Povezane vesti

Vučić u Gornjim Nedeljicama: Došao sam da saslušam sve probleme i primedbe na Rio Tinto

Vučić u Gornjim Nedeljicama: Došao sam da saslušam sve probleme i primedbe na Rio Tinto

Politika 04.12.2021
Hoćete li rudnik ili ne, odluku ćete doneti vi, poručio predsednik Srbije građanima Jadra. Meštani Jadra okupili su se danas u Gornjim Nedeljicama kod Loznice, kako bi sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem razgovarali o eventualnoj… »
Za sve koji su brinuli, stigli smo

Za sve koji su brinuli, stigli smo

Politika 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji će danas razgovarati sa građanima u mestu Gornja Nedeljica, stigao je do mesta Korenita gde će sa meštanima Gornje Nedeljice otvoriti civilizovani razgovor, a ne jezikom ulice i nasilja , napisao je Vučić… »
Vučić: Došao sam da slušam i rešimo bar deo problema VIDEO)

Vučić: Došao sam da slušam i rešimo bar deo problema VIDEO)

Vesti online 04.12.2021
Nisam došao da držim bilo kakve govore, već da pričam sa meštanima o problemima i vidimo da li možemo da ih rešimo, poručio je danas u Gornjim Nedeljicama predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Predsednik je, u obraćanju ispred porte crkve kazao… »
Predsednik Srbije za izmene zakona o eksproprijaciji

Predsednik Srbije za izmene zakona o eksproprijaciji

Slobodna Evropa 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će probati da se angažuje uradi novi Zakon o izmenama i dopunama zakona o eksproprijaciji, koji bi po hitnoj proceduri ušao u Skupštinu. On je u Gornjim Nedeljicama u zapadnoj Srbiji, gde je kompanija… »
Predsednik Vučić razgovarao u Gornjim Nedeljicama sa meštanima jadarskog kraja o projektu "Rio Tinto"

Predsednik Vučić razgovarao u Gornjim Nedeljicama sa meštanima jadarskog kraja o projektu "Rio Tinto"

RTS 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u selu Gornje Nedeljice, razgovarao sa građanima 12 sela jadarskog kraja koji su najviše zabrinuti zbog istraživanja koja obavlja kompanija "Rio Tinto". 04. 12. 2021. 19:45 Izveštaj Slavice Džinović, dopisnika… »
Vučić u obilasku mosta na Savi: Na putu za Gornje Nedeljice, predsednik razgovarao sa radnicima i obišao radove na ovoj…

Vučić u obilasku mosta na Savi: Na putu za Gornje Nedeljice, predsednik razgovarao sa radnicima i obišao radove na ovoj…

Srbija danas 04.12.2021
Predsednik obilazi Most na Savi. Kako je prethodno najavljeno, predsednik bi od 15 časova trebalo da razgovara sa svim zainteresovanim građanima sa područja 12 sela Jadarskog kraja, u kojima postoji najviši stepen zabrinutosti zbog istraživanja koja… »
Vučić za donošenje izmena Zakona o eksproprijaciji (VIDEO)

Vučić za donošenje izmena Zakona o eksproprijaciji (VIDEO)

Danas 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Gornjim Nedeljicama da će probati da napravi novi Zakon o izmenama i dopunama zakona o eksproprijaciji, koji bi po hitnoj proceduri ušao u Skupštinu, kako bi mogao da bude usvojen pre Nove godine. Kaže… »
Vučić: Obećavam, razgovaraću sa Rio Tintom, ne smeju da misle samo na profit

Vučić: Obećavam, razgovaraću sa Rio Tintom, ne smeju da misle samo na profit

Nova 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će razgovarati sa kompanijom Rio Tintom da ne prave deponiju između Jadra i Korenite, kao i da ne smeju da računaju samo na svoj profit, već i na život i zdravlje ljudi na tom prostoru… »
Vučić sa meštanima u Gornjim Nedeljicama: Zemlju vam ne oduzima država, zemlju ste prodavali vi privatnoj kompaniji "Rio…

Vučić sa meštanima u Gornjim Nedeljicama: Zemlju vam ne oduzima država, zemlju ste prodavali vi privatnoj kompaniji "Rio…

Blic 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je obišao zapadnu Srbiju, pre svega Gornje Nedeljice, gde je razgovarao sa meštanima 12 sela jadarskog kraja, u kojima postoji najviši stepen zabrinutosti zbog istraživanja koja vrši kompanija "Rio Tinto". -… »
Predsednik Vučić u gornjim nedeljicama o Rio tintu: Lično ću da budem angažovan oko ovoga što se dešava sa jalovištem i…

Predsednik Vučić u gornjim nedeljicama o Rio tintu: Lično ću da budem angažovan oko ovoga što se dešava sa jalovištem i…

Kurir 04.12.2021
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, stigao je u Gornje Nedeljice, gde trenutno razgovara sa građanima iz okolnih 12 sela Jadranskog kraja, zbog zabrinutosti oko istraživanja koja vrši kompanija Rio Tinto. "Lično ću da budem angažovan oko ovoga… »
Vučić pričao sa građanima o Rio tintu: Tražiću da se deponija skloni, najbitnije zdravlje ljudi

Vučić pričao sa građanima o Rio tintu: Tražiću da se deponija skloni, najbitnije zdravlje ljudi

Mondo 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas meštanima u Gornjim Nedeljicama sa porukom da je došao da ih čuje i sasluša, a između ostalog spomenuo je i aktuelnu temu - "Rio Tinto". Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas… »
Vučić sa narodom u gornjim nedeljicama: "Hoćete li rudnik, ili ne - vi ćete doneti odluku" (foto/video)

Vučić sa narodom u gornjim nedeljicama: "Hoćete li rudnik, ili ne - vi ćete doneti odluku" (foto/video)

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Printskrin TV Pink Predsednik je nakon izlaganja meštana odgovarao na pitanja meštana 18 sela Jadarske doline koji su došli da pričaju sa njim. - Najpre, Veliko Selo i most na Jadru, uradićemo u najkraćem mogućem roku, zavisi nam samo od… »
"HAJDE, PROĐI"! Majka isturila bebu u kolicima pred automobil u blokadi (video)

"HAJDE, PROĐI"! Majka isturila bebu u kolicima pred automobil u blokadi (video)

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Printskrin/Twitter/LaziDetektor Majka deteta koje je u dečijim kolicima potura svoje dete pred branik automobila i viče "Hajde, prođi"! MAJKA ISTURILA SVOJU BEBU PRED AUTOMOBIL! Dokle ide ludilo đilasovaca i fejk ekologa govori i ovaj snimak… »
Meštani Jadra Vučiću preneli stav o projektu Rio Tinta, putevima, poslovima...

Meštani Jadra Vučiću preneli stav o projektu Rio Tinta, putevima, poslovima...

RTV 04.12.2021
GORNJE NEDELJICE - Meštani Jadra, koji su se danas u Gornjim Nedeljicama okupili kako bi sa predsednikom Aleksandrom Vučićem razgovarali o potencijalnoj eksploataciji rudnika u tom kraju i projektu Rio Tinta, i preneli mu da su zabrinuti da bi on mogao… »
Vučić u Gornjim Nedeljicama: „Došao sam sve da vas saslušam“ /video/

Vučić u Gornjim Nedeljicama: „Došao sam sve da vas saslušam“ /video/

Sputnik 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovara sa meštanima Jadra u Gornjim Nedeljicama. On je pre toga svratio u Šabac da obiđe radove na mostu, nedaleko od mesta gde je bio napadnut bagerista. „Nije naš posao da blokiramo, već da gradimo… »
Predsednik u gornjim nedeljicama: Interesuje me vaša i sudbina Srbije

Predsednik u gornjim nedeljicama: Interesuje me vaša i sudbina Srbije

Večernje novosti 04.12.2021
Foto instagram buducnostsrbijeav On je na svom instagram nalogu napisao: Interesuje me vaša sudbina i sudbina Srbije, zato sam došao da razgovaramo i spreman sam ponovo da dođem. Objava koju deli Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) Predsednik… »
Vučić obećao u gornjim nedeljicama: Tražiću da Rio Tinto skloni deponiju i jalovište, bićemo vrlo oštri i odlučni

Vučić obećao u gornjim nedeljicama: Tražiću da Rio Tinto skloni deponiju i jalovište, bićemo vrlo oštri i odlučni

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Printscreen/Pink - Svi ste mi govorili o deponiji i odlagalištu, i to je ono što najviše ugrožava ljude. Tu je došlo do promene i kao što znate, a i sami ste rekli, pre 18 godina ste hlebom i solju dočekali Rio Tinto. Shvatam da je veliki… »
Vučić za izmene i dopune zakona o eksproprijaciji: Nije donet zbog Rio Tinta

Vučić za izmene i dopune zakona o eksproprijaciji: Nije donet zbog Rio Tinta

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Printscreen/Pink - Moj predlog za vas je da probamo, pošto zakon nije protivustavan, potpisao bih ga, krajnji rok je 10. decembar, a da pre toga napravimo novi zakon i da ide po hitnoj proceduri, da ga usvojimo pre Nove godine. Ako ne možemo da se… »
Vučić obećao u gornjim nedeljicama: Tražiću da Rio Tinto skloni deponiju i jalovište, bićemo vrlo oštri i odlučni

Vučić obećao u gornjim nedeljicama: Tražiću da Rio Tinto skloni deponiju i jalovište, bićemo vrlo oštri i odlučni

Srbija danas 04.12.2021
Vučić je obećao građanima da će razgovarati i videti kakve su ugovorne obaveze prema Rio Tintu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je meštanima sela Jadarske doline da će tražiti da se deponija skloni. - Svi ste mi govorili o deponiji i… »
S blokade u Nedeljicama poruka Vučiću: Budite među narodom, a ne prodanim dušama

S blokade u Nedeljicama poruka Vučiću: Budite među narodom, a ne prodanim dušama

N1 Info 04.12.2021
Magistralni put Loznica-Valjevo blokirali su u Gornjim Nedeljicama ljudi koji se protive dolasku Rio Tinta i eksploataciji litijuma. U Gornjim Nedeljicama je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, sa kojim se sastao jedan broj meštana. Meštani koji se… »
Vučić u Gornjim Nedeljicama poručio da je došao da sasluša svaki problem i primedbu

Vučić u Gornjim Nedeljicama poručio da je došao da sasluša svaki problem i primedbu

Beta 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas u Gornjim Nedeljicama, kod Loznice, da je svestan koliko problema postoji u tom kraju, sudeći po tome koliki broj ljudi prisustvuje njegovoj poseti. Obraćajući se okupljenim gradjanima ispred crkve u… »
Građani Nedeljice Vučiću: „Budite među narodom, a ne među prodanim dušama“

Građani Nedeljice Vučiću: „Budite među narodom, a ne među prodanim dušama“

Nova 04.12.2021
Magistralni put Loznica-Valjevo blokirali su u Gornjim Nedeljicama ljudi koji se protive dolasku Rio Tinta i eksploataciji litijuma. U Gornjim Nedeljicama je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, sa kojim se sastao jedan broj meštana. Meštani koji se… »
Želim da čujem vaše probleme, svaku vašu brigu: Predsednik sa narodom u Gornjim Nedeljicama (foto)

Želim da čujem vaše probleme, svaku vašu brigu: Predsednik sa narodom u Gornjim Nedeljicama (foto)

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Instagram/AVučić . Želim da čujem vaše probleme, svaku vašu brigu. Ono što je važno to je da razgovaramo i pokušamo da rešavamo probleme. Jasno mi je kolika je vaša zabrinutost i zato hoću da vas saslušam. Neću da se dodvoravam bilo… »
Vučić sa meštanima u Gornjim Nedeljicama: Neću da vam držim govore

Vučić sa meštanima u Gornjim Nedeljicama: Neću da vam držim govore

N1 Info 04.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je danas meštanima u Gornjim Nedeljicama da "neće da im drži govore", već da je došao da ih čuje i sasluša. „Hvala vam što ste došli. Ja neću da vam držim govore, došao sam da vas čujem, da vas saslušam… »
Vučić u Gornjim Nedeljicama: Došao sam da rešimo deo problema

Vučić u Gornjim Nedeljicama: Došao sam da rešimo deo problema

Nova 04.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić nalazi se u Gornjim Nedeljicama gde razgovara sa meštanima o svim problemima. Vučić i meštani 18 sela jadarskog kraja su potom u parohijskom domu počeli su razgovor. Vučić je istakao da neće da se kada je reč o… »
Veličanstven poklon za predsednika: Vučiću sveštenstvo uručilo ikonu od vladike Lavrentija (foto)

Veličanstven poklon za predsednika: Vučiću sveštenstvo uručilo ikonu od vladike Lavrentija (foto)

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Printscreen/Pink Predsednik je prvo pozdravio sve građane koji su se okupli u crkvenoj porti i poželeo im srećan praznik. NJemu je sveštenstvo uručilo poklon od vladike Lavrentija - divnu ikonu Presvete Bogorodice Trojeručice. Predsednika… »
Gornje Nedeljice „podeljene“, Petković kaže – ko brani Jadar biće na blokadi

Gornje Nedeljice „podeljene“, Petković kaže – ko brani Jadar biće na blokadi

N1 Info 04.12.2021
Marijana Petković iz udruženja "Ne damo Jadar" izjavila je za N1 da su odbili susret sa predsednikom Vučićem, koji je danas u poseti Gornjim Nedeljicama, jer su želeli "prisustvo svih medija". Više desetina građana Gornjih Nedeljica, ali i okolnih… »
Vučić: Srbiju neće voditi ni Rokfeler ni Manojlović

Vučić: Srbiju neće voditi ni Rokfeler ni Manojlović

Sputnik 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas put koji je izgrađen kod mesta Korenita, u srcu Jadra. On je tokom obraćanja novinarima odgovorio i na pretnje Save Manojlovića, koji je tražio ukidanje već potpisanih zakona. „On kaže ako… »
Meštani čekaju Vučića: Sve više ljudi u porti crkve u Gornjim Nedeljicama

Meštani čekaju Vučića: Sve više ljudi u porti crkve u Gornjim Nedeljicama

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: V. M. Predsednik je ranije danas rekao da će oni otvoreno moći da kažu sve što ih brine ili tišti. Foto: Фото: В. М. POGLEDAJ GALERIJU Glavna tema razgovora će biti projekat eksploatacije jadarita. Podsećamo, predsednik Vučić obilazi… »
Vučić u Korenitoj i Gornjim Nedeljicama

Vučić u Korenitoj i Gornjim Nedeljicama

Danas 04.12.2021
Na instagram stranici buducnostsrbijeav objavljeno je da je Aleksandar Vučić predsednik Srbije stigao u loznička sela Korenitu i Gornje Nedeljice oko 13 sati. “Za sve one koji su brinuli – stigli smo!? Sada ostaje da civilizovano razgovaramo, a ne… »
Srbija na nogama, a Vučić se slika s jajima, projom i šunkom

Srbija na nogama, a Vučić se slika s jajima, projom i šunkom

Nova 04.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić posetio je jednu porodicu u Gornjim Nedeljicama, a sve je to objavljeno na njegovoj zvaničnoj Instagram stranici. Na zvaničnom instagram nalogu predsednika Srbije objavljeno je da Vučić posetio je mnogočlanu porodicu… »
Vučić u dolini Jadra: Meštani ga srdačno dočekali, on poručio: "Za one koji su brinuli, neka znaju da smo stigli"

Vučić u dolini Jadra: Meštani ga srdačno dočekali, on poručio: "Za one koji su brinuli, neka znaju da smo stigli"

Blic 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na mostu na Savi kod Šapca, na putu za Gornje Nedeljice, gde je razgovarao sa radnicima, a potom i sa meštanima sela u dolini Jadra. On je ovde posetio selo Korenita, gde je urađen novi put od 2,5… »
Predsednik Vučić u srcu Jadra: Posetio Rosiće iz Gornjih Nedeljica! Za one koji su brinuli da li ćemo da stignemo stigli…

Predsednik Vučić u srcu Jadra: Posetio Rosiće iz Gornjih Nedeljica! Za one koji su brinuli da li ćemo da stignemo stigli…

Kurir 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, trenutno se nalazi u srcu Jadra, između mesta Korenita i Terzića, dok je ranije obišao radova na mostu na Savi, gde je razgovarao sa radnicima. Vučić posetio je i domaćinstvo Živadina i Dare Rosića i njegove… »
Domaćin poručio Vučiću: Mi nismo na ulici, mi smo na njivi - mi radimo, kao što i vi radite

Domaćin poručio Vučiću: Mi nismo na ulici, mi smo na njivi - mi radimo, kao što i vi radite

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Printskrin TV Pink - Mi nismo na ulici, mi smo na njivi. Mi radimo, kao što i vi radite - rekao je domaćin predsedniku Vučiću. Foto: Фото: Принтскрин ТВ Пинк POGLEDAJ GALERIJU Predsednik Aleksandar Vučić posetio je kuću… »
Vučić posetio porodicu rosić: Srdačan doček za predsednika u Gornjim Nedeljicama (foto)

Vučić posetio porodicu rosić: Srdačan doček za predsednika u Gornjim Nedeljicama (foto)

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav - Srećan sam što Vas vidim i mnogo Vam je lepo ovde. Hvala Vam na dočeku i gostoprimstvu - istakao je Vučić. A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)… »
Hvala domaćinu Živadinu: Predsednik se oglasio na Instagramu nakon posete domaćinstvu Rosić (foto)

Hvala domaćinu Živadinu: Predsednik se oglasio na Instagramu nakon posete domaćinstvu Rosić (foto)

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav - Poseta domaćinstvu Rosić u Gornjim Nedeljicama. Hvala domaćinu Živadinu i njegovoj porodici na gostoprimstvu. Posebno hvala Lazi na divnom dočeku - sve što radimo i gradimo danas ostavljamo našoj deci - napisao… »
Vučić: Poneo sam i vreću za spavanje, čekaću ih ukoliko nisu odmah za razgovor

Vučić: Poneo sam i vreću za spavanje, čekaću ih ukoliko nisu odmah za razgovor

N1 Info 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je nenajavljeno danas gradilište mosta na Savi kod Šapca, za koji je rekao da su, na njegovom drugom kraju, "batinaši tukli ljude pre sedam dana". Vučić je u prenosu uživo na televiziji Pink rekao da se… »
Vučić: Nije naš posao da blokiramo, već da gradimo mostove

Vučić: Nije naš posao da blokiramo, već da gradimo mostove

Vesti online 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na mostu na Savi kod Šapca. – Nije naš posao da blokiramo, već da gradimo mostove! – napisao je Vučić na Instagram nalogu buducnostsrbijeav uz fotografiju sa mosta na Savi gde su u toku… »
Vučić: Autoput Ruma-Šabac biće gotov do polovine 2023.

Vučić: Autoput Ruma-Šabac biće gotov do polovine 2023.

Dnevnik 04.12.2021
ŠABAC: Ceo autoput Ruma-Šabac trebalo bi da otvorimo do polovine 2023. godine, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom obilaska radova na mostu na Savi kod Šapca. Vučić je rekao da je primetan neverovatan napredak u odnosu na… »
Vučić: Nije naš posao da blokiramo, već da gradimo mostove

Vučić: Nije naš posao da blokiramo, već da gradimo mostove

Nova 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na mostu na Savi kod Šapca. „Mislim da divno izgleda. Neverovatan napredak, bili smo pre šest meseci, pre toga pre godinu dana. Neverovatan napredak, bukvalno. Mi ćemo ići preko ovog mosta već… »
Vučić: Idem da rešavam problem u Gornjim Nedeljicama

Vučić: Idem da rešavam problem u Gornjim Nedeljicama

Danas 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je nenajavljeno danas gradilište mosta na Savi kod Šapca, za koji je rekao da su, na njegovom drugom kraju, „batinaši tukli ljude pre sedam dana“. Vučić je u prenosu uživo na televiziji Pink rekao da… »
Vučić: Đilas uzeo pare od Rio Tinta, a sad traži od ljudi da idu na proteste

Vučić: Đilas uzeo pare od Rio Tinta, a sad traži od ljudi da idu na proteste

Nova 04.12.2021
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić krenuo je u Gornje Nedeljice u Loznici. Tom prilikom je zastao da obiđe radove na mostu na Savi. Vučić je tokom obilaska radova odgovorao i na pitanja novinara o najavljenim blokadama. „Đilas uzeo pare od Rio… »
Vučić: Auto-put Ruma–Šabac otvaramo do polovine 2023.

Vučić: Auto-put Ruma–Šabac otvaramo do polovine 2023.

Sputnik 04.12.2021
Ceo auto-put Ruma–Šabac trebalo bi da otvorimo do polovine 2023. godine, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom obilaska radova na mostu na Savi kod Šapca. Vučić je rekao da je primetan neverovatan napredak u odnosu na pre… »
Vučić stigao u Jadar: Srbiju neće voditi ni Rokfeler, ni Manojlović

Vučić stigao u Jadar: Srbiju neće voditi ni Rokfeler, ni Manojlović

Nova 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas put koji je izgrađen kod mesta Korenita, u srcu Jadra. „Korenita je ključno mesto. Ona je mesto spajanja, i raskrsnica. Za one koji su brinuli da li ćemo stići, stigli smo. Sada ostaje da… »
Vučić pred posetu selu Gornje Nedeljice: Pričaću sa ljudima koji su stvarno zabrinuti, iza kojih ne stoji politika (video)

Vučić pred posetu selu Gornje Nedeljice: Pričaću sa ljudima koji su stvarno zabrinuti, iza kojih ne stoji politika (video)

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Printscreen/Pink Vučić je podsetio da je dva kilometra od tog mesta pretučen bagerista tokom nasilnog protesta takozvanih ekoloških aktivista. On je rekao i da će selu Gornje Nedeljice razgovarati sa meštanima, i da će saslušati sve što ih… »
Vučić u koreniti: Neće Srbiju voditi ni Rokfeler, ni Manojlović

Vučić u koreniti: Neće Srbiju voditi ni Rokfeler, ni Manojlović

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Printscreen/Pink - Korenita je ključno mesto. Ona je mesto spajanja, i raskrsnica. Za one koji su brinuli da li ćemo stići, stigli smo. Sada ostaje da razgovaramo sa narodom, o svim njihovim potrebama, i o gasovodu - rekao je predsednik. On kaže… »
"NEĆE Srbiju voditi ni Rokfeler, ni Manojlović": Vučić odgovorio na pretnje Save Manojlovića

"NEĆE Srbiju voditi ni Rokfeler, ni Manojlović": Vučić odgovorio na pretnje Save Manojlovića

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Printscreen/Pink Vučić je tokom obraćanja novinarima odgovorio i na pretnje Save Manojlovića, koji je tražio ukidanje već potpisanih zakona. - On kaže ako ja ne ukinem zakon o referendumu, a meni ne pada na pamet da ukidam, već sam ga… »
Vučić u zagrljaju sa stanovnicima korenite Predsednik poručio: Za sve one koji su brinuli - stigli smo!

Vučić u zagrljaju sa stanovnicima korenite Predsednik poručio: Za sve one koji su brinuli - stigli smo!

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav - Za sve one koji su brinuli - stigli smo! 💪 Sada ostaje da civilizovano razgovaramo, a ne jezikom ulice i nasilja. Želimo da razgovaramo sa građanima koji misle drugačije. Ulica nikada neće voditi politiku Srbije… »
Vučić poručio meštanima gornjih nedeljica: Poneo sam vreću za spavanje, biću vam na raspolaganju koliko god treba

Vučić poručio meštanima gornjih nedeljica: Poneo sam vreću za spavanje, biću vam na raspolaganju koliko god treba

Večernje novosti 04.12.2021
Foto: Instagram Vučić kaže da je poneo čak i vreću za spavanje i da će biti na raspolaganju meštanima koliko god treba. - Đilas uzeo pare od Rio Tinta, tih 700 i nešto hiljada evra. Ja nisam. I sada traže od ljudi da idu na proteste, nakon što… »
Predsednik o današnjim razgovorima u Jadranskom kraju: "neće me blokirati, poneo sam vreću za spavanje - ostajem koliko…

Predsednik o današnjim razgovorima u Jadranskom kraju: "neće me blokirati, poneo sam vreću za spavanje - ostajem koliko…

Srbija danas 04.12.2021
U toku obilaska radova, Vučić je odgovarao na pitanja novinara u vezi sa odlaskom na razgovore u Jadranski kraj. Predsednik Aleksandar Vučić trenutno obilazi radove na na mostu na Savi. Kako je prethodno najavljeno, predsednik bi od 15 časova trebalo… »
Aleksandar Vučić danas razgovara sa građanima o Rio Tintu

Aleksandar Vučić danas razgovara sa građanima o Rio Tintu

Glas Zapadne Srbije 04.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je nedavno u obraćanju da će u narednih nekoliko dana boraviti na području između Loznice i Krupnja i sa ljudima razgovarati o eventualnoj eksploataciji jadarita u tom kraju. Predsesnik Srbije Aleksandar Vučić… »
Državni mediji „saznaju“: Vučić odbio helikopter, ide kolima u Jadar

Državni mediji „saznaju“: Vučić odbio helikopter, ide kolima u Jadar

Nova 04.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbio je danas da ide helikopterom u Gornje Nedeljice, pa će tamo otići automobilom iako je najavljena blokada saobraćaja, prenose mediji bliski aktuelnom režimu. Vučić navodno nije želeo da na razgovore sa… »
Vučić odbio helikopter: Predsednik Srbije u Gornje Nedeljice kreće automobilom uprkos blokadi

Vučić odbio helikopter: Predsednik Srbije u Gornje Nedeljice kreće automobilom uprkos blokadi

Srbija danas 04.12.2021
Predsedniku je sugerisano da u posetu ode helikopterom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ići će danas u Loznicu automobilom, uprkos najavljenim blokadama koje organizuju takozvani ekolozi uz pomoć pojedinih stranaka opozicije. Šef države, kako… »
Predsednik danas u gornjim nedeljicama: Vučić ide da razgovara o istraživanjima Rio Tinta

Predsednik danas u gornjim nedeljicama: Vučić ide da razgovara o istraživanjima Rio Tinta

Srbija danas 04.12.2021
Predsednik danas u novoj radnoj poseti. Predsesnik Republuke Srbije Aleksandar Vučić posetiće danas Gornje Nedeljice, teritoriju grada Loznice, gde će od 15 sati razgovarati sa svim zainteresovanim građanima sa područja 12 sela Jadarskog kraja u… »

Vesti dana »