Povezane vesti
Uhapšeno 20 osoba zbog pranja novca
Sandžak haber 26.11.2021
BEOGRAD – Policija je uhapsila 20 osoba zbog sumnje da su izvršile krivično delo pranje novca, dok će protiv još dve biti podneta krivična prijava u redovnom postupku za isto krivično delo, saopštio je danas MUP. Kako se navodi, uhapšeni su I. C. (43) iz… »
Velika akcija policije Uhapšeno 20 osoba
Alo 26.11.2021
Sumnja se da je I. C. koji nije imao ovlašćenje za trgovinu, kao fizičko lice od nepoznatih osoba nabavio konditorske, kozmetičke i proizvode kućne hemije radi prodaje i to bez faktura i isprava o poreklu. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova… »
Vesti dana »
Zločin u Ribnikaru: Zatvorske kazne za roditelje maloletnog K. K, odbrana najavila žalbu
BBC News pre 1 satjoš 121 povezana
(Video) Raketni bacači, puške, bombe... Specijalci upali u kuću muškarca kod Niša i zatekli veliku količinu oružja: Objavljen dramatičan snimak hapšenja
Blic pre 1 satjoš 51 povezana
Ministarstvo informisanja zabrinuto zbog napada na Matića, traži da nadležni preduzmu sve mere
Radio 021 pre 2 satajoš 57 povezanih
Dečak povređen u Mladenovcu stabilno, u toku detaljna dijagnostika
Politika pre 17 satijoš 3 povezane
Završeno vanredno zasedanje Skupštine Srbije: Na dnevnom redu bile 32 tačke, među kojima i izmene pravosudnih zakona
Newsmax Balkans pre 20 minutajoš 32 povezane


