Povezane vesti

Napadači s čekićem i motkama nisu procesuirani, u čije su škode ušli – ne zna se

Napadači s čekićem i motkama nisu procesuirani, u čije su škode ušli – ne zna se

N1 Info 29.11.2021
Predstavnici vlasti uglavnom osuđuju incident u Šapcu, kada je Dragan Milovanović udarao čoveka koji se nalazio na bageru. Međutim, još nema odgovora da li će biti procesuirani maskirani ljudi sa palicama koji su tukli građane, kao ni čije su… »
"Bager u Šapcu nije krenuo kroz gomilu": Brnabić: Išao je dva-tri kilometra na sat

"Bager u Šapcu nije krenuo kroz gomilu": Brnabić: Išao je dva-tri kilometra na sat

Blic 29.11.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da bager u Šapcu "nije krenuo kroz gomilu" i ocenila da je on išao "dva-tri kilometra na sat da slučajno nekog ne bi povredio". - On (vozač) je bagerom išao bukvalno, ja mislim dva-tri kilometra na… »
Brnabić: Policajac iz Beograda samo radio svoj posao, bager se nije zaleteo

Brnabić: Policajac iz Beograda samo radio svoj posao, bager se nije zaleteo

Nova 29.11.2021
Bager je išao dva-tri kilometara na sat, polako i kako vi mislite da se on zaleteo među učesnike protesta, zapitala je danas premijerka Srbije Ana Brnabić gostujući na TV Hepi, a na pitanje voditeljke da li je vozač bagera aktivista Srpske napredne… »
Brnabić: Bager u Šapcu nije krenuo kroz gomilu, išao dva-tri kilometra na sat

Brnabić: Bager u Šapcu nije krenuo kroz gomilu, išao dva-tri kilometra na sat

N1 Info 29.11.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da bager u Šapcu "nije krenuo kroz gomilu" i ocenila da je on išao "dva-tri kilometra na sat da slučajno nekog ne bi povredio". „On (vozač) je bagerom išao bukvalno, ja mislim dva-tri kilometra na… »
Brnabić: Ograničavanje slobode kretanja je protivzakonito

Brnabić: Ograničavanje slobode kretanja je protivzakonito

RTV 29.11.2021
BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije i potpredsednica SNS-a Ana Brnabić, izjavila je da protesti tokom kojih su blokirani putevi nisu bili prijavljeni i istakla da je ograničavanje slobode kretanja protivzakonito Brnabić je, gostujući na TV Hepi… »

Vesti dana »