Povezane vesti

Svetislav Pešić skreće pažnju pred Belgiju: Dugo su zajedno, njihovi igrači znaju da igraju – mislim da imamo veći…

Svetislav Pešić skreće pažnju pred Belgiju: Dugo su zajedno, njihovi igrači znaju da igraju – mislim da imamo veći…

Hot sport 27.11.2021
Trebalo bi da to bude lakši meč nego protiv Letonije. Košarkaška reprezentacija Srbije će u nedelju od 15.30 odmeriti snage sa selekcijom belgije, u drugom kolu kvalifikacija za SP. Orlovi su u prvom kolu savladali Letoniju u jednom zahtevnom meču… »
Pešić: Belgija je iskusniji itm, pozvali smo Petruševa zbog povrede Smailagića

Pešić: Belgija je iskusniji itm, pozvali smo Petruševa zbog povrede Smailagića

Nova 27.11.2021
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić izjavio je da našu selekciju u nedelju u gostima protiv Belgije očekuje vrlo neizvesna utakmica. „Belgija je ekipa koja igra dugo zajedno, vrlo disciplinovano i dobro organizovano. Imaju veći broj igrača… »
Imamo potencijal, ali moramo da ga pokažemo: Selektor Pešić upozorava pred Belgiju - Mi nemamo to što imaju oni...

Imamo potencijal, ali moramo da ga pokažemo: Selektor Pešić upozorava pred Belgiju - Mi nemamo to što imaju oni...

Mondo 27.11.2021
Orlove u nedelju očekuje još jedna važna utakmica. Orlove u nedelju očekuje još jedna važna utakmica. Košarkaši Srbije su posle dosta muka uspeli da upišu pobedu protiv Letonije u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, a u nedelju ih očekuje novi… »
Pešić pred Belgiju: Imamo veći potencijal i talenat, ali to treba i pokazati

Pešić pred Belgiju: Imamo veći potencijal i talenat, ali to treba i pokazati

Beta 27.11.2021
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je danas da očekuje neizvesnu utakmicu protiv Belgije u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, ali je i istakao da njegova ekipa ima veći potencijal koji mora da pokaže na terenu… »

Vesti dana »