Povezane vesti
Intervju Petar Petković: Priština mora da razgovara o formiranju ZSO
Večernje novosti 22.11.2021
Petar Petković Ovo za "Novosti" poručuje direktor Kancelarije za KiM Petar Petković, nakon neuspeha poslednje runde dijaloga u Briselu zbog odbijanja predstavnika Albanaca da se razgovara o temi koju je na dnevni red stavila EU, i u trenutku dok iz… »
Petković: Priština mora da razgovara o formiranju ZSO
RTV 22.11.2021
BEOGRAD - Nema smisla da Priština beži od teme formiranja Zajednice srpskih opština, jer će o njoj morati da razgovara s obzirom na to da Beograd neće odustati od tog zahteva, poručio je u intervjuu za "Novosti" direktor Kancelarije za Kosovu i… »
Vesti dana »

Akademski plenum: Vučić izvršio uticaj na puštanje nasilnika na slobodu i inspiriše novo nasilje
N1 Info pre 1 satjoš 26 povezanih

Večeras protest zbog puštanja iz pritvora okrivljenih za prebijanje studenata kada je jednoj studentkinji polomljena vilica
NoviSad.com pre 27 minutajoš 21 povezana

Zbor građana Futog u utorak ispred zgrade suda organizuje skup podrške napadnutom sugrađaninu
Moj Novi Sad pre 28 minutajoš 14 povezanih

Novi Sad: Usvojena inicijativa za spomenik žrtvama tragedije na Železničkoj stanici
Serbian News Media pre 1 satjoš 15 povezanih

Incident na Pravnom fakultetu: Student pretukao profesorku i radnika obezbeđenja, određeno mu zadržavanje
NIN pre 2 satajoš 59 povezanih