Povezane vesti

Ferstapen kažnjen sa 10 sekundi zbog sudara sa Hamiltonom

Ferstapen kažnjen sa 10 sekundi zbog sudara sa Hamiltonom

Nova 06.12.2021
Vozač Red Bula Maks Ferstapen kažnjen je sa 10 sekundi zbog izazivanja sudara sa vozačem Mercedesa Luisom Hamiltonom, na trci Formule 1 za Veliku nagradu Saudijske Arabije. Do incidenta je došlo u 37 krugu, kada je Ferstapen trebalo da prepusti… »
Ferstapen kažnjen sa 10 sekundi zbog incidenta sa Hamiltonom

Ferstapen kažnjen sa 10 sekundi zbog incidenta sa Hamiltonom

Sportski žurnal 06.12.2021
Vozač Red Bula Maks Ferstapen kažnjen je sa 10 sekundi zbog izazivanja sudara sa vozačem Mercedesa Luisom Hamiltonom na trci Formule 1 za Veliku nagradu Saudijske Arabije. Do incidenta je došlo u 37 krugu kada je Ferstapen trebalo da prepusti poziciju… »
"Popio" kaznu dan posle trke! Ludnica na stazi Formule 1 u Džedi dobila konačan epilog, Verštapen još jednom sankcionisan…

"Popio" kaznu dan posle trke! Ludnica na stazi Formule 1 u Džedi dobila konačan epilog, Verštapen još jednom sankcionisan…

Sportal blic 06.12.2021
neće po dobrome pamtiti jučerašnju trku u Džedi. Naime, holandski vozač je dobio kaznu od 10 sekundi i dva kaznena boda zbog snažnog kočenja i sudara sa svetskim šampionom . Generalno, sam sudar bio je poprilično bizaran. Naime, od Verštapena je… »
Masi: Ponude se u F1 dešavaju stalno

Masi: Ponude se u F1 dešavaju stalno

N1 Info 06.12.2021
Ljubitelji Formule 1 su ostali šokirani kada je u toku trke za Veliku nagradu Saudijske Arabije direktor trke Majkl Masi preko radio veze dao ponudu ekipi Red Bula. Radilo se o tome da je Red Bul mogao da prihvati da Maks Ferstapen u drugom restartu… »
Trka u Abu Dabiju odlučuje šampiona f1: Nikad luđa borba za titulu, Ferstapen besan na Hamiltona!

Trka u Abu Dabiju odlučuje šampiona f1: Nikad luđa borba za titulu, Ferstapen besan na Hamiltona!

Hot sport 06.12.2021
Biće izuzetno zanimljivo. Luis Hamilton je nakon pobede u Saudijskoj Arabiji obezbedio neizvesnu borbu u poslednjoj trci sezone koja se održava u Abu Dabiju. I on i Maks Ferstapen sada imaju po 369.5 bodova, pa je jasno da nas predstojećeg vikenda… »
Helmut Marko: Sudije nas ne tretiraju kao Hamiltona

Helmut Marko: Sudije nas ne tretiraju kao Hamiltona

N1 Info 06.12.2021
Savetnik Red Bulovog tima u Formuli 1 doktor Helmut Marko je bio veoma nezadovoljan posle incidenata na Velikoj nagradi Saudijske Arabije. On smatra da Maks Ferstapen nije zaslužio kazne i da nije uradio ništa protivno pravilima, dok su sa druge strane… »
Ferštapen opasno ljut: Za mene ovo nije Formula 1!

Ferštapen opasno ljut: Za mene ovo nije Formula 1!

Vesti online 06.12.2021
Jedna od kontroverznih situacija na Velikoj nagradi Saudijske Arabije bila je odluka Maksa Ferštapena da pusti gas, u trenutku kada je trebalo da prepusti prvu poziciju pobedniku Luisu Hamiltonu, posle čega ga je Britanac udario otpozadi. Holanđanin je… »
VIDEO Šumaher se zakucao u zid, dva puta prekinuta trka i drama za tron

VIDEO Šumaher se zakucao u zid, dva puta prekinuta trka i drama za tron

Nova 06.12.2021
Trku Formule 1 za Veliku nagradu Saudijske Arabije obeležili su incidenti, pa je čak dva puta morala da bude prekinuta. Mik Šumaher, sin legendarnog Mihaela, sada nastupa za Has, a on nije uspeo da iskontroliše bolid u krivini, te je udario u… »
Poniženje uživo! Pogledajte šta je maks uradio hamiltonu: Ovo dovoljno govori koliko se ne podnose! (video)

Poniženje uživo! Pogledajte šta je maks uradio hamiltonu: Ovo dovoljno govori koliko se ne podnose! (video)

Mondo 06.12.2021
Maks Ferstapen otvoreno ne podnosi Luisa Hamiltona i nije želeo da se pretvara. Maks Ferstapen otvoreno ne podnosi Luisa Hamiltona i nije želeo da se pretvara. Luis Hamilton je slavio u najkontroverznijoj trci sezone Formule 1 u Saudijskoj Arabiji… »
Zajedno su na vrhu, ali Hamilton gubi titulu i pod ovim uslovom: "Ludi" Holanđanin ipak u prednosti pred poslednju trku!

Zajedno su na vrhu, ali Hamilton gubi titulu i pod ovim uslovom: "Ludi" Holanđanin ipak u prednosti pred poslednju trku!

Mondo 06.12.2021
Čeka nas jedna od najvećih drama u istoriji Formule 1. Čeka nas jedna od najvećih drama u istoriji Formule 1 Odluka o šampionu Formule za 2021. biće doneta u poslednjoj trci, predstojećeg vikenda u Abu Dabiju. To je epilog dramatične borbe u… »
Ferstapen kažnjen – 10 sekundi zbog incidenta sa Hamiltonom

Ferstapen kažnjen – 10 sekundi zbog incidenta sa Hamiltonom

N1 Info 06.12.2021
Vozač Red Bula Makse Ferstapen kažnjen je sa deset sekundi zbog kontakta sa Luisom Hamiltonom u 37. krugu pretposlednje trke šampionata Formule 1, ali zadržao je drugo mesto osvojeno na Velikoj nagradi Saudijske Arabije. Uz to Ferstapen je kažnjen i… »
Hamilton: Ferštapen misli da za njega pravila ne važe

Hamilton: Ferštapen misli da za njega pravila ne važe

Danas 06.12.2021
Pobednik Velike nagrade Saudijske Arabije Luis Hamilton optužio je Maksa Ferštapena da je odgovoran za incident u kojem su 13 krugova pre kraja trke njih dvojica bili akteri. „Nisam razumeo zbog čega tako iznenada koči i onda sam ga udario. Bilo je… »
Hamilton osvojio Veliku nagradu Saudijske Arabije

Hamilton osvojio Veliku nagradu Saudijske Arabije

Danas 06.12.2021
Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je u trci za Veliku nagradu Saudijske Arabije i sada deli prvo mesto na tabeli u konkurenciji vozača sa Maksom Ferštapenom, pošto obojica imaju po 369,5 bodova. Svetski šampion Hamilton je do deobe prvog mesta… »
"On je lud!" Skandal u Formuli 1, Ferštapen i Hamilton ratovali na stazi, neverovatan finiš sezone

"On je lud!" Skandal u Formuli 1, Ferštapen i Hamilton ratovali na stazi, neverovatan finiš sezone

Večernje novosti 06.12.2021
Tanjug/AP Pobednik je na kraju bio Luis Hamilton, Britanac koji brani titulu i koji je uspeo da na vrhu sustigne Maksa Ferštapena, te sada obojica, pomalo neverovatno, imaju po 369,5 bodova. A šta se sve dešavalo na nedeljnom nadmetanju, moglo je da… »
"Za mene ovo nije formula 1": Verstapen besan posle trke u DŽedi

"Za mene ovo nije formula 1": Verstapen besan posle trke u DŽedi

Večernje novosti 05.12.2021
Verštapen sa devojkom Dilarom Sanlik Foto EPA "Ne znam, trkam se dugo, ali ovo je bilo neverovatno teško. Pokušao sam da budem čvrst, ali i razuman sa svim mojim trkačkim iskustvom, da zadržim bolid na stazi i ostanem 'čist'. Bilo je teško, ali… »
Velika drama u arabiji: Sin Mihaela Šumahera se zakucao u zid, trka prekinuta dva puta, sve počelo sudarom Hamiltona i…

Velika drama u arabiji: Sin Mihaela Šumahera se zakucao u zid, trka prekinuta dva puta, sve počelo sudarom Hamiltona i…

Sportal blic 05.12.2021
Trka Formule 1 za Veliku nagradu Saudijske Arabije dva puta je prekinuta, a jednom se to dogodilo nakon stravične scene. Naime, Mik Šumaher, vozač Hasa, nije uspeo da se iskontroliše i udario je u zaštitni zid. Trka je prekinuta u 14. krugu zbog… »

Vesti dana »