Povezane vesti

Kanabis kao alkohol: Grupa Republikanaca želi da dekriminalizuje marihuanu

Kanabis kao alkohol: Grupa Republikanaca želi da dekriminalizuje marihuanu

Blic 16.11.2021
Republikanci u Predstavničkom domu Kongresa predstavili su zakon kojim bi se dekriminalizovala marihuana na federalnom nivou. Republikanka Nensi Mejs iz Južne Karoline, koja je iznela predlog, opisala je nacrt zakona kao kompromis sa merama koje su… »
Pomoć mariji i lazaru: Grad Beograd pomaže Miloševićima, kojima je korona uzela celu porodicu

Pomoć mariji i lazaru: Grad Beograd pomaže Miloševićima, kojima je korona uzela celu porodicu

Večernje novosti 16.11.2021
Foto: Printscreen/Pink - Pogodila me je vest da su naši sugrađani Marija i Lazar izgubili deku koji je četvrti član njihove porodice koga je odnela korona. Marija i Lazar su sada sami, a njihova porodica smo mi, Beograđanke i Beograđani - naveo je… »
Imao sam hrabrosti da kažem "idite i pobedite": Predsednik Vučić o istorijskoj pobedi nad Portugalom

Imao sam hrabrosti da kažem "idite i pobedite": Predsednik Vučić o istorijskoj pobedi nad Portugalom

Večernje novosti 16.11.2021
Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav Predsednik Vučić rekao je da je imao dovoljno hrabrosti da uđe u avion fudbalera Srbije kada niko nije očekivao pobedu i kad su već spremili telefone da pišu da je "on baksuz zbog poraza". - Imao sam… »
Trajaće do marta 2023: Rusija odobrila kliničke testove za antikovid pilule Fajzer

Trajaće do marta 2023: Rusija odobrila kliničke testove za antikovid pilule Fajzer

Večernje novosti 16.11.2021
Foto: Depositphotos Ispitivanja sprovedena u kućnim uslovima na 90 dobrovoljaca smeštenih sa osobom koja ima simptomatski kovid-19 počela su 12. novembra i trajaće do marta 2023. godine, navodi se na sajtu registra, prenosi Rojters. Kompanija Fajzer… »
Potresna čitulja porodice Bajatović: Usnuo je u Gospodu naš dragi i voljeni otac, suprug, deda (foto)

Potresna čitulja porodice Bajatović: Usnuo je u Gospodu naš dragi i voljeni otac, suprug, deda (foto)

Večernje novosti 16.11.2021
Foto: Novosti Porodica se od Velimira oprostila čituljom. - Sa velikim bolom i nadom u život večni i vaskrsenje, obaveštavamo rodbinu i prijatelje da je usnuo u Gospodu naš dragi i voljeni otac, suprug, deda i tast - stoji u umrlici porodice… »
Najviše preminulih od početka pandemije: U Ukrajini rekordnih 838 smrtnih slučajeva od korona virusa

Najviše preminulih od početka pandemije: U Ukrajini rekordnih 838 smrtnih slučajeva od korona virusa

Večernje novosti 16.11.2021
Foto: Depositphotos Prethodno je najviše smrtnih slučajeva - 833 bilo potvrđeno 9. novembra, prenosi Rojters. Registrovano je 16.308 novih slučajeva korona virusa, a od početka pandemije prijavljeno je 3,24 miliona inficiranih. BONUS VIDEO: KAKO… »

Vesti dana »