Povezane vesti

Medvedev pobedio i poslao Rusiju na Nemačku u polufinalu Dejvis kupa

Medvedev pobedio i poslao Rusiju na Nemačku u polufinalu Dejvis kupa

Nova 02.12.2021
Dejvis kup selekcija Rusije savladala je reprezentaciju Švedske 2:0 u četvrfinalu Dejvis kup i na taj način obezbedila plasman u polufinale, gde je od ranije čeka Nemačka. Prvi poen Rusima doneo je Andrej Rubljov, koji je nakon napetog meča i… »
Poznato je kada igraju Srbija i Hrvatska: Evo šta Đoković kaže o komšijama, očekuje nas spektakl!

Poznato je kada igraju Srbija i Hrvatska: Evo šta Đoković kaže o komšijama, očekuje nas spektakl!

Hot sport 02.12.2021
Sigurno ćemo uživati. Teniska reprezentacija Srbije se nakon pobede nad Kazahstanom plasirala u polufinale Dejvis kupa. Za mesto u finalu, naša selekcija će morati da savlada selekciju Hrvatske, koja je bila bolja od Italije. Prvi meč ovog duela na… »
Đoković i Troicki pucaju od ponosa: Najbolji svetski teniser poslao posebnu poruku kazahstanskim navijačima!

Đoković i Troicki pucaju od ponosa: Najbolji svetski teniser poslao posebnu poruku kazahstanskim navijačima!

Hot sport 02.12.2021
Velika pobeda za naš tim. Teniska reprezentacija Srbije se plasirala u polufinale Dejvis kupa nakon trijumfa nad Kazahstanom sa 2:1. Prvo je Miomir Kecmanović u maratonskom meču poražen od Kukuškina, da bi potom Novak lako savladao Bublika za 1:1… »
Teniseri Srbije u polufinalu Dejvis kupa, sledi Hrvatska

Teniseri Srbije u polufinalu Dejvis kupa, sledi Hrvatska

Dnevnik 02.12.2021
MADRID: Teniska reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale Dejvis kupa, pošto je sinoć u Madridu savladala Kazahstan sa 2:1. Odlučujući poen Srbiji doneli su u dublu Novak Đoković i Nikola Ćaćić pobedom protiv Andreja Golubjeva i Aleksandra… »
Srbija pobedila Kazahstan i plasirala se u polufinale Dejvis kupa

Srbija pobedila Kazahstan i plasirala se u polufinale Dejvis kupa

Radio 021 02.12.2021
Teniska reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale Dejvis kupa, nakon što su Novak Đoković i Nikola Ćaćić pobedili Kazahstance Andreja Golubjeva i Aleksandra Nedovjesova sa 6:2, 2:6, 6:3. Srbija je tako došla do ukupne pobede od 2:1 nad… »
Kecmanović: Žao mi je što nisam doneo bod Srbiji

Kecmanović: Žao mi je što nisam doneo bod Srbiji

Danas 01.12.2021
Srpski teniser Miomir Kecmanović rekao je večeras da je dao sve od sebe da donese reprezentaciji prvi bod u četvrtfinalu Dejvis kupa, kao i da mu je žao što to nije uspeo da uradi. „Bilo je dobro, ali trenutno mi to ne znači ništa, nisam uspeo da… »
"Bacao sam se za svaku lopticu,: Ali..." Miomir Kecmanović razočaran što Srbiji nije doneo bod protiv Kazahstana: "Dobro sam…

"Bacao sam se za svaku lopticu,: Ali..." Miomir Kecmanović razočaran što Srbiji nije doneo bod protiv Kazahstana: "Dobro sam…

Sportal blic 01.12.2021
Izgubio je meč u singlu u četvrtfinalu Dejvis kupa od Mihaila Kukuškina. se potrudio da poravna rezultat , pa će tako dublovi u Madridu odlučivati ko će na megdan Hrvatima u polufinalu ovog takmičenja. Kecmanović je debitovao u dresu nacionalnog… »

Vesti dana »