Povezane vesti
Dolazimo u Beograd s dobrom komedijom o prijateljstvu i ćevapima Branko Đurić i Izudin Bajrović o novom filmu Deset u pola
Kurir 25.11.2021
Festival autorskog filma otvara se večeras u Kombank dvorani filmom "Francuska depeša" Vesa Andersona. U bogatom programu 27. izdanja publiku očekuje više od 70 filmova, među kojima su i domaće premijere nagrađivanih "Kelta" Milice Tomović i… »
Glumačka ekipa na beogradskoj premijeri: "Deset u pola" Danisa Tanovića na Festivalu autorskog filma
Večernje novosti 25.11.2021
KomunikArt Đurić i Bajrović tumače uloge vlasnika dve ćevabdžinice na Baščaršiji u Sarajevu, koji su ujedno i prijatelji i konkurenti. Osim poslovnih povezani su i privatnim vezama, ljubavnom vezom njihove dece (Helena Vuković i Kerim Čutuna)… »
Vesti dana »

'Vostani Serbije': Studentski protesti u 32 grada, u Beogradu blokada dva mosta
BBC News pre 1 satjoš 17 povezanih

Sofronijević: Odluka o sudbini zgrade Železničke stanice u Novom Sadu nakon utvrđivanja statike
NIN pre 4 satijoš 21 povezana

Poverenica: I dalje najviše diskriminacije na osnovu godina i zdravlja, a najviše pritužbi na zapošljavanje
Insajder pre 2 satajoš 17 povezanih

Održan sastanak studenata u blokadi i predstavnika Univerziteta u Beogradu, dogovoren nastavak razgovora
NIN pre 35 minutajoš 12 povezanih

BLOG „Koleno ispalo, zglob stradao“ – protesti „Vostani Serbije“ u 32 grada širom zemlje
Vreme pre 1 satjoš 30 povezanih