Povezane vesti

Eksplozije su odjekivale, a Moj sin je bio u fabrici: Otac radnika otkriva: Zvao sam ga na telefon, javio se i zapomagao

Eksplozije su odjekivale, a Moj sin je bio u fabrici: Otac radnika otkriva: Zvao sam ga na telefon, javio se i zapomagao

Mondo 25.11.2021
Otac jednog od radnika koji su ostali u fabrici "Edelpro" u Bubanj Potoku da spasavaju zarobljene, nakon eksplozije u Bubanj Potoku u kojoj su u utorak poginula dva muškarca, govori o tome šta je sve njegov sin preživeo. Otac jednog od radnika koji su… »
Strina poginulog Miloša (21): Prebacivao je rakete kada su eksplodirale, deteta nema, ostaje nam samo da kukamo!

Strina poginulog Miloša (21): Prebacivao je rakete kada su eksplodirale, deteta nema, ostaje nam samo da kukamo!

Kurir 25.11.2021
U stravičnoj eksploziji koja se u utorak dogodila u fabrici "Edepro" u Leštanima kod Beograda poginuli su Miljan Jojić (38) i Miloš Saković (21). Jojić je bio šef sektora za raketno gorivo i u fabrici je radio 15 godina, dok je njegov mlađi kolega… »
Šta je izazvalo katastrofalnu eksploziju u fabrici? Zvanične informacije još nema, evo šta kažu radnici o mogućem uzroku

Šta je izazvalo katastrofalnu eksploziju u fabrici? Zvanične informacije još nema, evo šta kažu radnici o mogućem uzroku

Mondo 25.11.2021
Za sada nema zvanične informacije u vezi s tim šta je dovelo do eksplozije u fabrici u Bubanj Potoku, koja se dogodila prekjuče oko 14 časova.l. Za sada nema zvanične informacije u vezi s tim šta je dovelo do eksplozije u fabrici u Bubanj Potoku… »
"Mora da je došlo do eksplozije tokom rukovanja raketama": Istraga stravične nesreće u Bubanj Potoku je u toku, radnici…

"Mora da je došlo do eksplozije tokom rukovanja raketama": Istraga stravične nesreće u Bubanj Potoku je u toku, radnici…

Blic 25.11.2021
Do stravične eksplozije u fabrici u krugu fabrike "EdePro" u Bubanj Potoku, u kojoj su poginule dve osobe Miljan Jojić (38) i Miloš Saković (21), a 16 je povređeno, prema mišljenju radnika, došlo je prilikom rukovanja raketama. Istraga nesreće u… »
Javio se na telefon, čuo sam ga kako zapomaže: Ispovest oca radnika fabrike EdePro – mladić povređen spasavao kolege!

Javio se na telefon, čuo sam ga kako zapomaže: Ispovest oca radnika fabrike EdePro – mladić povređen spasavao kolege!

Večernje novosti 24.11.2021
Foto: Novosti/Tviter/ilustracija Spasavao je svoje povređene kolege iako je i on sam bio povređen. Izašao je iz fabrike tek kada je sve stalo i kada je stigla Hitna pomoć, policija i vatrogasci - priča za " Blic" Boban, otac jednog od radnika fabrike… »
Zar iz novina da saznamo da nam je sin nastradao? Porodica Miloša Sakovića skrhana bolom, otac kaže – Bio je dete kakvo se…

Zar iz novina da saznamo da nam je sin nastradao? Porodica Miloša Sakovića skrhana bolom, otac kaže – Bio je dete kakvo se…

Večernje novosti 24.11.2021
Foto: Privatna arhiva Obišli smo sve bolnice, hitne pomoći, policijske stanice i niko ništa ne zna da nam kaže. Znamo da je bio u smeni i da ga nema, ali niko nam nije zvanično rekao. Ovako neutešna govori porodica Miloša Sakovića (21), mladića… »

Vesti dana »