Povezane vesti
Umro u najgorim mukama Preminuo naš muzičar i glumac u 50. godini života!
Alo 15.11.2021
Tužna vest objavljena je na Fejsbuk stranici. Novosadski glumac, pesnik i muzičar, Nebojša Petrović, umro je juče, navodno od posledica smrzavanja na klupi u Novom Sadu. Tužna vest objavljena je na Fejsbuk stranici "Kuhinja solidarnosti NS". - Juče nas… »
Novosadski glumac, pesnik i muzičar preminuo kao beskućnik u centru grada
NoviSad.com 15.11.2021
Novi Sad - Telo pedesetogodišnjeg muškarca pronađeno je u subotu, 13. novembra na Trifkovićevom trgu u Novom Sadu. „ Kuhinja solidarnosti“ objavila je da je reč o Nebojši, glumcu, pesniku i muzičaru, koji je u poslednje vreme živeo na ulici i najviše… »
Vesti dana »
"Predsedniče,: 10.000 neprijatelja je opkoljeno" Putin u uniformi ušao u vojnu bazu, pa izgovorio reči od kojih su svi strahovali: "Ovo oružje nema niko, ključni ciljevi postignuti" (foto, video)
Blic pre 58 minutajoš 26 povezanih
Stiže "zlatna jesen", vraća se miholjsko leto: Posle velikih padavina, od ovog datuma temperature 25 stepeni
Mondo pre 2 satajoš 25 povezanih
Jokić kao Tomas Šelbi: Prijatelju, nema odmora za mene na ovom svetu
RTS pre 23 minutajoš 47 povezanih




