Повезане вести
И даље забрана напуштања боравишта: Суд одбио жалбу тужилаштва у случају Милана р.
Вечерње новости 23.11.2021
фото инстаграм Њему је изречена мера забране напуштања боравишта уз обавезно јављање сваких петнаест дана надлежној полицијској станици. У суду су после одлуке да се осумњиченом не одреди притвор казали, да је таква одлука… »
Осумњичени за паљење кола у Стражиловској пуштен на слободу
Радио 021 23.11.2021
Жалба Основног јавног тужилаштва на решење да се двадесетшестгодишњем М.Р. из Бача, који је осумњичен за паљење возила у Стражиловској улици, не одреди притвор одбијена је као неоснована. Решењем је одлучено да се… »
Вести дана »
Орбан: "Добили смо више од 2,25 милиона гласова"; "Са истим резултатом 2014. остварили смо велику победу"
Б92 пре 25 минутајош 39 повезаних
Америчка војска спремна да блокира иранске луке, док Техеран прети лукама на Блиском истоку
Сербиан Невс Медиа пре 15 минутајош 111 повезана
Вучић о изјави Петера Мађара за Н1: Реци ко кумује мом и Орбановом пријатељству - наш кум је "слобода"
Н1 Инфо пре 39 минутајош 233 повезане
Непрегледне колоне на улазу за Београд: Возилима се не види крај, а тек следи пакао: На овим деоницама се очекују невиђене гужве
Блиц пре 6 сатијош 22 повезане
Звезда архивирала Клуж и одморила носиоце за меч сезоне против Реал Мадрида
РТС пре 1 сатјош 26 повезаних


