Povezane vesti

Pao divlji s*KS pomirenja Dalile i Cara Krevet se tresao kao nikad pre, a evo kako je Maja opisala njihove vrele akcije! Video…

Pao divlji s*KS pomirenja Dalile i Cara Krevet se tresao kao nikad pre, a evo kako je Maja opisala njihove vrele akcije! Video…

Kurir 21.11.2021
Iako su pre samo nekoliko sati imali žestoku raspravu u hotelu, Dalila Mujić i Filip Car su se ubrzo pomirili, a pomirenje ozvaničili i proslavili nikad žešćim seksom. Prvo su legli sa namerom da spavaju, ali nisu mogli da odole jedno drugom, pa su… »
Pao divlji seks pomirenja! Nakon burne svađe, Dalila i Car zatresli krevet - nikad žešća akcija u Zadruzi! (video 18+)

Pao divlji seks pomirenja! Nakon burne svađe, Dalila i Car zatresli krevet - nikad žešća akcija u Zadruzi! (video 18+)

Mondo 21.11.2021
Dalila i Car u žestokoj akciji. Dalila i Car u žestokoj akciji. Dalila Dragojević i FIlip Car proveli su čitav dan u negativnoj energiji i svađi, budući da njoj nimalo nije prijalo kada ga je zatekla u razgovoru sa bivšom devojkom Majom… »
Dalila napravila haos u hotelu! Pobesnela zbog razgovora Maje i Cara - vukla ga za majicu, pa zalupila vratima!

Dalila napravila haos u hotelu! Pobesnela zbog razgovora Maje i Cara - vukla ga za majicu, pa zalupila vratima!

Mondo 21.11.2021
Dalila Dragojević napravila scenu u spavaćoj sobi. Dalila Dragojević napravila scenu u spavaćoj sobi. Maja MArinković i Filip Car osamili su se u Pabu, ne bi li raščistili račune i porazgovarali o svom odnosu koji su započeli pre njegvoog ulaska… »
Trese se hotel od novog haosa dalile i cara! Mujićeva se unela Filipu u facu, urlala na njega, a onda zalupila vratima! On…

Trese se hotel od novog haosa dalile i cara! Mujićeva se unela Filipu u facu, urlala na njega, a onda zalupila vratima! On…

Kurir 21.11.2021
Dalila Dragojević i Filip Car su se vratili u hotel i legli u krevet, a onda je usledio pravi haos! Naime, nastavili su da provociraju jedno drugog zbog Maje Marinković i Dejana. U jednom momentu mu se zadrugarka unela u facu, a on je nastavio da… »
Dalila pobesnela zbog maje i Cara! Uletela u Pab i zatekla ih zajedno - o njenoj reakciji bruje svi! (video)

Dalila pobesnela zbog maje i Cara! Uletela u Pab i zatekla ih zajedno - o njenoj reakciji bruje svi! (video)

Mondo 21.11.2021
Dalili Dragojević se nije dopalo druženje Filipa Cara sa Majom Marinković. Dalili Dragojević se nije dopalo druženje Filipa Cara sa Majom Marinković. Gledaoci Zadruge nestrpljivo su čekali suočavanje Filipa Cara i Dalile Dragojević sa njegovom… »
Haos! Dalila zatekla maju i cara u intimnom razgovoru Dobila napad besa, Marinkovićeva poručuje: "Filipe, ja te najbolje…

Haos! Dalila zatekla maju i cara u intimnom razgovoru Dobila napad besa, Marinkovićeva poručuje: "Filipe, ja te najbolje…

Blic 21.11.2021
Maja Marinković i Filip Car napustili su slavu u rijalitiju zajedno i otišli u pab, kako bi obavili svoj prvi razgovor nakon njenog ulaska. Dalila Dragojević nije ni slutila šta joj dečko radi, dok se ona pripremala za slavlje. - O čemu pričaš ti… »
Dalila nije ostala dužna caru nakon što je razgovarao sa majom: Umešala bivšeg muža u sve, Filip stao na njegovu stranu…

Dalila nije ostala dužna caru nakon što je razgovarao sa majom: Umešala bivšeg muža u sve, Filip stao na njegovu stranu…

Kurir 21.11.2021
Dalila Dragojević i Filip Car spustili su loptu, ali je ona želela da mu se osveti za Maju Marinković, pa je u sve umešala i Dejana, odnosno, njenu današnju svađu sa njim u salonu: - On mi kaže da skinem šminku sa plafona i našminkam se, kako ja… »
Prvi dan maje Marinković u beloj kući: Odmah se dohvatila ovoga, ponela je 17 džakova odeće da bi grmela sve vreme! (video)

Prvi dan maje Marinković u beloj kući: Odmah se dohvatila ovoga, ponela je 17 džakova odeće da bi grmela sve vreme! (video)

Kurir 21.11.2021
Dok su zadrugari osmarali ili đuskali, Maja Marinković se već nalazila u radionici, birajući odevnu kombinaciju za danas. Kako je rekla po ulasku u "Zadrugu", ona je ponela čak 17 džakova garderobe, kako bi potpuno dominirala u svakom trenutku… »
Gledala sam s*KS Dalile i Cara, to je izgleda odvratno: Maja zgrožena bivšim dečkom, setila se i kakav mu je haos priredila…

Gledala sam s*KS Dalile i Cara, to je izgleda odvratno: Maja zgrožena bivšim dečkom, setila se i kakav mu je haos priredila…

Kurir 21.11.2021
Maja Marinković komentarisala je aktuelna dešavanja u Zadruzi, pa se osvrnula na vrele akcije Dalile Dragojević i Filipa Cara, a njen komentar izazvao je lavinu reakcija: - Gledala sam taj se*s i izgleda odvratno, bljak - prokomentarisala je Maja. -… »
"Videla sam intiman odnos Dalile i Cara,: Odvratno!" Maja se po ulasku u "Zadrugu" odmah dohvatila ovoga, a bivšim dečkom je…

"Videla sam intiman odnos Dalile i Cara,: Odvratno!" Maja se po ulasku u "Zadrugu" odmah dohvatila ovoga, a bivšim dečkom je…

Blic 21.11.2021
Dok su zadrugari osmarali ili đuskali, Maja Marinković se već nalazila u radionici, birajući odevnu kombinaciju za danas. Kako je rekla po ulasku u "Zadrugu", ona je ponela čak 17 džakova garderobe, kako bi "potpuno dominirala" u svakom trenutku, pa… »
Maja Marinković dala bogatstvo za ulazak u Zadrugu 5: Otkriveni detalji i koja cifra je u pitanju

Maja Marinković dala bogatstvo za ulazak u Zadrugu 5: Otkriveni detalji i koja cifra je u pitanju

Blic 21.11.2021
Starleta Maja Marinković sinoć je ušla u "Zadrugu", a njeno izdanje nikoga nije ostavilo ravnodušnim. Maja se pojavila u belom kombinezonu optočenim biserima i cirkonima sa dekolteom do pupka. Svi zadrugari su u proseku imali pravo da unesu od 5 do… »
Maja odmah pokazala nove grudi u zadruzi! Marinkovićeva se okrenula ka kameri, a silikoni samo što ne puknu! (video)

Maja odmah pokazala nove grudi u zadruzi! Marinkovićeva se okrenula ka kameri, a silikoni samo što ne puknu! (video)

Kurir 21.11.2021
Maja Marinković postala je stanovnik Bele kuće, a nakon emisije otišla je do garderobera da se presvuče u nešto udobnije, a Tara Simov joj je pružila pomoć. Maja, koja je nedavno uvećala grudi, se nije libila da ih pokaže. Sve je sevnulo u… »
Imaš seks sa švalerom pored muža! Maja odmah ponizila Dalilu pred svima - Varnice već sevaju (video)

Imaš seks sa švalerom pored muža! Maja odmah ponizila Dalilu pred svima - Varnice već sevaju (video)

Mondo 21.11.2021
Maja Marinković kako se pojavila na kapiji Zadruge unela je nemir u odnos Dalile i Filipa Cara, ali i pred svima ponizila Dragojevićku. Maja Marinković kako se pojavila na kapiji Zadruge unela je nemir u odnos Dalile i Filipa Cara, ali i pred svima… »
Maja žestoko ponizila Dalilu: Imala si s*KS sa švalerom pored muža! Car otkrio svoje emocije prema Marinkovićevoj, muk u…

Maja žestoko ponizila Dalilu: Imala si s*KS sa švalerom pored muža! Car otkrio svoje emocije prema Marinkovićevoj, muk u…

Kurir 21.11.2021
Maja Marinković unela je nemir u odnos Dalile Dragojević i Filipa Cara, a Marinkovićeva je ponizila Dalilu ispred svih. - Dobro sam, smatram da nisam pogrešila, ja sam se izvinila, ona meni nije pružila ruku. Filip je uvek govorio da će ako ona uđe… »
Maja i Filip prvi put oči u oči! Car joj se izvinio pred milionima i pružio joj ruku pomirenja, Marinkovićeva ga upozorila…

Maja i Filip prvi put oči u oči! Car joj se izvinio pred milionima i pružio joj ruku pomirenja, Marinkovićeva ga upozorila…

Kurir 21.11.2021
Maja Marinković ušla je na imanje u Šimanovcima, a sada se prvi put susrela oči u oči sa Filipom Carem koji joj se javno izvinio i pružio joj ruku. - Kakvi su tvoji utisci - pitao je Darko. - Sve onako kako sam rekla, malo umorna energija, ali ja… »
Maja snažno zagrlila Dejana, pa mu dala poklon: Marinkovićeva po ulasku u rijaliti dobila poruku od dalilinog oca (video)

Maja snažno zagrlila Dejana, pa mu dala poklon: Marinkovićeva po ulasku u rijaliti dobila poruku od dalilinog oca (video)

Blic 20.11.2021
Maja Marinković ušla je večeras u rijaliti "Zadruga 5", a susrela se sa Filipom Carem, što su mnogi iščekivali, kog nije htela ni da pogleda. - Čestitam ti razvod braka, donela sam ti parfem - rekla je Maja Dejanu. - Od večeras rijaliti može da… »

Vesti dana »