji, znam kako da zaustavimo Ronalda

Mozzart sport 13.11.2021
Vezista srpske reprezentacije dao intervju za sajt FIFA. Derbi se približio. Portugalija ili Srbija plasiraće se u nedelju uveče direktno na Svetsko prvenstvo u Kataru. Poraženi će šansu tražiti u baražu, ali to je sada manje bitno. Odavno čekamo… »
Ako Srbi budu tako igrali, biće bliži porazu: Selektor Portugala "pecka" pred finale - Mi prolazimo, ostalo je nevažno!

Ako Srbi budu tako igrali, biće bliži porazu: Selektor Portugala "pecka" pred finale - Mi prolazimo, ostalo je nevažno!

Mondo 13.11.2021
Fernando Santoš je ubeđen da će Portugal pobediti Srbiju. Fernando Santoš je ubeđen da će Portugal pobediti Srbiju. Portugal i Srbija u nedelju od 20.45 odlučuju ko ide direktno na Svetsko prvenstvo, a ko će u nikad teži baraž. Na našoj strani… »
"Srbi su vam isti, godinama!" Selektor Portugalaca isprozivao "orlove" pred meč godine

"Srbi su vam isti, godinama!" Selektor Portugalaca isprozivao "orlove" pred meč godine

Večernje novosti 13.11.2021
Foto: EPA-EFE/TIAGO PETINGA Zna se da je Kristijanu Ronaldu i drugovima dovoljan bod da se direktno plasiraju na Mundijal. Ipak, iskusni strateg ističe da će Portugal pokušati da nametne svoj stil igre. - Mislim da to neće biti igra strpljenja, ali ne… »
Bio je miljenik navijača Zvezde, navija za Portugal, a Srbiji želi plasman na Mundijal!

Bio je miljenik navijača Zvezde, navija za Portugal, a Srbiji želi plasman na Mundijal!

Sportske.net 13.11.2021
Jedan od stranaca koji su ostavili trag u srpskom fudbalu jeste i nekadašnji napadač Crvene zvezde Ugo Vieira. Portugalac trenutno nastupa za Univerzitateu iz Krajove, a povodom utakmice između Portugala i Srbije dao je i svoja očekivanja u intervjuu… »
Mi verujemo! Iskoristi najveću kvotu na pobedu Srbije i isprati "Orlove" u Katar

Mi verujemo! Iskoristi najveću kvotu na pobedu Srbije i isprati "Orlove" u Katar

Sportal blic 13.11.2021
Srbija odbrojava sate do odlučujuće utakmice protiv Portugala, a do tada iskoristi bonus bez uslova, ali najveću kvotu na pobedu “Orlova” - odigraj patriotski tiket Posle višemesečnih kvalifikacija, okupljanja, treninga, pobeda, vreme je za… »
Kladionice potcenile Srbiju, ako odigrate na „Orlove“ dobijate bogatstvo

Kladionice potcenile Srbiju, ako odigrate na „Orlove“ dobijate bogatstvo

Nova 13.11.2021
Fudbaleri Srbije igraju u nedelju poslednji meč kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru i ako je verovati kladioničarima, šanse nisu na njihovoj strani. Srbija i Portugal su izjednačeni na vrhu grupe A sa po 17 bodova pa će u međusobnom duelu… »
Kostić žali zbog Irske, ali poručuje: Da pobedimo Portugal i odemo na Mundijal

Kostić žali zbog Irske, ali poručuje: Da pobedimo Portugal i odemo na Mundijal

Nova 13.11.2021
Filip Kostić, reprezentativac Srbije, optimističan je pred duel sa Portugalom koji će odlučiti direktnog putnika na Svetsko prvenstvo (nedelja, 20.34, TV Nova S), ali je istakao da i dalje žali za propuštenim bodovima u Irskoj. Najpre se osvrnuo na… »
Bivši zvezdin fudbaler daje prednost portugalu: Tu je Ronaldo, ali bih voleo da obe ekipe prođu!

Bivši zvezdin fudbaler daje prednost portugalu: Tu je Ronaldo, ali bih voleo da obe ekipe prođu!

Hot sport 13.11.2021
Očekuje nas velika borba. Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Ugo Vijeira za Sportski žurnal je analizirao predstojeći susret Srbije i Portugala. Na samom startu, istakao je da bi voleo da obe ekipe prođu dalje i da je siguran da to može da se dogodi… »
Ugo Vieira za Žurnal: Srbi, dobri ste, ali nemate Ronalda!

Ugo Vieira za Žurnal: Srbi, dobri ste, ali nemate Ronalda!

Sportski žurnal 13.11.2021
– Voleo bih da obe reprezentacije odu na Mondijal u Katar – kaže Portugalac. Portugalac. Srpski zet. Strelac prelepih golova za Crvenu zvezdu u večitom derbiju. I idealan sagovornik pred utakmicu godine za naš fudbal u Lisabonu – Ugo Vieira. Kao… »

Vesti dana »