Povezane vesti

I Vučić demantuje prorežimske medije, a njegovi funkcioneri bi „autom kroz masu“

I Vučić demantuje prorežimske medije, a njegovi funkcioneri bi „autom kroz masu“

N1 Info 07.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić prebrojao je učesnike protesta u subotu i ustanovio da ih je bilo znatno više nego što su neki njegovi saradnici tvrdili i znatno više nego što su prebrojali pojedini mediji. Odluku o tome šta će biti sa Zakonom o… »
Brnabić: Izmenjen zakon do četvrtka, u skladu s onim „što je naložio Vučić“

Brnabić: Izmenjen zakon do četvrtka, u skladu s onim „što je naložio Vučić“

N1 Info 07.12.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je u Nišu da se nada da će Zakon o eksproprijaciji biti izmenjen do redovne sednice Vlade u četvrtak, u skladu sa primedbama građana i onim što je "naložio predsednik Aleksandar Vučić". Brnabić je rekala i… »
Brnabić: Radimo na izmeni Zakona o eksproprijaciji

Brnabić: Radimo na izmeni Zakona o eksproprijaciji

RTV 07.12.2021
NIŠ - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Nišu da se radi na tome da se Zakon o eksproprijaciji izmeni do sednice Vlade Srbije u četvrtak i naglasila da taj zakon nema veze sa projektom Rio Tinto niti bilo kojim pojedinačnim projektom… »
Brnabić izrazila nadu da će izmenjen Zakon o eksproprijaciji u četvrtak biti pred Vladom Srbije

Brnabić izrazila nadu da će izmenjen Zakon o eksproprijaciji u četvrtak biti pred Vladom Srbije

Beta video 07.12.2021
NIŠ - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Nišu da se nada da će Zakon o eksproprijaciji biti izmenjen do redovne sednice Vlade u četvrtak, u skladu sa primedbama gradjana i onim što je ``naložio predsednik Aleksandar Vučić``… »
Premijerka u Nišu: Ministarstvo finansija radi na izmenama Zakona o eksproprijaciji

Premijerka u Nišu: Ministarstvo finansija radi na izmenama Zakona o eksproprijaciji

Danas 07.12.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je danas u Nišu da “Ministarstvo finansija radi na izmenama Zakona o eksproprijaciji, vodeći računa o zamerkama Nacionalnog konventa i drugih, a u skladu i sa onim što je rekao predsednik Aleksandar Vučić”… »
Brnabić: Izmenjen Zakon o eksproprijaciji verovatno u četvrtak pred Vladom

Brnabić: Izmenjen Zakon o eksproprijaciji verovatno u četvrtak pred Vladom

Nova 07.12.2021
Ministarstvo finansija radi na izmenama Zakona o eksproprijaciji i nadam se da će se taj zakon naći na redovnoj sednici Vlade Srbije u četvrtak, rekla je danas premijerka Ana Brnabić u Nišu. „Ono što je važno je da razgovaraju sa Nacionalnim… »
Vučić: Na subotnjim protestima u celoj Srbiji 31.000 ljudi, to su veliki brojevi, zabrinut sam

Vučić: Na subotnjim protestima u celoj Srbiji 31.000 ljudi, to su veliki brojevi, zabrinut sam

Danas 07.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je na subotnjim protestima u celoj Srbiji učestvovala 31.000 ljudi, od čega je u Beogradu bilo 8.000, najviše kod Centra Sava – 4.190. To su veliki brojevi. Zabrinut sam, jer to ne mogu biti… »
VUČIĆ: U subotu na protestima bila ukupno 31 hiljada ljudi, proporcionalno najviše u NS

VUČIĆ: U subotu na protestima bila ukupno 31 hiljada ljudi, proporcionalno najviše u NS

Moj Novi Sad 07.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je na subotnjim protestima u celoj Srbiji učestvovala 31.000 ljudi. Od tog broja je, prema njegovim rečima, u Beogradu bilo 8.000, najviše kod Centra Sava – 4.190. – To su veliki brojevi… »
Vučić o protestima: "Sa onima koji su istinski zabrinuti moraćemo da razgovaramo"

Vučić o protestima: "Sa onima koji su istinski zabrinuti moraćemo da razgovaramo"

Večernje novosti 07.12.2021
Foto: Tanjug/Zoran Žestić - Broj ljudi je značajan. Znam tačno broj za svaki grad i za svako mesto - rekao je Vučić odgovarajući na pitanje koliko je bilo ljudi u subotu. On je naveo da je na najvećim demonstracijama 2019. godine bila 81.000 ljudi… »
Vučić o protestima: Zabrinut sam

Vučić o protestima: Zabrinut sam

Pravda 07.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je na subotnjim protestima u celoj Srbiji učestvovala 31.000 ljudi, od čega je u Beogradu bilo 8.000, najviše kod Centra Sava – 4.190. To su veliki brojevi. Zabrinut sam, jer to ne mogu biti… »
Vučić: U celoj Srbiji u subotu protestovalo oko 30.000 ljudi, kod SC 4.190; Sutra o zakonu o eksproprijaciji

Vučić: U celoj Srbiji u subotu protestovalo oko 30.000 ljudi, kod SC 4.190; Sutra o zakonu o eksproprijaciji

Beta 07.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je prošle subote u celoj zemlji protiv zakona o eksproprijaciji i o referendumu protestovalo ukupno 31.000 ljudi i da smatra da je to velika brojka. "To su svakako veliki brojevi, veliki broj… »
Vučić: Sutra o eksproprijaciji, nađeno rešenje

Vučić: Sutra o eksproprijaciji, nađeno rešenje

Radio 021 07.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će sutra obavestiti javnost o svom stavu povodom zakona o eksproprijaciji. Vučić je naveo da se priprema ceo paket, analiziraju se svi zahtevi i nađeno je rešenje. "Spremamo dodatne provere još… »
Vučić: Našli smo rešenje za Zakon o eksproprijaciji, sutra o tome

Vučić: Našli smo rešenje za Zakon o eksproprijaciji, sutra o tome

RTS 07.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je pronađeno rešenje za izmenu Zakona o eksproprijaciji, koje će sutra biti predstavljeno javnosti ako tokom dana budu dobijene potvrde od više nadležnih institucija da je sve u skladu sa Ustavom… »
Vučić o zakonu o eksproprijaciji: Našli smo rešenje, sutra ću vas obavestiti

Vučić o zakonu o eksproprijaciji: Našli smo rešenje, sutra ću vas obavestiti

Mondo 07.12.2021
"Tražimo neka druga rešenja, sutra ću vam reći šta je to i tiče se pre svega načina na koji možemo da stavimo van snage kompletan novi Zakon o eksproprijaciji", kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Tražimo neka druga rešenja, sutra ću… »
Vučić: Našli smo rešenje za Zakon o eksproprijaciji

Vučić: Našli smo rešenje za Zakon o eksproprijaciji

Nova 07.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je danas da je "našao rešenje" za Zakon o eksproprijaciji, i da će javnost o tome obavestiti sutra. Vučić je ovo izjavio prilikom obilaska Beograda na vodi. Upitan za izmene i dopune Zakona o eksproprijaciji… »
Vučić: Nađeno rešenje za zakon, u subotu protestovalo ukupno 31.000 ljudi

Vučić: Nađeno rešenje za zakon, u subotu protestovalo ukupno 31.000 ljudi

N1 Info 07.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će sutra obavestiti javnost o svom stavu povodom Zakona o eksproprijaciji, navodeći da se priprema ceo paket, analiziraju se svi zahtevi i nađeno je rešenje. „Spremamo dodatne provere još jednom da… »
Vučić prebrojao koliko je ljudi bilo na ulicama: Kod Sava centra 4.190

Vučić prebrojao koliko je ljudi bilo na ulicama: Kod Sava centra 4.190

Nova 07.12.2021
Predsednik Srbije izjavio je danas da je prošle subote u celoj zemlji protiv zakona o eksproprijaciji i o referendumu protestovalo ukupno 31.000 ljudi i da smatra da je to velika brojka. „To su svakako veliki brojevi, veliki broj ljudi… Zabrinut sam… »

Vesti dana »